Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam Grikių dietą

Kadangi tema uzdaryta,keliames cia:)Kaip sekasi,kam pirma,kam antroji diena?Mes stiprios ir valingos!O grikiai laaaabai skanu ir vertinga.Lauksim rezultatu,sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Noriu psisijungti prie Jūsų grupelės. Dabar jau sėdžiu su dubenėliu grikių, pasiruošusi ryžtingai, bet nežinau ar tik darau teisingai. Iš vakaro gerą stiklinę grikių užsipiliau šaltu vandeniu, ir ryto paviriau truputėlį, be druskos be nieko. Ar teisingai dariau? gal yra koks specialus paruošimo būdas?

Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2013 10 23, 08:15)
Labas rytas.

Noriu psisijungti prie Jūsų grupelės. Dabar jau sėdžiu su dubenėliu grikių, pasiruošusi ryžtingai, bet nežinau ar tik darau teisingai. Iš vakaro gerą stiklinę grikių užsipiliau šaltu vandeniu, ir ryto paviriau truputėlį, be druskos be nieko. Ar teisingai dariau? gal yra koks specialus paruošimo būdas?


Sveika prisijungus , ne darai blogai, virti ju nereikia is vakaro uzpilti karstu vandeniu uzdeti dangteli ir palikti nakciai ir is ryto grikiai bus paruosti smile.gif
Skanaus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AbelijA @ 2013 10 23, 09:07)
Sveika prisijungus , ne darai blogai, virti ju nereikia is vakaro uzpilti karstu vandeniu uzdeti dangteli ir palikti nakciai ir is ryto grikiai bus paruosti smile.gif
Skanaus smile.gif 4u.gif

Aciu, kad atsaket 4u.gif
nes kazkaip per google, buvau radus kelis variantus, tad pasirinkau sa tinkamiausia lotuliukas.gif
Tiek to, siandien jau valgysiu taip biggrin.gif
O kaip del kiekio, tie 9 saukstai, kur buvau radus, tai ir atitinka stikline?, nes pati tai nematavau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozena83: 23 spalio 2013 - 09:18
Sveikutes smile.gif

Man šiandien 4oji grikių diena. Kol kas einasi gerai, t.y. grikiai valgosi tikrai skaniai, ypač užsigerinat pasukom. Net atrodo, kad taip ir ilgiau nei savaitę galėčiau maitintis biggrin.gif Didžiausias pliusas, kad nereikia galvoti, ką gaminti, o ir grikių paruošimas visai neužima laiko. Be to, pigu lotuliukas.gif

Kas dėl svorio, tai kažkaip labai jau man nedaug krenta verysad.gif Gal dėl to, kad nedaug ir yra nuo ko g.gif Prieš pradėdama svėriau 54,6 kg, o noriu maximum kokius 52 kg svert (jau daugiau ir nereikia). Šiaip nenusižengiu visai, išskyrus tai, kad iš ryto išgeriu didelį puodelį espresso su saldikliu - na negaliu aš be jo gyvent niekaip doh.gif Po pirmos dienos pamečiau -400 g, po antros tiek pat, o po trečios - nieko schmoll.gif Na žiūrėsim, kaip toliau bus. Gal reikia grikių dienos porciją mažinti? Dabar užsiplikau 9 šaukštus.

Mergaitės, pasidalinkit, kaip jums sekasi? Ar yra kam nors taip buvę, kad nejudėtų svoris visai? Ką darėt?

QUOTE(Bozena83 @ 2013 10 23, 10:17)
O kaip del kiekio, tie 9 saukstai, kur buvau radus, tai ir atitinka stikline?, nes pati tai nematavau g.gif


Kaip tyčia vakar man tas pats klausimas buvo iškilęs, tai pamatavau mirksiukas.gif Tie 9 šaukštai kaip tik ir atitinka stiklinę.
Atsakyti
QUOTE(morbid_curiosity @ 2013 10 23, 10:11)
Kaip tyčia vakar man tas pats klausimas buvo iškilęs, tai pamatavau  mirksiukas.gif  Tie 9 šaukštai kaip tik ir atitinka stiklinę.

gerai, kad ne man vienai kyla tokie klausimai biggrin.gif

Mano svoris apie 70 kg (165cm), neturiu svarstyklių namie, bet bandysiu šiom dienom kažką susiveikti. Norėtųsi bent kelis nusimesti kg, ir sumažinti baronkas ant pilvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozena83: 23 spalio 2013 - 12:25
QUOTE(Bozena83 @ 2013 10 23, 12:24)
gerai, kad ne man vienai kyla tokie klausimai biggrin.gif

Mano svoris apie 70 kg (165cm), neturiu svarstyklių namie, bet bandysiu šiom dienom kažką susiveikti. Norėtųsi bent kelis nusimesti kg, ir sumažinti baronkas ant pilvo doh.gif



o as nelipu dar ant svarstykliu nenoriu , bijau pamatyti to ko nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(morbid_curiosity @ 2013 10 23, 11:11)
Sveikutes smile.gif

Man šiandien 4oji grikių diena. Kol kas einasi gerai, t.y. grikiai valgosi tikrai skaniai, ypač užsigerinat pasukom. Net atrodo, kad taip ir ilgiau nei savaitę galėčiau maitintis  biggrin.gif Didžiausias pliusas, kad nereikia galvoti, ką gaminti, o ir grikių paruošimas visai neužima laiko. Be to, pigu  lotuliukas.gif

Kas dėl svorio, tai kažkaip labai jau man nedaug krenta  verysad.gif  Gal dėl to, kad nedaug ir yra nuo ko  g.gif Prieš pradėdama svėriau 54,6 kg, o noriu maximum kokius 52 kg svert (jau daugiau ir nereikia). Šiaip nenusižengiu visai, išskyrus tai, kad iš ryto išgeriu didelį puodelį espresso su saldikliu - na negaliu aš be jo gyvent niekaip  doh.gif  Po pirmos dienos pamečiau -400 g, po antros tiek pat, o po trečios - nieko  schmoll.gif  Na žiūrėsim, kaip toliau bus. Gal reikia grikių dienos porciją mažinti? Dabar užsiplikau 9 šaukštus.

Mergaitės, pasidalinkit, kaip jums sekasi? Ar yra kam nors taip buvę, kad nejudėtų svoris visai? Ką darėt?
Kaip tyčia vakar man tas pats klausimas buvo iškilęs, tai pamatavau  mirksiukas.gif  Tie 9 šaukštai kaip tik ir atitinka stiklinę.

Sveikos prisijungusios!Daugiau musu grupeje,daugiau ir ryzto ir valios atsiranda!!!!Ne viena vadinasi:)Kiek pamenu is pirmojo karto,mano svoris trecia diena irgi sustojo,o paskui vel pajudejo biggrin.gif tuo metu is viso numeciau 5 kg,nors mesti atrodo ir nelabai daug buvo,sveriau 57kg,sikart taip radikaliai nesitikiu rezultatu,bet kol kas tpfu tpfu...einasi lengvai .Dar pradejau ryte vakare vaikscioti greitute I darba,pasuku lanka(na,ji suku taipraktiskai kasdiena),tai jau tapo malonumu...isijungiu kokia trali vali muzikele ir pirmyn kad ir 20 min. biggrin.gif vis nesedziu kur virtuveje pasislepusi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(AbelijA @ 2013 10 23, 17:03)
o as nelipu dar ant svarstykliu nenoriu , bijau pamatyti to ko nenoriu smile.gif

Viskas bus gerai,rezultatas bus bet kokiu atveju,ir geras:)Gal ne taip is karto,kaip tikimes,juk tik pradzia,bet skaiciai tures keistis ant svarstykliu bet kuriuo atveju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bozena83 @ 2013 10 23, 09:15)
Labas rytas.

Noriu psisijungti prie Jūsų grupelės. Dabar jau sėdžiu su dubenėliu grikių, pasiruošusi ryžtingai, bet nežinau ar tik darau teisingai. Iš vakaro gerą stiklinę grikių užsipiliau šaltu vandeniu, ir ryto paviriau truputėlį, be druskos be nieko. Ar teisingai dariau? gal yra koks specialus paruošimo būdas?

Junkis junkis.Manau labai nenusidedi jei ir paverdi keleta minuciu,juolab jei tox variantas yra tau priimtinesnis,tai valio!!!
Atsakyti
Labas rytas, grikių mylėtojos biggrin.gif

gitauste, ačiū už atsakymą, suteikei paguodos ir daugiau ryžto 4u.gif

Pradedu savo 5tą grikių dieną. Po vakar -900 g., bet čia labiau dėl to, kad vakar turėjau bėdų su wc, todėl prieš miegą išgėriau senos lapų arbatos, tad ryte prasivalė žarnynas. Manau, tikslesni pačios kūno masės parodymai bus rytoj. Kaip kitoms sekasi?

hm... iškilo man dilema g.gif 5dienį vakare planuojamas tusas, kur tikrai noriu sudalyvaut, todėl neišvengiamai nusižengsiu (o gal ir labai nusižengsiu) režimui... tai galvoju, kaip čia padaryt - ar jau 5dieni nuo ryto nutraukti grikius, ar grikiaut iki pat vakaro, o vakare jau kaip bus taip smile.gif Be to, turbūt, po 5dienio reikia toliau tęsti grikius (ar pradėti iš naujo - čia jau kaip pažiūrėsi) g.gif Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(morbid_curiosity @ 2013 10 24, 08:39)
Labas rytas, grikių mylėtojos  biggrin.gif

gitauste, ačiū už atsakymą, suteikei paguodos ir daugiau ryžto  4u.gif

Pradedu savo 5tą grikių dieną. Po vakar -900 g., bet čia labiau dėl to, kad vakar turėjau bėdų su wc, todėl prieš miegą išgėriau senos lapų arbatos, tad ryte prasivalė žarnynas. Manau, tikslesni pačios kūno masės parodymai bus rytoj. Kaip kitoms sekasi?

hm... iškilo man dilema  g.gif  5dienį vakare planuojamas tusas, kur tikrai noriu sudalyvaut, todėl neišvengiamai nusižengsiu (o gal ir labai nusižengsiu) režimui... tai galvoju, kaip čia padaryt - ar jau 5dieni nuo ryto nutraukti grikius, ar grikiaut iki pat vakaro, o vakare jau kaip bus taip smile.gif Be to, turbūt, po 5dienio reikia toliau tęsti grikius (ar pradėti iš naujo - čia jau kaip pažiūrėsi)  g.gif  Ką manot?

Sveikute,
man su tuo wc tas pats ax.gif vakar truputuka nusizengiau,suvalgiau keleta slyvu,ryte iskart lengviau biggrin.gif Manau,neverta grikiauti 5ieni,geriau ka nors lengvo visa diena,kad vakaroti ilgai tongue.gif o paskui vel grizti I rezima su mumis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitauste @ 2013 10 24, 09:41)
Sveikute,
man su tuo wc tas pats ax.gif vakar truputuka nusizengiau,suvalgiau keleta slyvu,ryte iskart lengviau biggrin.gif Manau,neverta grikiauti 5ieni,geriau ka nors lengvo visa diena,kad vakaroti ilgai tongue.gif o paskui vel grizti I rezima su mumis biggrin.gif


Gal tu ir teisi dėl to 5dienio mirksiukas.gif nors, galvoju, jei patingėsiu gamint, tai eis grikiai lotuliukas.gif vat skanus jie man ax.gif

O dėl slyvų tai čia gerą mintį pametėjai, ačiū wink.gif tik, aišku, reik šviežias valgyt, nes džiovintose cukraus daug ir kalorijų.

O kaip, beje, tau su svoriuku sekasi? Kiek jau nuriedėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morbid_curiosity: 24 spalio 2013 - 09:03
Sveikos. Šiandien antrą dieną grikiauju, nukrito 0,700gr. Labai gerai jaučiuosi, atrodo pilvas traukiasi. Nuo rytojaus prasideda delčia. Tai galvoju ar delčios dietos laikytis ar toliau su grikiais draugauti g.gif
Atsakyti