Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

QUOTE(dziulike @ 2013 10 25, 13:38)
Pritariu simtu procentu, norisi kazko ivairiau smile.gif nenesiosim penkiu spalvu brolio kelniu smile.gif o Modidu nustebino ir puosia maziuka, labai patinka su sachmatais kostiumelis, visi labai giria smile.gif ir mamytems siemet daug ko yra smile.gif

Kokybė ir pagerėjo , tikrai džiugu smile.gif O mamoms tikrai visko daug, ir pirkau tikrai nemažai tiek sau tiek vaikui . Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Na kaip sakoma skoniui draugu nera schmoll.gif bet man modi du rubeliai negrazus schmoll.gif blush2.gif bet cia jau kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutkė @ 2013 10 26, 15:11)
Na kaip sakoma skoniui draugu nera  schmoll.gif bet man modi du rubeliai negrazus  schmoll.gif  blush2.gif bet cia jau kiekvienam savo  4u.gif


drinks_cheers.gif Tiesą pasakius, man jie taip pat per daug "perkrauti" .
Atsakyti
Cole 1 kaip jusu happeak kelnytes nesiuojasi ( naujos) ar neissitampo ir t t.t 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JelenaF @ 2013 10 27, 14:09)
Cole 1 kaip jusu happeak kelnytes nesiuojasi ( naujos) ar neissitampo ir t t.t  4u.gif


Kol kas tik pilkas Draugystės nešiojam, tai visas gerai thumbup.gif ( nors tiesą pasakius, po pirmo skalbimo pagalvojau, kad man jau paranoja prasidėjo-pasirodė, kad burbuliuojasi lotuliukas.gif , bet kai išdžiūvo, supratau, kad tikrai paranoja lotuliukas.gif )...viskas su jom labai gerai, dabar skalbiu tikrai dažnokai, nes į daržiuką einam, tai tikrai gerai. O Futbolisto dar spintoj guli ax.gif
Taigi, nešiojasi tikrai gerai, esu patenkinta žiauriai tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 10 27, 15:53)
drinks_cheers.gif Tiesą pasakius, man jie taip pat per daug "perkrauti" .

Tai žinoma kiekvienam savo juk smile.gif Yra tikrai rūbelių kur per daug detalių, esu jau anksčiau minėjusi , bet jų aš neperku tiesgiog , man patinka trenigiukai , kelnės , džinsai 4u.gif
Iš Happeak visada perk maikutes ilgomis rankovėmis , kepurės, šalikus, kelnes ir kas be ko džemperius nes patys pačiausi jie mums biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2013 10 27, 19:47)
Tai žinoma kiekvienam savo juk  smile.gif Yra tikrai rūbelių kur per daug detalių, esu jau anksčiau minėjusi , bet jų aš neperku tiesgiog , man patinka trenigiukai , kelnės , džinsai  4u.gif
Iš Happeak visada perk maikutes ilgomis rankovėmis , kepurės, šalikus, kelnes ir kas be ko džemperius nes patys pačiausi jie mums  biggrin.gif    thumbup.gif


Šiaip jau Happeak, aišku, pažadukai biggrin.gif -sakė, kad šiemet bus džinsų, o vat-nėra verysad.gif Ir šiaip ko nors tokio, nežinau ko lotuliukas.gif , norėtūsi rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas pirkote sitas Modi du kelnytes?kaip jos nesiojasi?nesipumpuruoja?
http://www.modidu.lt...tos-kelnes/1126
Atsakyti
QUOTE(galadriele @ 2013 10 28, 14:43)
gal kas pirkote sitas Modi du kelnytes?kaip jos nesiojasi?nesipumpuruoja?
http://www.modidu.lt...tos-kelnes/1126


turim sias smile.gif gal jau kokius 3 kartus skalbiau, tai po kolkas viskas gerai, liuks atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2013 10 25, 11:38)
Pritariu simtu procentu, norisi kazko ivairiau smile.gif nenesiosim penkiu spalvu brolio kelniu smile.gif o Modidu nustebino ir puosia maziuka, labai patinka su sachmatais kostiumelis, visi labai giria smile.gif ir mamytems siemet daug ko yra smile.gif

o man tas sachmatinis tikriausiai baisiausias koki esu maciusi blush2.gif kazkaip daznai persistengia jie su rubais verysad.gif ypac dar bliuskytemis doh.gif
vienas kitas grazus.
Labiausiai tai man pas juos patinka Laisvalaikio svarkeliai,tikrai nerealus..
Dzinsai nieko atrode,bet paciupinejus juos,nors pirkti atsoko doh.gif jau tokio kietumo


Hapeako rudas kelnes turime ir melynas siltas
Rudos superines wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 10 30, 01:37)
Hapeako rudas kelnes turime ir melynas siltas
Rudos superines wub.gif




o rudu koks trikotazas be puko?
Labai noreciau viso rudo treningucio tik idomu ar dzemperiu bus rudu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 30 spalio 2013 - 08:48
Siu atrodo dar nebuvo...

OŽKa

V&V Boutique

Ingugu

Atsakyti