Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

mano katino vardas Kaaki , cia latviskai kate.. bet jis toks pasiutes ir mane skriaudzia tai kartais jis tikras kaka bigsmile.gif
Atsakyti
mano šinšilos pilnas vardas Kilbiltu.trumpinys Bilas,bet kai po kiek laiko paaiškėjo kad čia mergaitė, tai liko Biliutė tongue.gif
Vilkšunio - Rinas (dažnai niekas nesupranta iš pirmo karto kas per vardas)
Takso - Maxas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mide: 28 birželio 2006 - 09:45
mirksiukas.gif niu nzn.. ar ypatingi tie wardaj,bet patinka zmogeliukam smile.gif suns- Vetra , kates- Zosia, peliuku - Smikis ir Spulka rolleyes.gif
Atsakyti
mano gyvūnėlių vardai simple very simple: katinas Micius, šuniukas - Meškiukas
smile.gif
Atsakyti
Draugų katytė Kruopa thumbup.gif
Atsakyti
Prisiminiau smile.gif Pas viena drauga buvo katyte,vardu Smilga,bet pasirodo ten buvo berniukas,tai liko Smilgius ax.gif
Atsakyti
kaip kazkieno vardas SEILA taip ir maniskes 4u.gif
Atsakyti
Turėjau katiną Bėdą, kuris pateisino savo vardą, dabar turiu katinuką Šėtoną - jis tikras angeliukas. Ir dar turiu Rają ir Fleitą - kalytes biggrin.gif
Atsakyti
Turim žiurkėniukę Plunksną , o kaimynė katiną Martyną doh.gif išleidžia į kiemą , o vakare šaukia:
- ,,Martynai Martynai!!!!
Kažkaip nei šiaip nei taip , pilnas kiemas vaikų . Gerai , kad nei vieno Martyno. Gyvūnėliui galima sugalvoti puikų vardą , bet tik ne žmogaus mirksiukas.gif
Atsakyti
ooo prisiminiau lotuliukas.gif turejom mes katina ,kurio wardas buvo Dviratis biggrin.gif nu bet jis toks ir buvo doh.gif jei tik soka nuo kedes ant kedes,kurios yra viena salia kitos vis vien nukrenta, gaudo musyte,iskrenta pro langa, gaudo paukstuka,tai ikrenta i bliuda su mandeniu.. nu vnz tikras dviratis lotuliukas.gif po to turejom seima katina Kvadrata ir kate Mimikrija,nu ce buvo meile iki grabo lentos wub.gif dar buvo draugaj palike mum katina pasaugoti,kurio vardas Pjeras,bet kadangi tada buvo sajudzio lajkaj,tai sulietuvinom,liko jis Petras. irgi labai smagu budavo vakare ji kwiesti namo thumbup.gif dar bus tesinys apie Mimikrijos ir Kvadrato vaiku vardus mirksiukas.gif
Atsakyti
as kai parsinesiau savo au-au, labai norejau nenuvalkioto vardo. t.y. kad nebutu eilinis Rudis, Sargis ar Margis. Ir nenorejau uzsienietisku zmoniu vardu, kaip kad Rikis ar Fredis.
tai pasiemem su mama po enciklopedija ir ziurim visokius geografinius vardus, muzikinius-cheminius-medicininius terminus, o as kadangi visad domejaus istorija, tai palinkau prie istoriniu asmenybiu. uzkibo Ramzis -- senoves Egipto faraonas. nu ir dabar galvojam kad jam joks kitas vardas nebutu tikes -- nu grynas Ramzis.
Atsakyti
Aš savo jau beveik suaugusiam katinui kai Ukrainoje vyko tam tikri politinaii įvykiai (prieš porą metų) daviau kličkę Revoliucija, sutrumpintai vadindavau Riva. Dabar pas mano mamą kaime peliauja, taip ir tebevadinamas biggrin.gif

Sesuo kadais turėjo katę vardu Migera, nes labai jau migera buvo, tokia vietoje nenustygstanti, kai reikia ir arši - tebūnie jau skanios rojaus pelės verysad.gif o dabar pas juos namie laksto Zoja (oficialiai - Troja, pravarde Zozė arba Džoja) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylda: 18 liepos 2006 - 14:38