Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Apklausa: Ar esate emigrantas, ar planuojate/neplanuojate išvykti? (62 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ikulia @ 2013 10 22, 10:07)
Na ir dave vakar lietus  doh.gif turbut visa savaites norma.
ir nesakyk doh.gif pas mus prie namo pastoviai kanalizacija užsikemša dėl lapų, obuoliukų...tai valties reikėjo arba ilgų botu (žūklei bigsmile.gif )kad gatvė pereit


Žiūrėkit, gera akcija nemokamas vaikų draudimas iki pavasario ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 10 22, 09:53)


Nataliuncik, gal gali smulkiau apie tą duonos kepimą špižiniam puode? ax.gif

Uždengtam puode kepi? ruginę duoną, ar kokią kitokią?
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 10 21, 18:35)

Čia senos nebaigtos diskusijos atgarsis. Buvo skirtingų nuomonių, neišsprendėm iki galo, todėl taip ir gavosi. Nepriimk to asmeniškai. Jei jau įsijungei, dabar tikrai nereikėtų pabėgti. Šiaip, gal tikrai paprasčiau būtų temos pradžioj paskelbus aiškius kriterijus, nes dabar kiekviena narė sprendžia pagal savo asmeninę nuomonę ir tai sukelia nesusipratimus. Visiškai suprantu norą susipažinti su daugiavaikių gyvenimu besilaukiant trečiojo, bet suprantu ir tas, kurios ne visus sėkmingai išnešiojo ir yra daug atsargesnės.
Kaip tavo mergaitė jaučiasi po operacijos? Ar jau abi namie?
QUOTE(gliuka @ 2013 10 22, 01:28)
O ir siaip - naktis - nemandagu taip brautis, visi padorus zmones miega mirksiukas.gif

Tai papasakok ir dar ką nors apie save, be to, kad braižaisi naktimis biggrin.gif ?
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2013 10 22, 10:09)
O kraujo paėmimo laboratorijos dirba iki pietų.

Aš tai ramiai ištraukčiau mokinę iš kelių pamokų, parašius raštelį, kad nebuvo dėl asmeninių priežasčių. Galima paderint, kada lengvesnės pamokos - pavyzdžiui technologijos, ir pažadėt mokytojai, kad blynus namie iškeps šeimai pietums ar kambarius išsiurbs ta proga mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 10 22, 10:59)
Nataliuncik, gal gali smulkiau apie tą duonos kepimą špižiniam puode?  ax.gif

Uždengtam puode kepi? ruginę duoną, ar kokią kitokią?
jei kepsi pirmą kartą, arba po troškinimo, geriausia špižinius indus pakaitint su riebalais, tada niekas niekada nesvils ir netrauks prie šonų/dugno. O kepu ir rugine, ir batonus, viską kepu uždengus, tada tolygiai pasiskirsto karštis ir gerai išsikepa, nereikia po 2val. kept, man užtenka 1-1,15val. ~2,5kg kepalą išsikept. O ir plutele gaunasi traški, kažkas panašaus kaip pečiui kepta ax.gif
Atsakyti
Labas naujokėms ir visoms kitoms smile.gif

Atsakyti
sveikos

nataliuncik cia ne mano ypatingasis plepejo o vidurinelis doh.gif

as mastau ar kokias leidziamas vit ampules israso tik gydytojas? argali ir siaip gaut? g.gif

Atsakyti

Perskaičiau straipsnį apie penkių vaikų mamytę, kurią dėl penkto vaikelio vyras paliko...

Kadaise kaimynystėj irgi turėjom labai gražią šeimyną su penkiais vaikučiais-pabiručiais. Ten irgi vaikai kaip pas largo - kas du metai. Deja, vyras irgi paliko šeimą. O taip gražu būdavo žiūrėti į gražius jaunus žmones, kurie tiems penkiems pabiručiams kaip vyresni sesė ir brolis atrodė smile.gif

Bet va, moterys stiprios! Ir ta iš straipsnio nepražuvo! Pasirodo, jos kepinių istoriją aš jau senokai seku fb, nes mano pažįstama fotografė fotografuoja thumbup.gif , o ir ta mūsų pažįstama šeima nepražuvo - mama viską atlaikė! Gaila, nežinau, kur dabar jie...
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 10 22, 12:30)

Stengiuosi niekad nevertinti svetimu situaciju, bet tokiose vis pagalvoju KAIP tie vyrai miega po tokios isdavystes... unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 10 22, 12:30)
Perskaičiau straipsnį apie penkių vaikų mamytę, kurią dėl penkto vaikelio vyras paliko...

Skaičiau ir aš. Atrodo, būtent tokios šeimos ir turėtų būti tvirčiausios, deja... Tik tiek, kad jei paliko dėl tokios "priežasties", tai anksčiau ar vėliau vistiek būtų palikęs irnesakyk.gif , skystas koks tai, jei net alimentų vaikams neišgali mokėt. Beje, mano sesę irgi vyras grasino palikt jei nesidarys aborto su ketvirtu vaiku, bet gyvena iki šiol, nors sulaukė visų aštuonių (tik jai gal būtų lengviau buvę, jei tada būtų palikęs doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2013 10 22, 11:37)
Skaičiau ir aš. Atrodo, būtent tokios šeimos ir turėtų būti tvirčiausios, deja... Tik tiek, kad jei paliko dėl tokios "priežasties", tai anksčiau ar vėliau vistiek būtų palikęs irnesakyk.gif , skystas koks tai, jei net alimentų vaikams neišgali mokėt. Beje, mano sesę irgi vyras grasino palikt jei nesidarys aborto su ketvirtu vaiku, bet gyvena iki šiol, nors sulaukė visų aštuonių (tik jai gal būtų lengviau buvę, jei tada būtų palikęs doh.gif )


jo, ir man baisu, kad būtent gražios tos gausios šeimos, o va, vyrai ima ir neišlaiko sunkumų...

oho, kokia daugiavaikė sesutė! dabar prisikursiu teorijų - kodėl būtų buvę lengviau g.gif ot tas smalsumas...
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 10 22, 13:30)
jo, ir man baisu, kad būtent gražios tos gausios šeimos, o va, vyrai ima ir neišlaiko sunkumų...

oho, kokia daugiavaikė sesutė! dabar prisikursiu teorijų - kodėl būtų buvę lengviau g.gif  ot tas smalsumas...

manau kad tamsus debesys buvo ne del vaiko, o apskritai labai atsargiai vertinciau tokias situacijas
cia kita medalio puse
http://www.lrytas.lt...4...kmečiu.htm
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2013 10 22, 13:05)
cia kita medalio pusė
Ką tuo nori pasakyt?Kad mama išlaidi buvo? g.gif
Atsakyti