Įkraunama...
Įkraunama...

2014 metų Utenos nuotakos :)

Na o kur darysite sukuosena? Del makiazo jau zinai mergaite kuri man ji padarys, o del sukuosenos- neissiwaizduoju smile.gif mes pasirinkome birzelio 14, o jus?
Atsakyti
QUOTE(Pucinis @ 2013 11 18, 20:56)
Na o kur darysite sukuosena? Del makiazo jau zinai mergaite kuri man ji padarys, o del sukuosenos- neissiwaizduoju smile.gif mes pasirinkome birzelio 14, o jus?



2014 08 09
Šukuosena darys MB krikštomama, dar nesusitarėm dėl šukuosenos, bet ji manau tikrai padarys labai gera, nes pasitikiu smile.gif o makiažą tikriausia ji, kaip kirpėja rekomenduos iš savo salono kosmetologe smile.gif
O kur švęsit? kokioje sodyboje? ka darysit su vestuviniu transportu ir torto užsakymu? g.gif
Atsakyti
Va del torto dabar mastau ka daryt, nezinau kur utenoj daro grazius tortus. Internete yra kad moletuose labai grazius tortus daro. Seniau ta Laiminge buvo Basanaviciaus gatvej, o ji bankrutavo ar persikele gal zinot? smile.gif O jus? Mes uzsisakem sodyba prie saudorados, tas pats ivaziavimas tik ten toks baltas namas, o jus?
Atsakyti
QUOTE(Pucinis @ 2013 11 20, 22:32)
Va del torto dabar mastau ka daryt, nezinau kur utenoj daro grazius tortus. Internete yra kad moletuose labai grazius tortus daro. Seniau ta Laiminge buvo Basanaviciaus gatvej, o ji bankrutavo ar persikele gal zinot? smile.gif O jus? Mes uzsisakem sodyba prie saudorados, tas pats ivaziavimas tik ten toks baltas namas, o jus?



Sveika smile.gif nebėra Utenoje Laiminges, tai ir suku galvą dėl torto, gal iš Vilnniaus atsivest, nes Vilniuje tortų gamyba tikrai didelė.
O mes švęsim Pečiurkiemio sodyboje.
O ką darysit dėl transporto? su kuo važiuosit? ką siulot pamergėms dėl suknelių (spalva ir t.t/)? ar jau kvietėt pamerges?
Atsakyti
Sausi pradesim kviesti pamerges ir pabrolius, kolkas jie dar tik nujaucia- oficialiai dar ne smile.gif o del sukneliu- man taip baisu :DDD nezinau ka su jom daryt, visos bus su sawo nuomonem, jau sesei kai parodau kas man grazu jai newisad patinka biggrin.gif bandysiu ispradziu su pamergem pakalbeti jei nebus bendro sprendimo- pasakysiu spalwa (ruzawa) ir kokia nori tegu nusiperka ar nuomoja smile.gif
Atsakyti
Kaip del turtu? Gal zinote kur kokia moteris kepa tortus namie? arba kokia imone Utenoje kepancius vestuvinius tortus? smile.gif ?????????
Atsakyti
QUOTE(Pucinis @ 2013 12 02, 13:32)
Kaip del turtu? Gal zinote kur kokia moteris kepa tortus namie? arba kokia imone Utenoje kepancius vestuvinius tortus? smile.gif ?????????


Tortus skanius kepa moteriškė prie turgaus, tikslaus adreso nepasakysiu, bet galėsiu paklausti mamos.
O Utenoje kas daugiau kepa tortus (vestuvems) tikrai nezinau, sseniau kapdavo Utenos duona, dar prie turgaus yra konditerijos cechas Žarija, tai manau jie kepa vestuvems.
Bet as tai noriu neįprasto vestuvinio torto, o beto mūsų sodyba sakė, kad iš jokių moteriškių tortų neleidžia atsivežt į sodyba, dėl svečių apsinuodijimo sad.gif
Atsakyti
Na bent jau pas mane sodyboj pasake kad mes patys ruosiam saldu stala, o jie visa kita smile.gif internete susiradau moteri is Utenos- tokios nerealios nuotraukos jos tortu, ten radau ir savo issvajota torta. Cia Peciurkiemyje neleidzia savo torto? na susimasciau, reiks ir man gal seimininkes atsiklausti.
Atsakyti
QUOTE(Pucinis @ 2013 12 03, 18:31)
Na bent jau pas mane sodyboj pasake kad mes patys ruosiam saldu stala, o jie visa kita smile.gif internete susiradau moteri is Utenos- tokios nerealios nuotraukos jos tortu, ten radau ir savo issvajota torta. Cia Peciurkiemyje neleidzia savo torto? na susimasciau, reiks ir man gal seimininkes atsiklausti.



Mums irgi sakė, kad saldų stalą patys organizuojam, bet viskas turi būti iš parduotuvių arba su licenzijomis dirbantiems žmonėmis, kurie galėtų mums išrašyti čekius ar kvitus, kad nebūtų kepta namie pas kokia tetulyte smile.gif sodyba prašo čekių ir kivitų už saldumynus, kad paskui nebūtų apsinuodijimų... O kokioj jūs sodyboje švenčiat? smile.gif
Atsakyti
Pas mus nieko nepraso, bent jau nieko apie tai nesake:)
Atsakyti
QUOTE(Linulka_25 @ 2013 11 06, 20:41)
Kokia data vestuvių?
Ar planuojat tradicines vestuves ar kažkokias kitokias? smile.gif

gegužės 31 - vasarą pasitiksim kaip šeima smile.gif
Jei tradicinės - su pulku, piršliu kariamu ir stalo užsėdimu, tai ne - netradicines smile.gif

O tuoksimės Stirnių bažnyčioje. Tiesa, Molėtuose dirba nuostabus jaunas kunigas, kurio mišios tiesiog pakylėja, todėl nepasisprendusioms tikrai rekomenduoju pagalvoti apie Molėtus ir kun. Mindaugą Grendą.

QUOTE(Pucinis @ 2013 11 18, 20:56)
Na o kur darysite sukuosena? Del makiazo jau zinai mergaite kuri man ji padarys, o del sukuosenos- neissiwaizduoju smile.gif mes pasirinkome birzelio 14, o jus?

aš čia ne patarėja, nes ruošiuosi kitame rajone visai:)

QUOTE(Pucinis @ 2013 11 20, 22:32)
Va del torto dabar mastau ka daryt, nezinau kur utenoj daro grazius tortus. Internete yra kad moletuose labai grazius tortus daro. Seniau ta Laiminge buvo Basanaviciaus gatvej, o ji bankrutavo ar persikele gal zinot? smile.gif O jus? Mes uzsisakem sodyba prie saudorados, tas pats ivaziavimas tik ten toks baltas namas, o jus?

Oooo, man labai reikia Molėtuose, kas paruoštų saldų stalą - iškeptų tortą ir keksiukus ir gal grybukų dar. Ir kad atvetų į sodybą keli km nuo Molėtų. Galit pasidalint kontaktais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardi: 14 gruodžio 2013 - 14:16
Feisbuke susiraskit- Rimos tortai. Moteris prie moletu kepa vestuvinius superinius tortus smile.gif Yra ir utenoje kepeja, jos taip pat superiniai ir kaina siek tiek mazesne smile.gif
Atsakyti