Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Parachutes @ 2013 10 27, 15:10)
Gal galesite S dydzio matmenis parasyti, padetumete del dydzio apsispresti 4u.gif


Megstuko CM (Style 04279) dydis S (dbr pirkciaus XS): SITAS
Pazastukai - 45,5;
Rankove nuo pazastuko - 33;
Nuo pazastuko zemyn - 41;
Plotis apacioje - 40.


Megstuko CM (Style 03095) dydis S (dbr pirkciausi XXS): SITAS:
Pazastukai - 49,5;
Rankove nuo pazastuko - 10;
Nuo pazastuko zemyn - 38;
Plotis apacioje - 39.
Papildyta:
QUOTE(Aireda @ 2013 10 27, 17:40)
Girl, negaliu nepagirti, viskas labai graziai Jums wub.gif

Svarkas graziai guli ir atsegtas ir uzsegtas, labai Jums tinka mirksiukas.gif


... grazi damute, grazu ruba puosia... thumbup.gif
Atsakyti
Girl. svarkas 10 balu thumbup.gif , o megztukas matosi, kad tikrai per didelis ax.gif Kokie jusu matmenys, jei ne paslaptis?
Atsakyti
... ikeliu ir as savo grazuoliuka. Gyvai, man jis skanesnis. Foto neperteikia akmenuku zaismo sviesoje. Bijojau, kad gavusi nusivilsiu, kai uzsisakiau. Bet l patiko, tik noreciau 1d didesnio, dbr tik tik S dydis...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 27 spalio 2013 - 17:54
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 27, 17:17)
... ikeliu ir as savo grazuoliuka. Gyvai, man jis skanesnis. Foto neperteikia akmenuku zaismo sviesoje. Bijojau, kad gavusi nusivilsiu, kai uzsisakiau. Bet l patiko, tik noreciau 1d didesnio, dbr tik tik S dydis...



labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
tik pirmoji mintis: vajeeeei, kaip reiktu skalbti? doh.gif
Atsakyti
Nu ne, negalima man siandien komentuoti foto biggrin.gif

Lauryna50, megztukas isskirtinis thumbup.gif bet kas ten per rauksle po pazastuku, atrodo, kad ankstas ir tempia ax.gif arba tiesiog foto netinkama smile.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 27, 17:17)
... ikeliu ir as savo grazuoliuka. Gyvai, man jis skanesnis. Foto neperteikia akmenuku zaismo sviesoje. Bijojau, kad gavusi nusivilsiu, kai uzsisakiau. Bet l patiko, tik noreciau 1d didesnio, dbr tik tik S dydis...

Deja deja, ankstas jis jums, nors labai grazus.
Atsakyti
Lauryna50, idomus megztukas mirksiukas.gif

Tik man jis primena šarvus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 10 27, 18:21)
tik pirmoji mintis: vajeeeei, kaip reiktu skalbti? doh.gif


drinks_cheers.gif As visokius rubus su akmeneliais/metaliukais ir tt pamacius pasigroziu, bet laabai retai kazka tokio perku del skalbimo.

QUOTE(linamog @ 2013 10 27, 18:27)
Deja deja, ankstas jis jums, nors labai grazus.


Nu tikrai ne ankstas - man atrodo kaip tik dydis, ne per mazas tai tikrai, nors didesnis gal ir graziau/laisviau kristu.
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 27, 18:29)
Lauryna50, idomus megztukas mirksiukas.gif

Tik man jis primena šarvus  doh.gif  biggrin.gif


Jo, sakiau MB busiu riteris su swrovski sarvais! tongue.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2013 10 27, 18:27)
Deja deja, ankstas jis jums, nors labai grazus.


Nera jis man mazas, niekur netempia. Nors su Md butu laisviau, zinoma. Bet galvoju tai nera toks megstukas, kuris turetu buti apkrites...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 27 spalio 2013 - 17:40
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 27, 18:43)
Bet galvoju tai nera toks megstukas, kuris turetu buti apkrites...


Man rodos M jau butu laisvas ir ties rankovem, ir ties krutine per laisva - na tiesiog tie papuosimai nebesiziuretu taip. Nors idomu butu kaip butu, jei laisviau tik nuo krutines kristu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 27, 18:45)
Man rodos M jau butu laisvas ir ties rankovem, ir ties krutine per laisva - na tiesiog tie papuosimai nebesiziuretu taip. Nors idomu butu kaip butu, jei laisviau tik nuo krutines kristu g.gif


... tai va. As apskritai, dbr pripratau prie apdribusiu. 80% megstuku oversized. Net is sio -40% gautu megstuku kurie ir pora d galejo buti mazesni, nesisieloju, nes su laiswesniais patogiau. Nors gal kartai werta pabuti ir nepatogiai... ax.gif
O jusu lokacija UK? Nes kiek pamenu diskutavot apie Crew pardes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 10 27, 17:53)
Na tai gerai, kad nei viena nepasakėt, jog švarkas per mažas biggrin.gif  Šiaip aš atsisegus jį geriau jaučiuosi, kaip čia pvz
user posted image
Ir dar man prie jo visai dailiai žiūrisi kažkas ryškaus po apačia, čia pvz su Talitha ryškiai raudona rolleyes.gif 
user posted image

Nu ir prikėliau foto karsta.gif  laugh.gif Evelinki, kada atsikelsi, kada jau man viską ištrint laugh.gif

Girl, nespejau siu pamatyt verysad.gif verysad.gif imesk dar karta ar i AZ, plyyz
Atsakyti