Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

QUOTE(Jutkė @ 2013 10 30, 08:41)
o rudu koks trikotazas be puko?
Labai noreciau viso rudo treningucio tik idomu ar dzemperiu bus rudu  g.gif

taip be puko jos,labai superine medziaga thumbup.gif as happeaka labiausiai ir vertinu del ju medziagu wub.gif
dzempu mana trodo nebus g.gif g.gif tik golfiukai,bet jie su puku bus,tai nezinau ar mum reikia,nes patalpoi slapias su juo butu maniskis g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 10 30, 01:37)
o man tas sachmatinis tikriausiai baisiausias koki esu maciusi  blush2.gif kazkaip daznai persistengia jie su rubais  verysad.gif ypac dar bliuskytemis doh.gif
vienas kitas grazus.
Labiausiai tai man pas juos patinka Laisvalaikio svarkeliai,tikrai nerealus..
Dzinsai nieko atrode,bet paciupinejus juos,nors pirkti atsoko  doh.gif jau tokio kietumo
Hapeako rudas kelnes turime ir melynas siltas
Rudos superines wub.gif

as noriu rudu ir tu geltonu, kur raso, kad zalios smile.gif pirksiu, kai apciupinesiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 10 30, 12:23)
taip be puko jos,labai superine medziaga  thumbup.gif as happeaka labiausiai ir vertinu del ju medziagu  wub.gif
dzempu mana trodo nebus  g.gif  g.gif tik golfiukai,bet jie su puku bus,tai nezinau ar mum reikia,nes patalpoi slapias su juo butu maniskis g.gif  g.gif




Nu jo golfai patalpoj nekas schmoll.gif
Atsakyti
Jei kas dar nematėt, nepražiopsokite 4u.gif

Modi Du

Sveikos mielosios gerbėjos ! Kadangi senokai jau Jus lepinome nuolaidomis, tai manome, kad tam atėjo laikas. Taigi laikas puoštis ir šią savaitę (iki ketvirtadienio imtinai) skelbiame -15 proc. nuolaidą visoms mūsų prekėms. Nuolaida galioja pardotuvėse ir www.modidu.lt , ten po krepšeliu įveskite nuolaidos kodą : minus15 . Gerų Jums pirkinių ! Lauksime Jūsų svečiuose.
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2013 10 30, 18:44)
as noriu rudu ir tu geltonu, kur raso, kad zalios smile.gif pirksiu, kai apciupinesiu  cool.gif

man zalios nepatiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 10 31, 02:14)
man zalios nepatiko  ax.gif



Mes pirkom futbolisto pilkas bet ir uzsiuvau skeltukus galuose nes man negrazu su jais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 10 27, 14:53)
drinks_cheers.gif Tiesą pasakius, man jie taip pat per daug "perkrauti" .


O MAN SIEMET LABAI GRAZIU RUBELIU TURI
Atsakyti
ZaiZai iki kito ketvirtadienio -15% naujiems užsakymams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2013 10 31, 10:58)
O MAN SIEMET LABAI GRAZIU RUBELIU TURI




Skoniui draugu nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutkė @ 2013 10 31, 09:11)
Mes pirkom futbolisto pilkas bet ir uzsiuvau skeltukus galuose nes man negrazu su jais  blush2.gif


o man tie skeltukai kokie faini biggrin.gif
bet kazkaip si karta man graziausiai ziurisi draugystes,tokios fainos,kaip niekad rolleyes.gif
QUOTE(Jutkė @ 2013 10 31, 10:36)
Skoniui draugu nera schmoll.gif

drinks_cheers.gif

Atsakyti
[quote=erikiuxxx,2013 11 01, 20:58]
o man tie skeltukai kokie faini biggrin.gif
bet kazkaip si karta man graziausiai ziurisi draugystes,tokios fainos,kaip niekad rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Pritariu....man draugystės ir žiauriai gražu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=erikiuxxx,2013 11 01, 21:58]
o man tie skeltukai kokie faini biggrin.gif
bet kazkaip si karta man graziausiai ziurisi draugystes,tokios fainos,kaip niekad rolleyes.gif




o tu melynu graziai klynukas krenta kada storo trikotazo?gal foto kokia turi kaip ant vaiko atrodo,nes kaip ikelta spalva HP tai kiek suprantu neatitinka tikrosios spalvos schmoll.gif

Papildyta:
[quote=cole1,2013 11 01, 23:24]

drinks_cheers.gif Pritariu....man draugystės ir žiauriai gražu thumbup.gif
[/quote]



drinks_cheers.gif Grazu grazu nieks ir nesako kad jos negrazios biggrin.gif norejau pirkt rudas,bet nebus rudu dzemperiu o noriu viso treningo tai gal melynas teks imt jai spalva tamsesne nei foto rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 02 lapkričio 2013 - 08:46