Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

QUOTE(cole1 @ 2014 04 26, 14:38)
Bendrai tai meluoju tongue.gif -buvo, bet susiją ne su siuntimu ar atliktu nelaiku darbu, o tiesiog neatitiko dydis( kažkaip jie įdomiai matuoja)...bet jie be problemų pasiuvo naują ir atsiprašė už nepatogumus smile.gif

Mums su ju marskineliais irgi buvo, kad neatitiko dydis. Aplamai vilnos marskineliai buvo tokie, kad galvos neimanoma buvo prakist. Kelniu dydis irgi neatitinka, bet, kai jau zinai, iskart didesnes dydziu imi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 26 balandžio 2014 - 15:29
QUOTE(lina13 @ 2014 04 25, 22:01)
mamytes gal kurio pirkote tas kelnytes ar jos nestoros ir kaip gyvai
http://www.happeak.l...liai_garstycios
ir tie baltinukai ryskūs gyvai ar tokie kaip nublukę

Apie kelnes nieko negaliu pasakyti, o marskinėliai garstyčių spalvos realybei tamsesni, nei nuotraukoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina13 @ 2014 04 25, 21:01)
mamytes gal kurio pirkote tas kelnytes ar jos nestoros ir kaip gyvai
http://www.happeak.l...liai_garstycios
ir tie baltinukai ryskūs gyvai ar tokie kaip nublukę


taip marskinukai realiai tamsesni, nuotraukos apsviecia biski smile.gif

is lietuviu dar megstu modidu, minisize, mano pyplius...
Atsakyti
Mamukai, kurios pirkot POP kelnytes, kaip jos realiai???? bigsmile.gif
Atsakyti
aciū mamytes
Papildyta:
aciū mamytes uz info
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 04 27, 14:08)
Mamukai, kurios pirkot POP kelnytes, kaip jos realiai???? bigsmile.gif

O kaip jso gali atrodyti blush2.gif eiliniai treningai blush2.gif butu 29lt tai galiam pirkti ,kaime sunesiotu..
ziauriai laukiu draugystes kelniu plonu, jau rudeni pirktas baigiam sunesioti doh.gif o dydesniem taip gerai jos ziurisi
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
[quote=erikiuxxx,2014 04 27, 18:23]
O kaip jso gali atrodyti blush2.gif eiliniai treningai blush2.gif butu 29lt tai galiam pirkti ,kaime sunesiotu..
ziauriai laukiu draugystes kelniu plonu, jau rudeni pirktas baigiam sunesioti doh.gif o dydesniem taip gerai jos ziurisi



tai visos treningo kelnes yra TIK treningo,o kaip gali atrodyti tos neeilines?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 04 27, 17:23)
O kaip jso gali atrodyti  blush2.gif eiliniai treningai blush2.gif butu 29lt tai galiam pirkti ,kaime sunesiotu..
ziauriai laukiu draugystes kelniu plonu, jau rudeni pirktas baigiam sunesioti  doh.gif o dydesniem taip gerai jos ziurisi
Papildyta:
4u.gif


...labiausiai man patiko mintis dėl 29lt thumbup.gif

...o šiaip tai treningai ir skirti kasdienai, gali į kaimą, gali namie smile.gif Esu linkusi išbandyti visus Happeak rūbus, kad žinočiau kas kaip rolleyes.gif
...mane domino medžiaga ir jų galai, nes turiu rudas draugystės, tai reikėjo prisiūt galus, kad nesimintų

Papildyta:
QUOTE(Jutkė @ 2014 04 27, 18:00)


tai visos treningo kelnes yra TIK treningo,o kaip gali atrodyti tos neeilines?? g.gif


hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cole1: 27 balandžio 2014 - 21:13
Na as tarp treninginiu kelniu labai daug skirtumo matau, nekalbu net apie vaiku.. ir zara kiek daug tikrai graziu treninginiu kelnyciu turi...
Cia gal kalba jau eina apie kaina , uz 75lt ir daugiau man daiktas turi buti ir grazus.
Cia tas liecia visus rubus.

O isbandyti visus rubus man tai nera noro blush2.gif nebent netureciau kur litu deti, arba tureciau gera sponsoriu biggrin.gif arba nemokamai duotu biggrin.gif perku tik tai kas man patinka.

Happeaka as dievinu wub.gif

Elfai ir flaxkids man irgi labai patinka wub.gif

labiausiai tai mummymoon myliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 04 27, 22:33)
labiausiai tai mummymoon myliu  wub.gif




Mes mummymoon viksreli pirkom tai is pradziu ir dydi ten jie nesamoningai numatave buvo is kart per maza gavom,aisku apkeite,o antra gavom su broku.....tai mane nuvyle.... uz tiek lt jau neturetu buti priekaistu jokiu manau,o cia akivaizdziai matosi ir idejo kaip niekur nieko doh.gif

Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 04 27, 22:33)
labiausiai tai mummymoon myliu  wub.gif




Mes mummymoon viksreli pirkom tai is pradziu ir dydi ten jie nesamoningai numatave buvo is kart per maza gavom,aisku apkeite,o antra gavom su broku.....tai mane nuvyle.... uz tiek lt jau neturetu buti priekaistu jokiu manau,o cia akivaizdziai matosi ir idejo kaip niekur nieko doh.gif

Papildyta:
Gal kuri jau turit HP Brolio dzemperi?Ar jie patogus?nera labai siauri? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 27 balandžio 2014 - 22:27
Na mum kolkas neteko nusivilti drinks_cheers.gif
Turime gal 5kelnes,visos puikiai nesiojasi, skalbtos miliona kartu.. bliuskyciu ri maikyciu daug turime ir du viksrus smile.gif dabartini daznai plaunu,bet vis kaip naujas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 04 28, 00:33)
Na mum kolkas neteko nusivilti drinks_cheers.gif
Turime gal 5kelnes,visos puikiai nesiojasi, skalbtos miliona kartu.. bliuskyciu ri maikyciu daug turime ir du viksrus smile.gif dabartini daznai plaunu,bet vis kaip naujas  wub.gif




nesakau kad blogai nesiojasi....bet nugaroj ta kroste persukta ir susigarbiniavus,nesiau pas siuveja ar imanoma pataisyti sake jau niekaip doh.gif
Atsakyti