Įkraunama...
Įkraunama...

2014 metų Utenos nuotakos :)

Labas visoms smile.gif
Gal kas ką žinot apie Vila Kelmynė? http://www.vilakelmyne.lt/
Atsakyti
Gal zinote kokia mergaite ar vaikinuka, ar siaip kazka kas groja smuiku Utenoje? noreciau kad prie baznycios pagrieztu, aisku atitinkamai sumoketume wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pucinis: 22 vasario 2014 - 18:18
Bent mes tai nieko grojančio smuiku nežinom... Pati norėjau, kad grotų saksofonas, bet kadangi darysim su mišiomis, tad turbūt nereiks jo. smile.gif
Tema merdinti, retai kas parašo, nors tikrai labai norėtųsi pasidalinti idėjomis verysad.gif
Atsakyti
Beje, ar dovanosite ir ką planuojate tėvams, liudininkams, seneliams? smile.gif
Atsakyti
Na kadangi turesime pirslius ir jie ruosis tam tai tikrai kazka dowanosim smile.gif tik dar nezinau ka biggrin.gif
o del teweliu nezinau smile.gif o jus?
Atsakyti
Nieko nesugalvoju, ką galima padovanoti. Na seneliams tai tiktų medaus stiklainiukai su užrašu tarkim "Vaistas nuo visų ligų" ... Svečiams- angeliukus dovanosim, kaip prisiminimą. O ką tėvams... g.gif
Atsakyti
Kazkaip nezinau tu visu tradiciju del dovanu, bet manau pirsliams koki savaitgali druskininkuose reikes padovanoti uz triusa smile.gif o del seneliu ir tevu manau nieko, kazkaip keistai atrodo man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausryta @ 2014 02 26, 19:21)
Kazkaip nezinau tu visu tradiciju del dovanu, bet manau pirsliams koki savaitgali druskininkuose reikes  padovanoti uz triusa  smile.gif  o del seneliu ir tevu manau nieko, kazkaip keistai atrodo man  4u.gif



Visiškai pritariu.. man irgi keistai atrodo, o kam tos dovanos jiems.. Nu niekaip nesuprantu, mano vestuvės, jie ateina atneša dovanų, o išeidami irgi gauna dovanų? doh.gif koks viso to tikslas?


Beje, turiu klausimą kur Jūs dedat svečius tarpe tarp vestuviu ceremonijos ir puotos?
wub.gif
Atsakyti
Is patirties ( o patirtis skurdoka biggrin.gif ) tai buvo taip kad po ceremonisjo baznycioje sveciai patys turejo detis ten kur nori, tiesiog zinojo vieta ir laika kada turi buti sventes vietoje smile.gif seip dazniausiai gimines susieina ir pas kazka pasedi, pabendrauja iki kol ateina laikas ruostis i svente, o kiti savais keliais smile.gif
Atsakyti
Na pas mus 15 val. bus santuoka su mišiomis, 16:30 visi fotografuotis važiuosime ir 18 val. jau šventės pradžia sodyboje. Visa tai parašysime į kvietimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausryta @ 2014 02 26, 23:26)
Is patirties ( o patirtis skurdoka  biggrin.gif  ) tai buvo taip kad po ceremonisjo baznycioje  sveciai patys turejo detis ten kur nori, tiesiog zinojo vieta ir laika kada turi buti sventes vietoje smile.gif seip dazniausiai gimines susieina ir pas kazka pasedi, pabendrauja iki kol ateina laikas ruostis i svente, o kiti savais keliais smile.gif



Mano patirtis irgi skurdoka, visada būdavau pulke tai dėl tokių dalykų galvos nesukdavau.. biggrin.gif
O dabar suku doh.gif Mūsų vestuvės vyks 100km nuo tėvų namų, todėl svečiams nėra pasirinkimo pabūt pas gimines doh.gif doh.gif mes taip pat gyvenam 70 km atstumu nuo šventės vietos.. Aš galvojau, kad gal svečiams užsakyt ekskursiją į etnokosmologijos muziejų Molėtuose? Ką Jūs manot? Ar čia jau aš prisifantazavau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Įdomi mintis biggrin.gif Jei būtina užimti svečius, o kitos išeities nėra, tik ši- tuomet manau tai gera idėja smile.gif Nes ką jie veiks Molėtuose...
Atsakyti