Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Nerutė @ 2013 11 05, 20:59)
cia butinai prasosi i eteri si iliustracija biggrin.gif


biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasigyriau, o šiandien jau pametė pirmą dantuką thumbup.gif Net nepajuto... kitas vaikas valgykloje pamatė, kad jau trūksta vieno... tai kelios mergaitės rado ant grindų blink.gif

Mes irgi labai "nešiuolaikiški" tėvai, nes ribojam visokios technikos kiekį, tik dabar dešimtmetį pradžiuginsim
Atsakyti
As tai neriboju, nes jeigu ribociau, tai labai reiketu, o kai nera ribu, tai patys atsirenka kiek ir ko, kolkas man tinka tas poreikis ir tikrai ne pirmoj vietoj jiems tos elektronikos visos ir ne antroj ir ne trecioj tikriausiai net smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 11 06, 16:49)
As tai neriboju, nes jeigu ribociau, tai labai reiketu, o kai nera ribu, tai patys atsirenka kiek ir ko, kolkas man tinka tas poreikis ir tikrai ne pirmoj vietoj jiems tos elektronikos visos ir ne antroj ir ne trecioj tikriausiai net smile.gif


Onora, riboti yra labai ivairiu budu- nebutinai draudziant tongue.gif pvz nukreipiant demesi kur nors, kur idomiau

as kazkaip labai stengiuosi, kad vaikai aktyviu tempu gyventu- kelionem, bureliais, ivaira veikla, tai ir nebelieka to laiko mygtukams. Nors jei paleisti savivalei, tai ko gero tik prie kompo ir sedetu- sita is vyresnelio zinau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliukas j: 06 lapkričio 2013 - 16:40
Pas mus ribojimas gaunasi labai natūraliai. Nes kompiuteris yra mano darbo priemonė, kurią dažniausiai aš ir būnu "okupavusi". O jei atsilaisvina, tai jau eilutė ir grafikėlis susidaro lotuliukas.gif Kol aš kavą geriu, nes paskui greit nuvaikau tongue.gif

Tik kai didčkis užsimanė FB, teko ir man lysti pažiūrėti, kas tai yra per daiktas... blush2.gif Tikriausiai jūs visos jau seniai per FB bendraujat, jei priimtumėte į būrį, asmeninius duomenis per až atsiųsčiau
Atsakyti
As tai FB nebendrauju, bet pora vasarinukiu turiu drauguose.
O siaip pas mus ir pirmokai keli FB turi... as tikiuosi, kad kai ateis laikas mano vaikams, tai nebus jau to feisbuko. Ir siaip sms ir mms siuntineja, telefonai ismanieji pas dauguma. Pas maniske paprastas tik skambint toks ir sms net nemokau nei rasyt nei skaityt.
Atsakyti
Sveikutės, mes irgi turbūt labai "nešiuolaikiški" tėvai blush2.gif Draust nedraužiam, bet kad vaikai patys turi įdomesnių užsiėmimų nei kompas, tai su kompu pažaist net neprašo....Na, ypatingai retai, bet kadangi tų visokių žaidimukų žaist nemoka, tai ir neįdomu greitai pasidaro biggrin.gif O filmukų tai žiūrim daug... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(monika-g @ 2013 11 07, 12:08)
Sveikutės, mes irgi turbūt labai "nešiuolaikiški" tėvai  blush2.gif Draust nedraužiam, bet kad vaikai patys turi įdomesnių užsiėmimų nei kompas, tai su kompu pažaist net neprašo....Na, ypatingai retai, bet kadangi tų visokių žaidimukų žaist nemoka, tai ir neįdomu greitai pasidaro biggrin.gif O filmukų tai žiūrim daug... blush2.gif

monikut kol tavo Ugnius neuzsikabliaves tai ir maziui neidomu wink.gif pas man kai kariskiu armija namuos tai mazas ir tankais vaziuoja biggrin.gif obettaciau vis tiek jam greit atsibosta o ir laiko supratimo zaidziant neturi, po 15 min galiu pasakyt kad jau jo laikas baigesi ir patikes biggrin.gif
Atsakyti
Teisingai, kai yra vyresnių brolių namuose, mažieji daug greičiau susipažįsta su visokiomis technologijomis, žaidimais ir kitokiais "gerais" dalykais.

Maniškio neapgausi, laikrodį pažįsta. Bet jei pasakyta 15 min., atėjus laikui pats išjungia.Didysis pradeda derybas...

Nemaniau, kad išpuls man tokia laimė, bet rengiu straipsnį apie savo "dievuką" vienam žurnalui wub.gif Neseniai pasirodė filmas apie Č. Dikenso gyvenimo meilę, kuriame vaidina R. Fiennes. Kaifuoju
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2013 11 08, 20:04)
monikut kol tavo Ugnius neuzsikabliaves tai ir maziui neidomu wink.gif pas man kai kariskiu armija namuos tai mazas ir tankais vaziuoja biggrin.gif obettaciau vis tiek jam greit atsibosta o ir laiko supratimo zaidziant neturi, po 15 min galiu pasakyt kad jau jo laikas baigesi ir patikes biggrin.gif

drinks_cheers.gif Tikrai sutinku ir tyliai džiaugiuosi, kad dar neužsikabliavo biggrin.gif

QUOTE(ramyra @ 2013 11 09, 00:59)
Nemaniau, kad išpuls man tokia laimė, bet rengiu straipsnį apie savo "dievuką" vienam žurnalui  wub.gif Neseniai pasirodė filmas apie Č. Dikenso gyvenimo meilę, kuriame vaidina R. Fiennes. Kaifuoju

wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,norime ir mes prisijungti prie Vasarinuku,maniskis gimes 02.22diena.Labai idomios ir aktualios jusu diskusijos,pastebejimai.Norim ir mes pasidalinti savo patirtimi. 4u.gif O siuo metu ir pas mus namie aktualios temos Kaledu Senelio dovanos-Lego City,tai tikrai nereikia sukti galvytes thumbup.gif ,o del kompiuteriu ir iPod,tai aktuali tema,tetis praeitais metai nupirko gimtadienio proga iPod maziukui,tai laimes buvo be galo daug ir labai saugo savo daikta ir brangina,net vyresniui broliui neduoda,buna tik issimtys.O prie kompiuterio irgi priseda zaisti zaidimus brolio,arba ziuri vaikams filmukus per interneta.
Atsakyti
Vasarinuko laiškas
"Mielas seneli. Aš Domas. Aš labai noriu dovanų planšetinio kompiuterio ir mersedez benc džipo su žieminiais ratais. O kaip tu gyveni? Ar šiaurės elniai neserga?"

wub.gif
Atsakyti