Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

QUOTE(WildWildWest @ 2014 04 25, 11:48)
Gavom šiandien pirmąjį rinkinuką- kaparėlį, bliuzelę ir kepuriuką... Bet nežinau, kaip pradėt, gal mane kvaila palaikysit, bet ant kepuriuko prie užrašo yra nedidelė, kaip riebalų dėmelė blink.gif Pakavau švariom rankom, ir dar net nematavau,nes mažius miega pietukų.Tai iš kur ta dėmelė galėjo atsirast ir ką dabar daryt- pasimetus visai blink.gif


Jie tas prekes iš parduotuvės deda, tai ten galėjo jau būti apčiupinėtos ir matuotos kažkieno g.gif Gal ir klystu, maža ką.. Gal pakuotoja po pietų rankų buvo nenusiplovusi hihihi.gif
Atsakyti
Taip be maišelio, jau parašiau, apkeis. Nusiraminau, kai pažadėjo pakeist, nes jau buvau, išsigandus, kaip su plėmuota kepure reiks vaikščiot biggrin.gif Nors plėmelis nėra didelis, bet vis tiek prie pačio užrašo labai matosi...
Atsakyti
Džiugu, kad išsisprendė 4u.gif Kitaip ir būt negalėjo
Atsakyti
Norejau paklausti o tos naujos kelnes POP tinka kudiems vaikams 4u.gif
Atsakyti
Nuotraukoj lyg šniūriukai kabo ax.gif
Bet tai čia žiūriu karaliauja Happeak'as, o tai kaip kiti lietuviai kūrėjai-dizaineriai? Jų drabužėlių neperkate? Aš bandžiau čia pas porą užsisakyti, tai gavosi šnipštas... neperkandau sistemos užsakymų. Tik su vienais Elfais nėra nei bendravimo nei užsakymų bėdų...
Happeak'e irgi viskas tvarkingai - pamatai užsakai atvažiuoja, tik man dar reikia prie kainų priprasti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2014 04 25, 18:39)
Nuotraukoj lyg šniūriukai kabo  ax.gif
Bet tai čia žiūriu karaliauja Happeak'as, o tai kaip kiti lietuviai kūrėjai-dizaineriai? Jų drabužėlių neperkate? Aš bandžiau čia pas porą užsisakyti, tai gavosi šnipštas... neperkandau sistemos užsakymų. Tik su vienais Elfais nėra nei bendravimo nei užsakymų bėdų...
Happeak'e irgi viskas tvarkingai - pamatai užsakai atvažiuoja, tik man dar reikia prie kainų priprasti  doh.gif

Dar problemu nera su flaxkids.
O su elfais man, kaip tik problemos, ziema ko prasiau, to negavau. Neturejo nei vienu dzinsu.
Atsakyti
O as kepuryte pirkau parduotuvej ir tik grizus pastebejau- ir pas mane demele buvo! Irgi prie pat uzraso! kokios spalvos kepuryte pirkot? idomu sutapimas cia ar brokas? g.gif
Atsakyti
Songaila 4u.gif

Garstyčių spalvos viską pirkau. Mūsų plėmas po pirma p raide g.gif Įdomiai kaip g.gif
O ką jūs darėt tokiu atveju?
Atsakyti
mamytes gal kurio pirkote tas kelnytes ar jos nestoros ir kaip gyvai
http://www.happeak.l...liai_garstycios
ir tie baltinukai ryskūs gyvai ar tokie kaip nublukę
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2014 04 25, 17:39)
Nuotraukoj lyg šniūriukai kabo  ax.gif
Bet tai čia žiūriu karaliauja Happeak'as, o tai kaip kiti lietuviai kūrėjai-dizaineriai? Jų drabužėlių neperkate? Aš bandžiau čia pas porą užsisakyti, tai gavosi šnipštas... neperkandau sistemos užsakymų. Tik su vienais Elfais nėra nei bendravimo nei užsakymų bėdų...
Happeak'e irgi viskas tvarkingai - pamatai užsakai atvažiuoja, tik man dar reikia prie kainų priprasti  doh.gif


Man problemų nebuvo ir su Mummymoon, bet prie jų kainų priprast irgi sunku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2014 04 25, 17:47)
Dar problemu nera su flaxkids.
O su elfais man, kaip tik problemos, ziema ko prasiau, to negavau. Neturejo nei vienu dzinsu.


Ai jo, tiksliai, bet aš pas juos tiesiai važiavau ir siuvausi suknelę, tai super ir terminai ir kokybė ir matai thumbup.gif
O Kaune dar yra kokių be flaxkids?
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 04 25, 21:15)
Man problemų nebuvo ir su Mummymoon, bet prie jų kainų priprast irgi sunku lotuliukas.gif


Bendrai tai meluoju tongue.gif -buvo, bet susiją ne su siuntimu ar atliktu nelaiku darbu, o tiesiog neatitiko dydis( kažkaip jie įdomiai matuoja)...bet jie be problemų pasiuvo naują ir atsiprašė už nepatogumus smile.gif
Atsakyti