Įkraunama...
Įkraunama...

2014 metų Utenos nuotakos :)

Aš irgi žinau, kad daugelis važiuoja suknelių į Molėtus, reiks ir man ten nuvykti. Bet pradžioje norėčiau ir "Angelo mio" apžiūrėti Utenoje, o daugiau tai net ir nežinau kur nuomoja mūsų mieste...smile.gif
Atsakyti
Del moletu tai kaiptik sake vasari tures nauju sukneliu tai manau bandykit vaziuoti smile.gif
O angelo mio- internete irgi galima paziureti, jei rasit grazia o ji bus Vilniuje tai sake gali ir i Utena atvezti smile.gif
Dar sukneles nuomoja prie seno Vilniaus kelio, prie cerkves, ten nuosavam name smile.gif
Atsakyti
O ten gal kokia iškaba yraprie cerkvės? Net ir nežinojau...smile.gif
Atsakyti
Gal kas ką patarsit,kokius muzikantus samdysite? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambūčia @ 2014 02 10, 10:16)
Gal kas ką patarsit,kokius muzikantus samdysite? smile.gif


Mes tai užsisakėm Lina ir Evaldą muzikantus iš Utenos smile.gif Mūsų vestuvės tradicinės tai jie musm labai tiks smile.gif Dainuoja įvairiausias dainas nuo jauinimo iki senelių dainų smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat užsakėme Evaldą ir Liną, kadangi matėme jų pasirodymus dvejose vestuvėse smile.gif Tikrai galių pasakyti, bent jau mums jie patys šauniausi smile.gif negirdėjau blogų atsiliepimų apie juos. smile.gif
Atsakyti
O kur rasti internete kur jų paklausyti galima? smile.gif
O dėl kursų Utenoje- tai jie tik 3 dienas vyks iš viso. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį ir jau išrašomas pažymėjimas, kad kursai išklausyti smile.gif Galima pasirinkti tiesiog tinkamą mėnesį, greituoju būdu čia biggrin.gif Nors ir gerai smile.gif Lankėte kas nors jau juos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bambūčia: 12 vasario 2014 - 10:58
QUOTE(Bambūčia @ 2014 02 12, 11:55)
O kur rasti internete kur jų paklausyti galima? smile.gif
O dėl kursų Utenoje- tai jie tik 3 dienas vyks iš viso. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį ir jau išrašomas pažymėjimas, kad kursai išklausyti smile.gif Galima pasirinkti tiesiog tinkamą mėnesį, greituoju būdu čia biggrin.gif Nors ir gerai smile.gif Lankėte kas nors jau juos?


http://www.muzikant.lt/

Asmeninis Lino ir Evaldo puslapis smile.gif

Papildyta:
smile.gif+2014 02 11, 18:57-->
QUOTE(Renačiukas smile.gif @ 2014 02 11, 18:57)
Mes taip pat užsakėme Evaldą ir Liną, kadangi matėme jų pasirodymus dvejose vestuvėse smile.gif Tikrai galių pasakyti, bent jau mums jie patys šauniausi smile.gif negirdėjau blogų atsiliepimų apie juos.  smile.gif



O kada jusu vestuves? smile.gif
Atsakyti
Mes irgi Evalda ir Lina uzsisakeme biggrin.gif o del sukneles mastau apie pirkima internetu (ebay?...) bet dar vis kyla dvejones g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausryta: 16 vasario 2014 - 19:13

O gal dar yra nuotaku kurios sves vestuves Santa Barbaros viloje?
Atsakyti
QUOTE(Ausryta @ 2014 02 16, 20:29)
O gal dar yra nuotaku kurios sves vestuves Santa Barbaros viloje?


Sveika smile.gif

Aš dalyvavau pusseserės vestuvėse, kurios vyko Santa Barbara viloje, tikrai žemu balu vertinu maistą, labai neskanu buvo, atnešė kepsnius su subirėjusiom bulvėm doh.gif Tiesiog nebuvo kas valgyt, salotos suruge, sake, kad penktadienienį kažkas šventė vestuves prieš tai, tai galvojom kad ir buvo salotos nuo penktadienio dienos ruoštos, kurias tik pateikė šeštadienio vakarą. Sakyčiau, kad ten dirba ne virėjos, bet kaimo bobos, pagal maisto skonį ir išvaizdą.
Žadėjo pusseserei, kad bus gyvos gėlės ant stalų, kai pamatėm, dirbtinės ortenzijos per kelias vietas pamėtytos. Kėdžių užvalkalai sulamdyti, tarėsi kad kaspinai bus mėlynas, raudonas, o kai pamatėm visi kaspinai buvo mėlyni, vėliau paaiškino, kad suklydo ir pamiršo dėl kėdžių puošimo doh.gif Pusseserė sakė, kai įėjau tai vos nenualpau pamačius tokį vaizdą, tik sako užgniaužiau viską ir bandžiau susitvardyti, juk tai nuostabiausia diena gyvenime - vestuvės.

Tai gi siulau sutartyje viską rašytis, kai ir kas turės būti, nes kitaip galutinis variantas gali būti labai liūdnas,

O dar dėl maisto girdėjau, kad visas maistas iš Molėtų Maximos.

Nepagalvok, kad varau ant vilos, bet aš jau buvau susidurusi su karčia patirtimi.

Sėkmės ir viską rašyk sutartyje būtinai. smile.gif
Atsakyti
Ojej... Pažiūrėjau svetainę jų, tai atrodo viskas gražiai, tiek aplinka, tiek staliukai, puošyba... Bet, žinoma, čia ne man spręsti, kaip ten kas. g.gif
Kaip sekasi planuotis? smile.gif Vakar iš dailininkės atsiėmėm svečių linkėjimų knygą, tikrai nuostabi gavosi wub.gif
Atsakyti