Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Apklausa: Ar esate emigrantas, ar planuojate/neplanuojate išvykti? (62 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(starke @ 2013 10 21, 14:28)
As nespejau jau ketvirtam po 2 metu, tai jau ir neskubu niekur  biggrin.gif
Pasakok apie tą neskubėjimą bigsmile.gif Bus Amerikos pilietis?
Atsakyti
Stiklo karoliukai, na jau neišeik niekur, juk jau esi šiltai priimta. Svarbiausia - nesinervink ir augink žirniuką. 4u.gif
[Gailiuosi, kad išvis kažką parašiau šiandien tuo klausimu.]

Pagaliau buvau pas gydytoją dėl galvos svaigimo, nes vakar jau į parduotuvę už poros namų vos nuėjau, mėtė į šonus. Kraujospūdis padidintas 140/100 blink.gif , tokio dar nebuvo (būdavo normalus 120/80, 130/80), jaučiuosi blogai. Tyrimus reikės pasidaryti šiom dienom, tik nežinau kur reikės mažylę padėti, kol lankysiuos pas gydytojus. g.gif Ir taip jau visi stebėjosi šiandien, kad su mažu kūdikėliu poliklinikoje sėdžiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SkruzdėTauškalė: 21 spalio 2013 - 19:27
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 10 19, 21:54)
Labas  4u.gif
vakai prasirgo po vieną dieną, jau džiaugiausi, kad tuom ir baigsim, ale pati su temperatūra guliu  doh.gif  nedidelė, bet jausmas, lyg 39 būtų...
o taip ne laiku  unsure.gif vasario mėn. laukiam vaikelio  wub.gif

wub.gif

jetus mano maziausias kaip tavo didzioji smile.gif fainas pulkelis pabiruciu wub.gif

SVEIKATOOOOOOS wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2013 10 21, 22:34)
wub.gif

jetus mano maziausias kaip tavo didzioji smile.gif fainas pulkelis pabiruciu  wub.gif

SVEIKATOOOOOOS wink.gif

kai eidavau pasivaikščiot su visais pradžioj, tai ir jausdavausi kaip antis: mažoji nešioklėj, o iš paskos krypu krypu du mažiukai lotuliukas.gif kol priprato kaimynai ilgai džiaugsmo buvo. jaučiu šį pavasarį dar linksmesnis vaizdelis bus thumbup.gif

Ačiū!
Atsakyti
Gliuka,prašom drąsiai užeiti 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz kvietima 4u.gif suciupai blush2.gif Skaitau vis Jus, nes tema kaip ir atvira, o ir kur daugiau, su tokiu "kraiciu" detis biggrin.gif ... O uzeit kaip ir nera drasu, ypac, kai vis uzverda diskusijos del naujokiu blush2.gif O ir siaip - naktis - nemandagu taip brautis, visi padorus zmones miega mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gliuka: 22 spalio 2013 - 00:29
QUOTE(gliuka @ 2013 10 22, 00:28)
Aciu uz kvietima 4u.gif
Baik vadinus mane nepadoria lotuliukas.gif
Dėl naujokių,tai dėl nėštukių vis pasamprotaujam.O tu lyg ir nesilaukei,kai paskutinį kartą kalbėjom? biggrin.gif Be to,juk ne du augini 4u.gif
Aš galiu Tave parekomenduoti kaip puikų žmogų,nuostabią mamą ir dar medikę,turinčią svajonę wub.gif Čia daug moksliukių,ateik,ką? ax.gif
Atsakyti
mente, žmonės turi žiūrėt atlaidžiau, juk vaikai yra vaikai, ypač tokie kaip taviški 4u.gif

Skruzde, o tai kas iš vaikų negali pavaikščiot lauke su mažąją prie pol-kos, kl tu tyrimus darysi? Juk dabar ir atostogos bus g.gif

Naujokei 4u.gif o tu gi berods jau buvai pasilabint?

Galva skauda doh.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Nataliuncik, 4u.gif Gal čia oras taip veikia, ar kokie rūpesčiai neleidžia atsipalaiduot ?

Man irgi antra diena kaip skaudena, bet man dičkis su mokslais nervus tampo doh.gif ... meilės seilės, o mokslai tipo palauks . Be to, pykstu kad kambarių negaliu susitvarkyt taip, kaip man reikia blush2.gif ir šiaip, darbų daug, o darbingumas apkarpytas.

Naujokei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2013 10 22, 09:17)
Laba ryta  4u.gif

Nataliuncik,  4u.gif  Gal čia oras taip veikia, ar kokie rūpesčiai neleidžia atsipalaiduot ?

Man irgi antra diena kaip skaudena, bet man dičkis su mokslais nervus tampo  doh.gif ... meilės seilės, o mokslai tipo palauks . Be to, pykstu kad kambarių negaliu susitvarkyt taip, kaip  man reikia  blush2.gif  ir šiaip, darbų daug, o darbingumas apkarpytas.

Naujokei  4u.gif
turbūt kad visgi oras kaltas, vakar lijo kaip iš kibiro, šiandien 0-+1' ryte buvo doh.gif
atsipalaiduok, na susitvarkysi tu kambarius dabar, po kelių val. vėl bus viskas sujaukta, tai tegul taip ir pabūna, o tu pasidžiauk priverstine pauze mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir dave vakar lietus doh.gif turbut visa savaites norma.

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 10 22, 08:38)
Skruzde, o tai kas iš vaikų negali pavaikščiot lauke su mažąją prie pol-kos, kl tu tyrimus darysi? Juk dabar ir atostogos bus  g.gif

Atostogos bus kitą savaitę, o man reikia tyrimus pasidaryti dabar, šiom dienom. O kraujo paėmimo laboratorijos dirba iki pietų. Žodžiu, reikia kažką sugalvoti rytais, kol vaikai mokykloje. g.gif
Atsakyti