Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika

QUOTE(*Saulyte2009* @ 2013 12 09, 16:01)
as irgi norejau penktadieni, bet paziurejau, kad iseina 13d-penktadienis, tai iskart atsisakiau tos minties!  biggrin.gif

Na taip, tokia data operacijai nesinoretu rinktis. O as savaja visad atsiminsiu, nes buvo Sv. Valentino diena ir is narkozes pabudus/nepilnai pabudus sesutems sakiau, kaip jas myliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzii @ 2013 12 08, 09:51)
<...>

Kazkuri mergaite klause del kainos korekcijos - as dariausi ligonineje, su siuntimu, tai tik atsidekojau kolektyvui mirksiukas.gif

o siuntimą šeimos gyd rašė korekcijai plastikui? nes aš su iuntimu lazeriu siurbiau kojas, bet kainavo... čia gal kaip ir komplikacija užsiskaito?
tik jei taip tai kaži kodėl man po apendicito senojo baisaus rando negalėjo sutvarkyt g.gif

QUOTE(virginp @ 2013 12 08, 12:06)
Color77, dabar tik atsekiau, kuri tavo operacijos diena gaunasi-penktadienis  smile.gif . O kaip su prieziura bus po operacijos, kai ispuola sestadienis ir sekmadienis? <...>

mane penktad operavo, sekmad namučio

aš tai vis dar su mityba kovoju... mėnesį sąžiningai jokių saldinių, miltų ir vaisių... visa kita valgiau normaliai... ale ištvirkau kažkaip... gundaus ir susigundau doh.gif
Prieš porą sav močiutė lietuvoj mirė... tai jaučiu kiekvienas priima savaip - man nuo tada ėdrumai užėjo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 12 09, 09:36)
Jau pradejai planuotis? Mums lygiai 2 menesiukai liko  thumbup.gif

jau po truputi ziurinejuosi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(color77 @ 2013 12 09, 10:38)
labas rytas 4u.gif
prieziura ir visa kita po operacijos kaip ir eiline darbo dienele smile.gif gydytojas taip pat bus 4u.gif taip man iseina trys lovadieniai, pasak V, kadangi yra atliekama dviguba operacija, tai geriau paguleti siek tiek ilgiau. mano manymu, jei esi dirbanti, tai tau, virinp, operuotis penktadieni butu tau paciai tik i nauda. kiek cia merginu pasisakymu skaiciau, tai pirmos dienos yra pacios sunkiausios... g.gif
Papildyta:

pritariu saulytei2009, operacija vistik rimta, o dar pries ja pradeti dietintis, nelabai gerai. Organizma reiketu stiprinti, o ne alinti... ax.gif as prisipirkau gelezies, kalio tabletkiu, tai pradejau vartoti, bijau, kad nebutu kaip saulytei2009 g.gif  4u.gif
Papildyta:

itariu, kad mes cia abi atsiradome panasiu laiku drinks_cheers.gif  biggrin.gif



Taip color77, mes kazkur kartu cia ir papuolem smile.gif

Aciu Saulytei2009 ir Color uz patarimus apie sveika mityba smile.gif Stengiuosi taip valgyti tik nevisada iseina, nes esu pakankamai intensyviai dirbanti ir kartais tenka valgyti tai kas buna po ranka blush2.gif doh.gif


Papildyta:
QUOTE(zuzii @ 2013 12 09, 13:24)
Na ir labai dziugu, kad radai 4u.gif

O apziurejus tavo pilvuka,man tikrai nepasirode blogai. Teisiog mano drauge dar negimdziusi turi toki minkstuti, ir isvis labai panasi figura i tavo lotuliukas.gif  Tad it pagalvojau, kad uzteks tik siurbimo. Nufotografuot tikrai moki graziausiu rakursu tada:))))

O ar prasiskyre pilvo raumenys gali pasitikrint ir pati - teisiog atsigulk ant nugaros, visiskai atsipalaiduok ir pirstais susirask pilvo centra. Tada pabandyk juos kist gilyn, tarp raumenu. Ziurek, ar lenda. As taip sukisdavai tarp raumenu laisvai plociu keturiu pirstu per visa pilva nuo sonkauliu iki beveik gaktos. mirksiukas.gif


lotuliukas.gif Zuzzi, pasistengiau nusifotografuoti graziai, gi modelis beveik doh.gif lotuliukas.gif
Su tais prasiskyrusiais raumenim man vistiek sunku, as turbut perdaug naturali blondi, kad nemoku pamatuoti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(color77 @ 2013 12 09, 16:18)
mane operuoja penktadieni, o namo varau pirmadieni 4u.gif



Man irgi butu geriausia penktadieni, tada brangusis pargabentu namo sekmadieni ir nuo pirmadienio dar tureciau 14d. atostogu. Gal atsigausiu per ta laika? g.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2013 12 09, 21:51)
1. Su tais prasiskyrusiais raumenim man vistiek sunku, as turbut perdaug naturali blondi, kad nemoku pamatuoti  blush2.gif

2.Man irgi butu geriausia penktadieni, tada brangusis pargabentu namo sekmadieni ir nuo pirmadienio dar tureciau 14d. atostogu. Gal atsigausiu per ta laika?  g.gif


1. Na, aš ne blondė, bet irgi nemokėjau pamatuot lotuliukas.gif Be to, net daktaras per konsultaciją apžiūrėjo, paspaudinėjo ir sakė, arba tik vos vos prasiskyrę, arba šiaip suglebę ir silpni raumenys, o va kai prapjovė, tai rado 7 cm skylę blink.gif

2. Na, po 2 savaičių tikrai nesitikėk intensyvaus grįžimo į darbą. Man beveik 3 savaitės, bet aš dar negaliu tokio tempo valdyt, koks buvo prieš tai. Ypač kokią valandą pasėdėjus prie kompo, tai judesiai automatiškai sulėtėja, nes tempimo jausmas paaštrėja, raumenys turi vėl tiestis, kai atsistoji... plius, jau minėjau, kai ištraukė siūlus po 16 dienų, tada pradėjau jaust pjūvį. Nors ir užklijuota, bet pvz pasisukus į šoną, nemalonus toks jausmas, arba susirietus batus užsidėt kai reik... nu žodžiu, tikrai savijauta nepalyginamai geresnį nei iškart po OP, bet dar ir pati stengiuos save stabdyt, kad neužsimirščiau kokio krepšio nekelt ar bėgte lėkt prie skambančio telefono doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hererra: 09 gruodžio 2013 - 20:58
QUOTE(hererra @ 2013 12 09, 21:57)
1. Na, aš ne blondė, bet irgi nemokėjau pamatuot lotuliukas.gif Be to, net daktaras per konsultaciją apžiūrėjo, paspaudinėjo ir sakė, arba tik vos vos prasiskyrę, arba šiaip suglebę ir silpni raumenys, o va kai prapjovė, tai rado 7 cm skylę blink.gif

2. Na, po 2 savaičių tikrai nesitikėk intensyvaus grįžimo į darbą. Man beveik 3 savaitės, bet aš dar negaliu tokio tempo valdyt, koks buvo prieš tai. Ypač kokią valandą pasėdėjus prie kompo, tai judesiai automatiškai sulėtėja, nes tempimo jausmas paaštrėja, raumenys turi vėl tiestis, kai atsistoji... plius, jau minėjau, kai ištraukė siūlus po 16 dienų, tada pradėjau jaust pjūvį. Nors ir užklijuota, bet pvz pasisukus į šoną, nemalonus toks jausmas, arba susirietus batus užsidėt kai reik... nu žodžiu, tikrai savijauta nepalyginamai geresnį nei iškart po OP, bet dar ir pati stengiuos save stabdyt, kad neužsimirščiau kokio krepšio nekelt ar bėgte lėkt prie skambančio telefono doh.gif


Jetau Hererra, negasdink manes, as neturesiu kito pasirinkimo, kaip tik gryzti i darba verysad.gif
Man keisciausia yra tai, kad kai ejau pirma karta konsultuotis pas B. (Klaipeda), tai jis trumpai pasake, kad daryt reikia pilna pilvo plastika,kad teks raimenukus susiut, nusiurbt viska aplink ir kai paklausiau kiek man reikes pooperacinio laikotrapio, tai savo savaite ir viskas, po savaites tikrai kibo busiu pilnai darbinga.... (aisku as apie krutine tik su juo nekalbejau). As taip apsidziaugiau, galvoju kas ta savaitele mirksiukas.gif Po to kai nulekiau pas G. (Klaipeda), tai jis iskarto pasake, kad reikes 2 savaiciu verysad.gif

Hererra, o kiek tau tiksliai praejo dienu po op., kai isejei i darba?

Kaip kitos merginos, kurios daresi dviguba op?
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2013 12 09, 22:41)
Jetau Hererra, negasdink manes, as neturesiu kito pasirinkimo, kaip tik gryzti i darba  verysad.gif

...


Hererra, o kiek tau tiksliai praejo dienu po op., kai isejei i darba?

Kaip kitos merginos, kurios daresi dviguba op?


Ne ne, negasdinu tikrai mirksiukas.gif as I darba grizau lygiai 14dienu po OP. Tiesiog sakau, kad dar dabar (ryt bus 21d.) nesu visiskai pilnai isivaziavusi, sunkoka issedet visa diena, grizus namo visa vakara gulineju. Palyginus su tuo, kokia "antra pamaina" namie atvarydavau lotuliukas.gif nera blogai, gristi I darba irgi gerai, maziau mintys lenda apie tinimus ir pamaudenimus, kai turi ka veikt. Tik sakau, kad vis sau primint turiu, kad tempas turi but ryskiai letesnis kol kas mirksiukas.gif
Kalbant apie dviguba OP, tai as nepatareja, sunku isivaizduot, ka jaucia mergaites, kai negali rankos pakelt del suriesto pilvo ir paturbintu (.)(.). Vistiek ne tik vidurine dalis buna paliesta. Beg gi viskas isgyvenama mirksiukas.gif jei jau pasiryzai, tai ir ner ko atideliot. Pati matysi kaip jausies, individualu gi cia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2013 12 09, 21:41)
Jetau Hererra, negasdink manes, as neturesiu kito pasirinkimo, kaip tik gryzti i darba  verysad.gif
Man keisciausia yra tai, kad kai ejau pirma karta konsultuotis pas B. (Klaipeda), tai jis  trumpai pasake, kad daryt reikia pilna pilvo plastika,kad teks raimenukus susiut, nusiurbt viska aplink ir kai paklausiau kiek man reikes pooperacinio laikotrapio, tai savo savaite ir viskas, po savaites tikrai kibo busiu pilnai darbinga.... (aisku as apie krutine tik su juo nekalbejau). As taip apsidziaugiau, galvoju kas ta savaitele  mirksiukas.gif  Po to kai nulekiau pas G. (Klaipeda), tai jis iskarto pasake, kad reikes 2 savaiciu  verysad.gif

Hererra, o kiek tau tiksliai praejo dienu po op., kai isejei i darba?

Kaip kitos merginos, kurios daresi dviguba op?


nezinau ka sakysiu po 2 savaiciu, bet po savaites man reik pagalbos (ne visad) atsikeliant is lovos, pavaiksciojus kokias 15 min net degina nugara nuo nuovargio, einu ieskot kedes ar prigult, keliu max vandens maza buteliuka, nieko sunkesnio, vaikstau vis dar susirietus, sliauzioju, ne vaikstau. Bet yra tokiu, kurios liuoksedamos gali varyt, yra kurios guli ir pajudet negali, cia jau neaisku kaip pati jausies, uztad imk kuo didesni laisvu dienu skaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(campa @ 2013 12 09, 23:27)
nezinau ka sakysiu po 2 savaiciu, bet po savaites man reik pagalbos (ne visad) atsikeliant is lovos, pavaiksciojus kokias 15 min net degina nugara nuo nuovargio, einu ieskot kedes ar prigult, keliu max vandens maza buteliuka, nieko sunkesnio, vaikstau vis dar susirietus, sliauzioju, ne vaikstau. Bet yra tokiu, kurios liuoksedamos gali varyt, yra kurios guli ir pajudet negali, cia jau neaisku kaip pati jausies, uztad imk kuo didesni laisvu dienu skaiciu  4u.gif



Tikiuosi Campa, kad tau dar po svaites jau bus geriau thumbup.gif Noreciau pasiimti nor kiek daugiau laisvu, bet ilgiau kaip savaitei neisleidzia doh.gif verysad.gif Labai tikiuosi, kad issikapstysiu. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(virginp @ 2013 12 09, 23:39)
Tikiuosi Campa, kad tau dar po svaites jau bus geriau  thumbup.gif  Noreciau pasiimti nor kiek daugiau laisvu, bet ilgiau kaip savaitei neisleidzia  doh.gif  verysad.gif  Labai tikiuosi, kad issikapstysiu.  rolleyes.gif



Ryt lekiu pas M.. mirksiukas.gif Ziuresim ka jis man pasakys g.gif Tikiuosi bus paskirta tiksli operacijos data thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2013 12 09, 21:51)
Su tais prasiskyrusiais raumenim man vistiek sunku, as turbut perdaug naturali blondi, kad nemoku pamatuoti  blush2.gif


Man tai ryskiai mates kad prasiskyte raumenys nes visas odos perteklius atrode kad sukrenta i ta skyle. Grynai nuo krutines iki apacios tarpas buvo. O pasitikrint ar yra tarpas geriausiai jaucias kai atsiguli ant nugaros ir po truputi bandai pasikelt kaip atsilenkimus darant kad isitemptu pilvo raumenys tada pirstais per viduri turi jausti kad yra tarpas. Pas mane tai buvo 10cm tarpas doh.gif

QUOTE(virginp @ 2013 12 09, 23:41)
Tikiuosi Campa, kad tau dar po svaites jau bus geriau  thumbup.gif  Noreciau pasiimti nor kiek daugiau laisvu, bet ilgiau kaip savaitei neisleidzia  doh.gif  verysad.gif  Labai tikiuosi, kad issikapstysiu.  rolleyes.gif
Papildyta:
Ryt lekiu pas M..  mirksiukas.gif  Ziuresim ka jis man pasakys  g.gif  Tikiuosi bus paskirta tiksli operacijos data  thumbup.gif


Nu del savijautos dauguma cia didvyres.... as po dvieju savaiciu vaziavau siulu traukt tai dar susilenkus buvau. Korseta praktiskai du menesius nenusiemiau. Ilgai as jauciausi ligonis apie darba ir sedejima ilgesni anksciau nei po 3 sav ir tai is leto, nebuciau nei pagalvojus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montera: 09 gruodžio 2013 - 23:18
QUOTE(virginp @ 2013 12 09, 23:41)
Tikiuosi Campa, kad tau dar po svaites jau bus geriau  thumbup.gif  Noreciau pasiimti nor kiek daugiau laisvu, bet ilgiau kaip savaitei neisleidzia  doh.gif  verysad.gif  Labai tikiuosi, kad issikapstysiu.  rolleyes.gif
Papildyta:
Ryt lekiu pas M..  mirksiukas.gif  Ziuresim ka jis man pasakys  g.gif  Tikiuosi bus paskirta tiksli operacijos data  thumbup.gif


Truputi netaip parasiau blush2.gif Ne ilgiau kaip savaite, o ilgiau kaip 2 savaites negalesiu ilsetis... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 10 gruodžio 2013 - 07:33
QUOTE(virginp @ 2013 12 10, 08:32)
Truputi netaip parasiau  blush2.gif  Ne ilgiau kaip savaite, o ilgiau kaip 2 savaites negalesiu ilsetis...  schmoll.gif


Užteks tų poros savaičių gryno poilsio. Tik paskui po jų nereikia turėt iliuzijų, kad pilnu pajėgumu į gyvenimą grįši. Aš manau, kad 4-6 sav. kaip minimum yra iki apynormalio atsistatymo. Juk ir daktaras minėjo, jog pora mėnesių reikia duot organizmui atsistatyt po visų atkėlimų ir papjovimų biggrin.gif Juk ir pirštą įsipjovus bent savaitę jaučiamas nepatogumas, o čia ohoho gi koks pjūvis doh.gif pas mane kai klijuoju pleistrus, tai reikia 3 vnt po 30 cm, kad visas pjūvis užsidengtų blink.gif

Nesinervuok, viskas bus puiku, tie šalutiniai pojūčiai nieko nereiškia prieš tavo psichologinę savijautą, kai matai save lygią iš šono ir liemens siluetą netgi po rūbais wub.gif o dar jeigu krūtinę tvarkysi ir riebaliukus siurbsi, tai būsi ledinė pati sau, todėl ir skausmai ar nepatogumai visi į antrą planą nueina. Kad ir susirietus šiek tiek, bet vistiek esi gerokai plonesnė thumbup.gif
Atsakyti