Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Apklausa: Ar esate emigrantas, ar planuojate/neplanuojate išvykti? (62 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 10 21, 12:34)
Ačiū smile.gif taip, amžinose atostogose  biggrin.gif padirbau porą metų ir jau 5 atostogauju  lotuliukas.gif

as atostogauju jau 8m laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
dabar jau gavaus bloegietė, kad senas temas eskaluoju biggrin.gif nei eskaluoju nei ką, pasitikslinau tai, ko nesupratau. persiprašau kieno hormonus sumakalavau smile.gif

Atsakyti
Mergaitės,siūlau balsuoti,ar priimam temoj dviejų vaikų mamas,pastojusias trečią kartą.Nes tikrai labai negerai gaunasi,kai ateina nėštukė,pabūna kelias temas,o paskui prasideda diskusijos,ar leisti jai čia pasilikti.Nėštumas jautrus gyvenimo etapas,todėl reikia tvirtai apsispręst,ar mūsų temos durys svetingai atvertos besilaukiančioms,ar tik jau kūdikį sūpuojančioms.
Gal prašom Nataliuko,kad kitoj temoj sukurtų balsavimą,kad anonimiškai pareikštumėt savo nuostatas?O gal užsidarom temą,nes mūsų jau pakankamai daug?
Atsakyti
As galiu ir atvirai balsuoti ax.gif Nesupratau, feisbuke nebeleidzia man komentuot g.gif
Papildyta:
Oi largo nepasveikinau doh.gif
Largute nuosirdziausi sveikinimai! nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 21 spalio 2013 - 14:33
aš irgi galiu atvirai. man nė viena netrukdo. man visos tinka.


tiesa pasakius, aš ir su trim nesijaučiau daugiavaike.....o va su 5 jau jaučiuos. ir tai ne visada. taip kad ši daugiavaikiškumo sąvoka labai ir labai slidi
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 10 19, 15:54)
o taip ne laiku  unsure.gif vasario mėn. laukiam vaikelio  wub.gif

Sveikinam wub.gif wub.gif wub.gif As nespejau jau ketvirtam po 2 metu, tai jau ir neskubu niekur biggrin.gif

QUOTE(audryta @ 2013 10 20, 12:29)
b teveliui infarktas buvo  verysad.gif

Kaip jauciasi, ar viskas dabar gerai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2013 10 21, 15:28)
Kaip jauciasi, ar viskas dabar gerai?  unsure.gif

sake taisosi po truputi, manau viskas bus gerai. ir kresulys plauciuose nepasitvirtino. vis tik plauciuose susikaupes asbestas blink.gif


man tinka visos. kartais reikia sviezienos biggrin.gif o isvaryti jau tikrai negrazu schmoll.gif
Atsakyti
nereikia cia tu balsavimu tiesiog as ieskojau nuosirdzios bendrijos....
dukrytei viskas praejo gerai.lyg ir atsigauna po narkozes.. ..
ale pati beveik nualpau palato.pagulde salia dukros lasina lasines.iskviete ginekologa....
tiesiog tiek...nenoriu kelti bangu.tiesiog pagalvojau kad cia atvira tema. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 10 21, 16:55)
nereikia cia tu balsavimu tiesiog as ieskojau nuosirdzios bendrijos....
dukrytei viskas praejo gerai.lyg ir atsigauna po narkozes.. ..
ale pati beveik nualpau palato.pagulde salia dukros lasina lasines.iskviete ginekologa....
tiesiog tiek...nenoriu kelti bangu.tiesiog pagalvojau kad cia atvira tema. ax.gif

nepriimk asmeniškai, tas klausimas vis iškyla karts nuo karto. tiesiog reiktų bendro sutarimo, kad nekiltų nesusipratimų.

sveik 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(poeme @ 2013 10 21, 16:18)
As galiu ir atvirai balsuoti  ax.gif  Nesupratau, feisbuke nebeleidzia man komentuot  g.gif
Papildyta:
Oi largo nepasveikinau  doh.gif
Largute nuosirdziausi sveikinimai!   nestuke.gif

feisbukas durniuoja. norėjau apklausą sukurti, neleidžia..

ačiū visoms už sveikinimus wub.gif
Atsakyti
Man fb irgi neduoda balsuot,parasyt komentara g.gif
Todel cia rasau.As 100% UZ,kad cia bendrautu jau po savo sirdimi turincios kita (trecio vaiko) sirdele wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
Facebooko problemos
Atsakyti
Nieko asmeniško, čia tiesiog neseniai skalauta, bet neišskalauta iki galo tema...

...Jei žmogus ateina jau bent perkopus vidurkį nėštumo, kai net atsitikus priešlaikiniam gimdymui didele tikimybė išgyvent vaikeliui, tada taip, galima ir kraitį ruošt, ir prie daugiavaikių morališkai ruoštis, o taip... atėjus tik pamačius II, pilna euforijos, o kai, ne duok D. atsitinka persileidimas/kraujavimas ... kas tada? juk atsiranda kartelis, pradedi kaltint vos ne visą pasaulį, tu tiksliai nenorėsi grįžt ten, kur tave priėmė kaip daugiavaikę... pati išgyvenau šitą jausmą per paskutinį nėštumą, visas nėštumas buvo ant ribos, iš dvynių išgyveno vienas, ir tai tik dėl gulimo režimo, begale vaistų...ir kai, dar tada, jau buvusi moderatorė, pradėjo kviest mane prisijungt prie daugiavaikių burio, kažkaip nesiryžau, išlaukiau, pagimdžiau, apsipratusi su nauja gyventoja tik tada pasibeldžiau... bet juk į dvynių temą nelendu...man net dabar prisimint skauda...

Nori žmogus bendraut, tegul, niekas jau priimtu atgal nevaro, tiesiog daugiavaikių tema tegul ir liks daugiavaikių, ir kad daugiau nebūtu to skalavimo, pirmame pusl. bus ir nurodyta, kaip gražiai FB parašėt: "priimamos visos jau sūpuojančios,o iš vakaro pastojusios lai palaukia 9mėn." čia renkasi daugiavaikės
Atsakyti