Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika

QUOTE(Agnestar @ 2013 12 08, 14:48)
dar vasario antroje puseje norim i tenerife


Jau pradejai planuotis? Mums lygiai 2 menesiukai liko thumbup.gif
Atsakyti
[quote=zuzii,2013 12 08, 21:02]


O tu seniai cia bendrauji? AS kazkaip tik antra savaite tave fiksuoju :ax


Zuzzi, anksciau tik skaitinedavau ir nedrisdavau prisijungti blush2.gif Vyro dar nrbuvau ikalbejusi del op., tai zinai kam cia idomu skaityti komentarus kai tik svajoji..... O dabar kai jau tvirtai apsisprendziau ir vyras sutiko, pamaniau kodel neprisijungus prie bendraminciu. Stai taip pasivaidenau as cia. Tiesa niekad negalvojau, kad galima rasti tiek bendraminciu drinks_cheers.gif Pabandziau, patiko, todel as cia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2013 12 08, 22:11)
Taip taip Dija, taip ir planuoju, siurbti butinai reikia nuo kelenu iki virsaus. doh.gif
Papildyta:
Svori tai tikrai pasakys dar pamest nors kazkiek, bet as kaip pameciau nuo birzelio iki rugpjucio koki -7-8kg, tai daugiau kazko nei is vietos  g.gif , nors reguliuoju ir nevalgau beleko  schmoll.gif Aisku reiktu dar stipriau susiimti, bent iki operacijos kokius 5kg dar numest.
Realiai man kojas reikia siurbti is visu pusiu, vidine puse tai ziauriai tragiska  doh.gif
O del prijuostes, tai zinok ji nepaslepta po kelnaiciu  ax.gif  As ja tikrai matau ir ji mane nervina jau 10 metu....... verysad.gif


Labas rytas! 4u.gif
o as tikrai jau nebepatarciau laikytis dietu! Iki op beliko menesis, tiesiog susireguliuok mityba, valgyk daugiau darzoviu, vaisiu, zuvyte, o svarbiausia nakciai neprisikimsk! mirksiukas.gif Nes bus kaip man verysad.gif , kraujukas nebegeras, tai dabar sedziu, kaip ant adatu ir galvoju paskers mane M ar ne! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2013 12 08, 13:06)
Color77, dabar tik atsekiau, kuri tavo operacijos diena gaunasi-penktadienis  smile.gif . O kaip su prieziura bus po operacijos, kai ispuola sestadienis ir sekmadienis? Ar gydytojas dirbs tom dienom? Ar jo ten visiskai nereikia? Be to jei tave operuoja penktadieni tai jau gaunasi 3 lovadieniai nebe 2, o man paminejo laiskelyje is klinikos admin, kad i kaina ieina tik 2 lovadieniai, tai negi uz trecia kaip viesbuti tektu moketi dar papildomai?  g.gif Man irg butu labai patogu operuotis penktadieni, tris sunkiausias dienas praleisti klinikoj, o jau pirmaidieni grizus namo tureti dar dvi savaites atostogu.  thumbup.gif

labas rytas 4u.gif
prieziura ir visa kita po operacijos kaip ir eiline darbo dienele smile.gif gydytojas taip pat bus 4u.gif taip man iseina trys lovadieniai, pasak V, kadangi yra atliekama dviguba operacija, tai geriau paguleti siek tiek ilgiau. mano manymu, jei esi dirbanti, tai tau, virinp, operuotis penktadieni butu tau paciai tik i nauda. kiek cia merginu pasisakymu skaiciau, tai pirmos dienos yra pacios sunkiausios... g.gif
Papildyta:
QUOTE(*Saulyte2009* @ 2013 12 09, 10:07)
Labas rytas!  4u.gif
o as tikrai jau nebepatarciau laikytis dietu! Iki op beliko menesis, tiesiog susireguliuok mityba, valgyk daugiau darzoviu, vaisiu, zuvyte, o svarbiausia nakciai neprisikimsk!  mirksiukas.gif Nes bus kaip man verysad.gif , kraujukas nebegeras, tai dabar sedziu, kaip ant adatu ir galvoju paskers mane M ar ne!  doh.gif

pritariu saulytei2009, operacija vistik rimta, o dar pries ja pradeti dietintis, nelabai gerai. Organizma reiketu stiprinti, o ne alinti... ax.gif as prisipirkau gelezies, kalio tabletkiu, tai pradejau vartoti, bijau, kad nebutu kaip saulytei2009 g.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=virginp,2013 12 09, 09:44]
[quote=zuzii,2013 12 08, 21:02]
O tu seniai cia bendrauji? AS kazkaip tik antra savaite tave fiksuoju :ax
Zuzzi, anksciau tik skaitinedavau ir nedrisdavau prisijungti blush2.gif Vyro dar nrbuvau ikalbejusi del op., tai zinai kam cia idomu skaityti komentarus kai tik svajoji..... O dabar kai jau tvirtai apsisprendziau ir vyras sutiko, pamaniau kodel neprisijungus prie bendraminciu. Stai taip pasivaidenau as cia. Tiesa niekad negalvojau, kad galima rasti tiek bendraminciu drinks_cheers.gif Pabandziau, patiko, todel as cia thumbup.gif
[/quote]
itariu, kad mes cia abi atsiradome panasiu laiku drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(color77 @ 2013 12 09, 09:30)
labas rytas 4u.gif
prieziura ir visa kita po operacijos kaip ir eiline darbo dienele smile.gif gydytojas taip pat bus 4u.gif taip man iseina trys lovadieniai, pasak V, kadangi yra atliekama dviguba operacija, tai geriau paguleti siek tiek ilgiau. mano manymu, jei esi dirbanti, tai tau, virinp, operuotis penktadieni butu tau paciai tik i nauda. kiek cia merginu pasisakymu skaiciau, tai pirmos dienos yra pacios sunkiausios... g.gif
Papildyta:

pritariu saulytei2009, operacija vistik rimta, o dar pries ja pradeti dietintis, nelabai gerai. Organizma reiketu stiprinti, o ne alinti... ax.gif as prisipirkau gelezies, kalio tabletkiu, tai pradejau vartoti, bijau, kad nebutu kaip saulytei2009 g.gif  4u.gif

jei kuom abejoji, nueik ir dabar pasidaryk kraujo tyrimus, jei kas negerai, dar turesi laiko pataisyti, o vat as per velai susigriebiau. verysad.gif geriu gelezi, valgau burokelius, bet kazin ar per savaite laiko kas pasitaisys. Na ziuresim treciadieni, nes turesiu kraujuka priduoti ir tuo paciu pasikonsultuosiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte2009* @ 2013 12 09, 10:40)
jei kuom abejoji, nueik ir dabar pasidaryk kraujo tyrimus, jei kas negerai, dar turesi laiko pataisyti, o vat as per velai susigriebiau.  verysad.gif geriu gelezi, valgau burokelius, bet kazin ar per savaite laiko kas pasitaisys. Na ziuresim treciadieni, nes turesiu kraujuka priduoti ir tuo paciu pasikonsultuosiu. smile.gif

viskas saulyte2009 bus gerai 4u.gif o tu kokiam pavidale geri gelezi?
Atsakyti
QUOTE(color77 @ 2013 12 09, 10:46)
viskas saulyte2009 bus gerai 4u.gif o tu kokiam pavidale geri gelezi?

Aciu 4u.gif , labai tikiuosi! smile.gif
israse man tabletes. smile.gif
Atsakyti
[quote=virginp,2013 12 09, 11:44]
[quote=zuzii,2013 12 08, 21:02]
O tu seniai cia bendrauji? AS kazkaip tik antra savaite tave fiksuoju :ax
Zuzzi, anksciau tik skaitinedavau ir nedrisdavau prisijungti blush2.gif Vyro dar nrbuvau ikalbejusi del op., tai zinai kam cia idomu skaityti komentarus kai tik svajoji..... O dabar kai jau tvirtai apsisprendziau ir vyras sutiko, pamaniau kodel neprisijungus prie bendraminciu. Stai taip pasivaidenau as cia. Tiesa niekad negalvojau, kad galima rasti tiek bendraminciu drinks_cheers.gif Pabandziau, patiko, todel as cia thumbup.gif
[/quote]


Na ir labai dziugu, kad radai 4u.gif

O apziurejus tavo pilvuka,man tikrai nepasirode blogai. Teisiog mano drauge dar negimdziusi turi toki minkstuti, ir isvis labai panasi figura i tavo lotuliukas.gif Tad it pagalvojau, kad uzteks tik siurbimo. Nufotografuot tikrai moki graziausiu rakursu tada:))))

O ar prasiskyre pilvo raumenys gali pasitikrint ir pati - teisiog atsigulk ant nugaros, visiskai atsipalaiduok ir pirstais susirask pilvo centra. Tada pabandyk juos kist gilyn, tarp raumenu. Ziurek, ar lenda. As taip sukisdavai tarp raumenu laisvai plociu keturiu pirstu per visa pilva nuo sonkauliu iki beveik gaktos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 12 08, 15:48)
mane op ketvirtad isleido sestadieni, bet buvo berods extra kad penktadieni op ir sekmadieni namo wink.gif


Mano pradinis variantas buvo penktadieni, bet paskui jie negalejo ta diena ir pakeitem i ketvirtadieni, o sestadieni variau namo. Galima ir sekmadieni isvaziuot, bet ta diena Darius lyg nebeateina masazuoti. Nors siaip tai smulkmena tie masazai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 09 gruodžio 2013 - 13:33
QUOTE(EXTRAA @ 2013 12 09, 13:33)
Mano pradinis variantas buvo penktadieni, bet paskui jie negalejo ta diena ir pakeitem i ketvirtadieni, o sestadieni variau namo. Galima ir sekmadieni isvaziuot, bet  ta diena Darius lyg nebeateina masazuoti. Nors siaip tai smulkmena tie masazai smile.gif

as irgi norejau penktadieni, bet paziurejau, kad iseina 13d-penktadienis, tai iskart atsisakiau tos minties! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte2009* @ 2013 12 09, 16:01)
as irgi norejau penktadieni, bet paziurejau, kad iseina 13d-penktadienis, tai iskart atsisakiau tos minties!  biggrin.gif

mane operuoja penktadieni, o namo varau pirmadieni 4u.gif
Atsakyti
Kas su albumo nuotraukomis atsitiko, kad jos visos mazos pasidare? Dabar nauja normalaus dydzio ikeliau, o ja kazkodel maza rodo g.gif
Atsakyti