Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

Mano juru kiaulyte buvo vardu BUDULIS

Atsakyti
na kaime pas mus gyveno kalyte vardu agne lotuliukas.gif mano amzina atilsi kates murkos mama buvo vardu leopoldas:D, tai ta matyt uz toki varda visa gyvenima savo vaikus suesdavo, bet va mano katyte tai paaugino , na dabar turim vilksune vardu gerda, jorkiuka vardu minis nes yra l. mazas pilnas vardas butu charming angel, ir dar turim degute vardu cili,nes jos tevyne yra cile
Atsakyti
Mano tėvo katino vardas PETRAS. Tokiu vardu gavo iš šeimininkų. O tas vardas buvo tų šeimininkų vaikų šposas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 06 16, 12:55)
Mano juru kiaulyte buvo vardu BUDULIS

va čia tai geras ir svarbiausia visai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Trečioji iš kairės - šiurkščiaplaukių taksų veislės kalytė, vardu... Daiva.

user posted image
Gimusi Čekijoje, dabar gyvenanti Rusijoje.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2006 06 20, 16:50)
Trečioji iš kairės - šiurkščiaplaukių taksų veislės kalytė, vardu... Daiva.

Visko būna doh.gif nors tikrai protinga ir gerbiama buvo viena mūsų pažįstama senolė, bet jos vilkšunės kalės vardas buvo... Alma... juk tai irgi žmogiškas vardas doh.gif
Papildyta:
Man kažkaip atrodo, kad žmogiškus, ypač tokiuys rimtus, senovinius vardus žmonės duoda gyvūnams todėl, kad nori parodyti, kad jų tas gyvūnas rimtas, protingas, nu toks "susitupėjęs" smile.gif pvz.: katinas Rapolas, nu bent jau aš jį iškarto įsivaizduoju tokį labai jau rimtą katiną cool.gif
Atsakyti
atsimenu, kažkada per TV rodė katiną, kurio vardas Svoločius lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai gavom dovanu katina, ilgai negalejom sugalvoti jam vardo. Karta ziurejau Dviracio zynias ir pavadinau savo katina Mauzeriu biggrin.gif Tevuko suni pavadinus esu Čipsu.
Atsakyti
Mano dukryte musu katei sugalvojo varda- SMILE
Atsakyti
Turejau nuostabų šunelį, kurio vardas buvo Gizmo. Jis atsiliepdavo ir šaukiamas Tūteliu bei Pūteliu. Dabar turiu kalytę Lotą ir kita šuniuką, kuriam dar neišrinkom vardo, nes įsigijom tik prieš keletą dienų. Jis - dar jaunas, 2 mėn. belgų aviganio mišrūnas, taigi, užaugs didelis. O vardo dar nesugalvojome. Gal ką nors pasiūlysit?
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 06 16, 14:55)
Mano juru kiaulyte buvo vardu BUDULIS


O mano jūrų kiaulytės varbas BALVANKA biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ne_gera: 27 birželio 2006 - 10:51
QUOTE(mamaedita @ 2006 06 27, 10:42)
Turejau nuostabų šunelį, kurio vardas buvo Gizmo. Jis atsiliepdavo ir šaukiamas Tūteliu bei Pūteliu. Dabar turiu kalytę Lotą ir kita šuniuką, kuriam dar neišrinkom vardo, nes įsigijom tik prieš keletą dienų. Jis - dar jaunas, 2 mėn. belgų aviganio mišrūnas, taigi, užaugs didelis. O vardo dar nesugalvojome. Gal ką nors pasiūlysit?

Nepaprastam šuniui nepaprastas vardas - Rintintinas (per TV maciau) biggrin.gif Čempionas biggrin.gif
Atsakyti