Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 27, 18:48)
O jusu lokacija UK? Nes kiek pamenu diskutavot apie Crew pardes  blush2.gif


Musu lokacija US smile.gif P.S. drasiai galima mane tujint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 27, 18:57)
Musu lokacija US smile.gif P.S. drasiai galima mane tujint  rolleyes.gif


Aisku. Aciu. Kaip faina tureti galimybe matuotis ruba ir tuomet rinktis... Mes cia LT, bisk kaip uzristomis akimis smile.gif
Nes is sios siunteles, Toookia ivairove Sd dydzio megstuku... blink.gif doh.gif
Kas labiausia patiko parduotuvej sio F/W sezono groziu?! ax.gif
Atsakyti
lauryna50, dekoju uz ismatavimus.

Gaudysiu S dydi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 27, 19:08)
Kas labiausia patiko parduotuvej sio F/W sezono groziu?!  ax.gif


Ai, siuo klausimu as nelabai idomi - kelnes/dzinsai nedomina, sijonukai pas mane pagrinde pencil, o JCrew jie per ilgi man (Factory trumpesnis ilgis ir tai ant ribos, nors Factory parduotuves ir nera gyvai). Pagrinde tai i bliuskytes ir megztukus mano akys uzkliuva, bet kad nelabai kas apzaveje. Tik pora sweatshirt nusiziurejus, nors viena is ju pirkau ir spejau grazint - rodos keliau temoj, kad labai veliasi tas siuvinejimas prieky, atrodo kaip daug daug devetas, nors neuzsidejau ne karto (SITAS). Na ir dar tas cocoon paltukas camel spalvos patiko ir dzinsiniai marskinukai su pasiuvinejimais priekyje. Bet cia jau ne tik naujausia kolekcija turbut as nuziurejus - nesigaudau is tikro kas sena, kas nauja (na nebent parduotuvej bunant kas arciau duru, tas naujau biggrin.gif ) blush2.gif
Atsakyti
Jcrew ir Factory skyreliai atsigavo bigsmile.gif
Atsakyti
skubus klausimukas 4u.gif

Gal kas turit pencil sijonuka 6P dydzio ? Kokiem klubams jis tinkamas? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 27, 19:29)
Ai, siuo klausimu as nelabai idomi - kelnes/dzinsai nedomina, sijonukai pas mane pagrinde pencil, o JCrew jie per ilgi man (Factory trumpesnis ilgis ir tai ant ribos, nors Factory parduotuves ir nera gyvai). Pagrinde tai i bliuskytes ir megztukus mano akys uzkliuva, bet kad nelabai kas apzaveje. Tik pora sweatshirt nusiziurejus, nors viena is ju pirkau ir spejau grazint - rodos keliau temoj, kad labai veliasi tas siuvinejimas prieky, atrodo kaip daug daug devetas, nors neuzsidejau ne karto (SITAS). Na ir dar tas cocoon paltukas camel spalvos patiko ir dzinsiniai marskinukai su pasiuvinejimais priekyje. Bet cia jau ne tik naujausia kolekcija turbut as nuziurejus - nesigaudau is tikro kas sena, kas nauja (na nebent parduotuvej bunant kas arciau duru, tas naujau biggrin.gif ) blush2.gif


Aham, l l tie baltinukai. As vis dvejojau per -40$, o dbr gailiuosi biskuti. Kazkaip man del asortimento - megstukai irgi 1oj vietoj. Na, ir paltukai ju l l wub.gif
Sie sortukai parkeliavo, l faini. SIE

Papildyta:
QUOTE(Parachutes @ 2013 10 27, 19:20)
lauryna50, dekoju uz ismatavimus.

Gaudysiu S dydi bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
patinka ir man laisviau, bet ziu, kad db tai jau isvis oversized smutkes dominuoja.. pigusis kasmyriukas ant manekenes va kaip placiai guli.. Jau priprast baigiu ir grazu daros hihihi.gif hihihi.gif Tai ir gauti daikciukai bus thumbup.gif lotuliukas.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Gal kam bus idomu 4u.gif
November style guide

Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 27, 18:45)
skubus klausimukas  4u.gif

Gal kas turit pencil sijonuka 6P dydzio ? Kokiem klubams jis tinkamas?  ax.gif  4u.gif

6P turetu buti 4R, klubams apie 95-96cm 4u.gif
Atsakyti
Yra vaizdu ir is pavasario vasaros 2014. Bent jau is cia esanciu tai manes kazkaip ne vienas neuzkabino rolleyes.gif

spring/summer 2014 show

a jums kaip? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ramka @ 2013 10 27, 19:47)
6P turetu buti 4R, klubams apie 95-96cm  4u.gif


karsta.gif tai gal busiu labai neprasovus. Aciu Ramka 4u.gif

Gal kas irgi susigundysit pencil'ai uz gera kaina, bet tik petit dydziai belike

http://www.jcrew.com...p;bmUID=k7LsnSh


Papildyta:
Lauryna, man tas "sarvinis" truputi keistai ziurisi g.gif nei patinka nei nepatinka, toks savotiskas, bet ne man tongue.gif
O kaip Jums Jeweled tee ? Kaip supratau norisi mazesnio dydzio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 27 spalio 2013 - 20:07
QUOTE(enura @ 2013 10 27, 21:02)
Yra vaizdu ir is pavasario vasaros 2014. Bent jau is cia esanciu tai manes kazkaip ne vienas neuzkabino  rolleyes.gif

spring/summer 2014 show

a jums kaip?  ax.gif
Papildyta:
karsta.gif tai gal busiu labai neprasovus. Aciu Ramka  4u.gif

Gal kas irgi susigundysit pencil'ai uz gera kaina, bet tik petit dydziai belike

http://www.jcrew.com...p;bmUID=k7LsnSh
Papildyta:
Lauryna, man tas "sarvinis" truputi keistai ziurisi  g.gif nei patinka nei nepatinka, toks savotiskas, bet ne man  tongue.gif
O kaip Jums Jeweled tee ? Kaip supratau norisi mazesnio dydzio?


Normalu, kad skirtingu zmoniu skoniai skiriasi. Bet sis rubas nuotraukose, ypatingai mano idetoje, neatsiskleidzia kaip atrodo gyvai. Na, ka cia bediskutuot... biggrin.gif L gerai, kad mes skirtingai grozi priimam, kaip cia dbr butu jei visos vienodoz vaiksciotume... biggrin.gif nail.gif
Galwoju XS graziau gultu. g.gif
Atsakyti