Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(*benigna* @ 2014 06 29, 00:58)
Nuo jusu buvau nusiziurejusi Weledos Sage dezodoranta, saket isimylejot ji, tai negi meile baiges? biggrin.gif kaip tik esu i krepsa isimetus ji, tai gal visgi neprasidet man su juo? unsure.gif


Man ir tas labai patiko. Du sunaudojau, bet kažkaip "ant juoko" užsisakiau Tom's ir dar labiau įsimylėjau. Šiaip jie labai skiriasi, tad galima ir du turėt kada ko reikia.

Pvz. Tom's man jis atrodo ilgiau apsaugo nuo kvapo. Man jo iki pat ryto kai einu į dušą nesijaučia. Tačiau jis yra tepamas ir gali vos, vos patepti juodus rūbus, bet tikrai nedaug, tad drąsiai naudoju. Tiesiog kai dediesi juodą bliuskutę ar suknelę reik pažiūrėt, kad neprisiliestų išorė biggrin.gif

Weleda yra purškiamas, rūbų netepa. Tačiau sudėtyje turi alkoholio, tad jei purškiu po depiliacijos tai pagraužia, nervina tas truputį biggrin.gif Weleda mane pilnai apsaugodavo iki vėlyvo vakaro, bet jei vakare kur dar rimčiau edavau, tai pakartodavau.

Na finale man Tom's laimėjo. Jis gal greičiau baigias už Weledą, bet yra pigesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2014 06 28, 22:12)
Man ir tas labai patiko. Du sunaudojau, bet kažkaip "ant juoko" užsisakiau Tom's ir dar labiau įsimylėjau. Šiaip jie labai skiriasi, tad galima ir du turėt kada ko reikia.

Pvz. Tom's man jis atrodo ilgiau apsaugo nuo kvapo. Man jo iki pat ryto kai einu į dušą nesijaučia. Tačiau jis yra tepamas ir gali vos, vos patepti juodus rūbus, bet tikrai nedaug, tad drąsiai naudoju. Tiesiog kai dediesi juodą bliuskutę ar suknelę reik pažiūrėt, kad neprisiliestų išorė biggrin.gif

Weleda yra purškiamas, rūbų netepa. Tačiau sudėtyje turi alkoholio, tad jei purškiu po depiliacijos tai pagraužia, nervina tas truputį biggrin.gif Weleda mane pilnai apsaugodavo iki vėlyvo vakaro, bet jei vakare kur dar rimčiau edavau, tai pakartodavau.

Na finale man Tom's laimėjo. Jis gal greičiau baigias už Weledą, bet yra pigesnis smile.gif

Dekui uz atsakyma, ai bandysiu vis tiek as ji, gal nesugraus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *benigna*: 28 birželio 2014 - 23:16
QUOTE(eleonorra @ 2014 06 29, 00:47)
Pirmas ingredientu sarase - propylene glycol. Toms, kurios iesko ekologiskenes priemones, sis nera geriausias pasirinkimas.


Nera jis labai geras, bet nėra ir baisiai blogas.

Aišku žiūrint sudetimi tada Weleda turbūt geresnis pasirinkimas 4u.gif Bet aš jau labai su Tom's susidraugavau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*benigna* @ 2014 06 29, 01:16)
Dekui uz atsakyma, ai bandysiu vis tiek as ji, gal nesugraus biggrin.gif


Nesugrauš tikrai biggrin.gif Sakau vos pagraužia, staigiai praeina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 28 birželio 2014 - 23:19
Gal kas bandė Lotus kosmetiką? O konkrečiau Organic blakstienų tušą?
user posted image
Hautelook'e dabar dar yra po $7, galvoju gal surizikuot ir pabandyt.. rolleyes.gif
Atsakyti

1. O sudetis jo gera? Ir apie kuri kalbat: sita ar stai sita ? Turbut, apie pirmaji, nes antrojo sudetis net man, nelabai didelei sudeciu superzinovei, atrodo nekazka...

Taip, apie pirma. Sudetis gera smile.gif
Atsakyti
Turejau PF organic wear CC krema - pradzioj apzavejo, bet paskui uzmeciau. Niekaip nepriprantu prie skystu produktu. Ir siaip man spalva nera tobula, nors dabar vasara gal ir gerai butu. Bet is esmes turbut sitas ir Terre d'Oc BB labiausiai patiko.

QUOTE(illuminated @ 2014 06 29, 00:33)
Gal kas bandė Lotus kosmetiką? O konkrečiau Organic blakstienų tušą?


Esu turejus tusa, bet sunkiai jau pamenu apie ji. Reiketu paieskot uzrasuose, gal turiu ka pasizymejus.

Dar turejau blizgi, bet neypatingas visai. Neskanus buvo, nesidenge visiskai graziai, tai po poros naudojimu prastovejo kosmetinej kol sugedo ir ismeciau.
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2014 06 28, 21:47)
As naudoju si: http://www.iherb.com...22?rcode=aza599

Rimtai, Jums jis geras? Man vienas prasciausiu kada bandytu.


100% smile.gif Jau trecia buteliuka naudoju, kitokiu net nebeperku. Ir mamai parsiunciau, sake sitas tikrai geras. O tiek as, tiek mama esam ir AO ta naudojusios. Su juo galiu buti rami, kad net po didesnes fizines veiklos nesmirdesiu prakaitu. Ir prakaito kvapas neislenda visa diena, uztenka tik ryte 1 karta pasitepti pazastis.
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2014 06 28, 23:18)
Taip, apie pirma. Sudetis gera  smile.gif

Dekui, reiks bandyt, nes visgi Andalou CC Sensitive vasarai man per sunkus, pasidesiu ji ziemai... Beje, kokia spalva turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *benigna*: 29 birželio 2014 - 08:53
Merginos, kurios firmos dekoratyvine kosmetike naudojate? pagrinde domina atsiliepimai apie akiu seselius ir pudras/kremus su spalva (esu sviesiaode-sausaode, nat. tamsesnio atspalio blondine) Aciu.
Atsakyti
QUOTE(*benigna* @ 2014 06 29, 09:53)
Dekui, reiks bandyt, nes visgi Andalou CC Sensitive vasarai man per sunkus, pasidesiu ji ziemai... Beje, kokia spalva turit?

As turiu sviesesne spalva (pati esu labai sviesios odos, bet CC tepu ir kai bunu parudavusio veido nuo sav, idegio kremo), ji tokia neutrali bet vis tik turi truputi rozinio potonio. Siaip uztepus ant odos susilieja su ja, prisitaiko, o vasara naudojant dar ir bronzanta is viso super.
Turiu minti nusipirkti ir ta tamsiausia spalva, tada galima butu sumaisyti jas abi ir idealiai atitaikyti potoni smile.gif
Pasidalinkit nuomone apie Andalou CC.

Atsakyti
QUOTE(E.K.O. @ 2014 06 29, 09:23)
Merginos, kurios firmos dekoratyvine kosmetike naudojate? pagrinde domina atsiliepimai apie akiu seselius ir pudras/kremus su spalva (esu sviesiaode-sausaode, nat. tamsesnio atspalio blondine) Aciu.


Dekoratyvine naudoju Hauschka ir Everyday Minerals, krema su spalva Madara menulio.
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2014 06 29, 09:26)
As turiu sviesesne spalva (pati esu labai sviesios odos, bet CC tepu ir kai bunu parudavusio veido nuo sav, idegio kremo), ji tokia neutrali bet vis tik turi truputi rozinio potonio. Siaip  uztepus ant odos susilieja su ja, prisitaiko, o vasara naudojant dar ir bronzanta is viso super.

Pasidalinkit nuomone apie Andalou CC.

Dekui smile.gif

Turiu sita. Gerai drekinantis, tirstokas. Su juo veidas palieka blizgus, gal tiksliau riebus, nes blizguciu tai jis neturi, tiesiog veidas atrodo "slapias". Kam patinka matinis veidas, tai tikrai ji geriau apeiti. Man jis vasarai per sunkus, ziema, kai oda bus pasausejus, manau, patiks labiau... Spalva gan sviesi, rausvo tono (nors kazkur viena nare rase, jog jai kaip tik jis geltono atspalvio, as geltonumo neiziuriu..). Maskuoja nedaug, bet man neblogai raudoni nuima.
Papildyta:
QUOTE(E.K.O. @ 2014 06 29, 09:23)
Merginos, kurios firmos dekoratyvine kosmetike naudojate? pagrinde domina atsiliepimai apie akiu seselius ir pudras/kremus su spalva (esu sviesiaode-sausaode, nat. tamsesnio atspalio blondine) Aciu.

Seseliai Everyday Minerals, pudra - Inika mineraline, is spalvotu kremu siuo metu turiu minetaji Andalou Naturals CC Sensitive ir Lavera BB.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *benigna*: 29 birželio 2014 - 18:05