Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Apklausa: Ar esate emigrantas, ar planuojate/neplanuojate išvykti? (62 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(gupija @ 2013 10 22, 20:57)

Skruzde, o kodėl tu negali tyrimų nuvažiuot pasidaryt su leliuku? Ir be eilės greičiausiai papulsi, ir dar kokia nors sesutė lelką palaikys, kol kita tau kraują ims.

ėjau neseniai su mažąja pas ginekologę. čiut poliklinikos nenugriovė doh.gif ir ginekologine kėde aukštyn žemyn laipiojo lotuliukas.gif bet maniškė 1,5 m., nelabai beišeina vežime nulaikyti. o gydytojos ir sesutės tai labai geranoriškai reaguoja. tik gal rizikinga po polikliniką vaiką be reikalo tasyt, kai ligų sezonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 10 22, 16:09)
Zaneta sioj situacijoj zurnalistu pozicija labai aiski,surinkti parama tai  seimai...taip priezastis tikrai ivairios,ir ju ne viena,bet faktas kad zmogus nepadeda materialiai savo vaikams ( nzn kaip ten su bendravimu) daug ka pasako apie ta zmogu... o faktas kad su ta moterim nebuvo paprasta,isivaizduok 2 paukgliu problemos,maziukai dvyniai,bemieges naktis,ji visa non stop nusikalus,sudirbus,ir cia dar nestuminiai hormonai vel.... o dar  kokia gera drauge/draugas salia...

moters situacija nepavydetina..aisku...bet kas ten buvo neaisku,,,
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 10 22, 20:19)
ėjau neseniai su mažąja pas ginekologę. čiut poliklinikos nenugriovė  doh.gif  ir ginekologine kėde aukštyn žemyn laipiojo  lotuliukas.gif  bet maniškė 1,5 m.


tai va, kad 1,5 metų. O ten dar lelka smile.gif
Esu ir aš su viduriniuku kartu visur vaikščiojus, kai mažojo laukiausi. Nieko, poliklinikos stovi ir šiandien biggrin.gif

Noriu atostogų, noriu Napoleono, noriu šašlykų.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2013 10 22, 19:22)
Noriu atostogų, noriu Napoleono, noriu šašlykų.
Žandai neplyš?
O jei taip muselių,trūklio lervų,sliekiukų? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 10 22, 20:34)
Žandai neplyš?
O jei taip muselių,trūklio lervų,sliekiukų? lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 10 22, 20:34)
Žandai neplyš?
O jei taip muselių,trūklio lervų,sliekiukų? lotuliukas.gif


ir visa mano romantika užsibaigė, ane? Fui.
Rytoj einu į „Ekskursantę“. Gal ir nieko bus.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2013 10 22, 20:22)

Noriu atostogų, noriu Napoleono, noriu šašlykų.
prisidedu prie norų...nors aš kaip ir atostogauju g.gif ot, dar daugiau noriu


QUOTE(gupija @ 2013 10 22, 20:53)

Rytoj einu į „Ekskursantę“. Gal ir nieko bus.
sūnus buvo, labai patenkintas liko 4u.gif


Viskas, einu miegot, nuo žliumbimo ir savigailėjimo akis ištino ir skauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2013 10 22, 19:57)
užuojauta  4u.gif Gegužės pabaigoj viduriniukui pašalinom tonziles su adenoidais. Pooperacinį periodą prisimenu kaip košmarą.

mums adenoidai isimti pries 4,5 metus. Buvo baisi situacija- auksta temperatura, traukuliai,susilpnejusi klausa, miego apnejos verysad.gif kiek naktu nemiegota....ir musu mieste nerafau as pagalbos.gerai kad Kaune radom gera daktare ;-)

mano panelei temperatura nukrito, bet ne iki galo.daktare liepe stebet.ryt padarys kraujo tyrimus
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2013 10 22, 21:02)
Viskas, einu miegot, nuo žliumbimo ir savigailėjimo akis ištino ir skauda  doh.gif

o kas nutiko? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 22 spalio 2013 - 20:09
QUOTE(nataliuncik @ 2013 10 22, 21:02)
nuo žliumbimo ir savigailėjimo akis ištino ir skauda  doh.gif


kas nutiko???

Aš vaikus suguldžiau, rytdienai pasiruošiau. Prasidėjo mano laisvalaikis cool.gif
Atsakyti
Stikliuk, sveikatytės dukrai ir ramios nakties tau pačiai 4u.gif
Tauškale, jei pačiai nedrąsu, prašyk B pagalbos mirksiukas.gif Juk viis turi būt suinteresuoti, kad pagrindinė šeimos moteris būtų sveika smile.gif

Dėl to straipsnio, tai nesidėliojo kažkaip man ten viskas, ypač su būrelių, pianino kainom g.gif Naujas instrumentas 700 Lt biggrin.gif Oi, kaip būt gerai, kad bent dėvėtą normalų už tiek galėtum pajamt biggrin.gif Kas susidūrėt, tas žinot mirksiukas.gif O ir būrelių kainos daugiavaikėms tikrai mažesnės, nebent Kaunas užsišaukęs šiais metais. Be to, keista, kad programuotoja negali kokio darbelio ir namuose susirasti kad ir kelioms valandoms... Vedina visų šių abejonių pasukau komentarų link, nes dažnai ten pasisako neišklausytoji pusė ir tokių įdomių minčių ten prirašyta, ir atrodo, kad tai daro gerai situaciją žinantys žmonės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gupija @ 2013 10 22, 21:14)
Aš vaikus suguldžiau, rytdienai pasiruošiau. Prasidėjo mano laisvalaikis  cool.gif

Kada balsas atsistatė?
Atsakyti
Nataliuncik, kas atsitiko?
As dabar toki knyga pradejau skityti, merginos is kitos temos atsiunte, gereja po truputi man gyvenimas... O tai irgi jau buvau uzsigrauzusi ir uzsipergyvenusi.
Labai patiko: Musu gyvenimo komfortiskumo ir geroves lygis tiesiogiai priklauso nuo negatyviu pergyvenimu sankaupos" -kuo daugiau pergyvename, ir kuo daugiau tokiu pergyvenimu sukaupiame, tuo gyvenima satrodo blogesnis... Ir dar n+k panasiu minciu... Tai net uzsirasineju atskirai kai kurias, nesiosiuosi su savimi...
Dar patiko: Yra vienas patikimas budas gyvenime patirti nesekme: reikia stengtis patikti visiems be isimciu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja)
Dėl to straipsnio, tai nesidėliojo kažkaip man ten viskas, ypač su būrelių, pianino kainom g.gif Naujas instrumentas 700 Lt biggrin.gif Oi, kaip būt gerai, kad bent dėvėtą normalų už tiek galėtum pajamt biggrin.gif Kas susidūrėt, tas žinot

rolleyes.gif mes deveta fleita vos vos uz 1100 paemem
uztat visa rugseji ant morku ir bulbu is kaimo sedejom....

llbnkt.gavo mano panele ibufeno.gal.miegos gerai smile.gif
l.geros sesutes skyriuj.K.padovanojo saldainiu dezute, sesele apsidziauge o jai isejus mano panele atsiduso ir sako
-Visdelto kaip smagu daryti gerus darbus.Dabar geriau miegosiu biggrin.gif

Labanaktis 4u.gif vistiek jus man visos patinkat tongue.gif nepaliksiu mirksiukas.gif tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 22 spalio 2013 - 20:35