Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(ramyra @ 2013 11 14, 15:00)
Vasarinuko laiškas
"Mielas seneli. Aš Domas. Aš labai noriu dovanų planšetinio kompiuterio ir mersedez benc džipo su žieminiais ratais. O kaip tu gyveni? Ar šiaurės elniai neserga?"

wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(barciene78 @ 2013 11 12, 14:28)
Sveikos mamytes,....

4u.gif

Ramyra, thumbup.gif
o jau laiškas... wub.gif

Jūs čia apie planšetes, kompiuterius... Pupa tai nori virtuvėlės Kalėdoms doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Baukidė @ 2013 11 16, 11:19)
Jūs čia apie planšetes, kompiuterius... Pupa tai nori virtuvėlės Kalėdoms  doh.gif  cool.gif

wub.gif
Baukide, manieji irgi dar labiausiai trokšta žaislų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monika-g @ 2013 11 21, 11:47)
wub.gif
Baukide, manieji irgi dar labiausiai trokšta žaislų wub.gif


pas mus irgi didziausi norai- zaislai. Kazkada seniai issiaiskinome, kad kompiuteriai ir telefonai prasideda nuo mokyklinio amziaus, tai kaip dziaugiuosi, kad daug klausimu sita tema nekyla ax.gif
nors kai pamate mane kompu sachmatais zaidziancia, tai paleido Vincentas dudas, kad ir jis- ir jis nori cool.gif
Atsakyti
pas mumi irgi planšetės populiariausios doh.gif moliūgiukas taip pat be dantų, baisiai išdidus :

žiekit, moterukai, turim bėdą su moliūgiuku, vos ne kadieną bėga kraujas iš nosytės. ans net nestresuoja jau, nueina pasiima popieruko, paguli ir toliau varo žaisti, nu bet ką daryti??? ir mokykloje susitvarko be problemų. žinot kokių 'vaistų'? gydytoja neturi ką pasiūlyti kaip tik 'prideginimą' kokį tai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coca - cola: 23 lapkričio 2013 - 13:15
QUOTE(Coca - cola @ 2013 11 23, 13:12)
pas mumi irgi planšetės populiariausios  doh.gif  moliūgiukas taip pat be dantų, baisiai išdidus :

žiekit, moterukai, turim bėdą su moliūgiuku, vos ne kadieną bėga kraujas iš nosytės. ans net nestresuoja jau, nueina pasiima popieruko, paguli ir toliau varo žaisti, nu bet ką daryti??? ir mokykloje susitvarko be problemų. žinot kokių 'vaistų'? gydytoja neturi ką pasiūlyti kaip tik 'prideginimą' kokį tai  unsure.gif



mum patarė vitamino C paduot didesnę doznę, Žiogui taip dažnai nebėga, tad nežinau sutapimas ar C padėjo tačiau lyg liovėsi.
Atsakyti
Sveikutės,
Pelėda, nedeginkit dar, ascorutino tegu pageria. Mano abu vyrai ir didysis ir mažasis šią problemą turi, tai tik šitas padeda. Čia C vitaminas su rutinu, stiprina kraujagysles, kartais po poros dienų jau susitvarko nosys.
Atsakyti
QUOTE(Coca - cola @ 2013 11 23, 13:12)
pas mumi irgi planšetės populiariausios  doh.gif  moliūgiukas taip pat be dantų, baisiai išdidus :

žiekit, moterukai, turim bėdą su moliūgiuku, vos ne kadieną bėga kraujas iš nosytės. ans net nestresuoja jau, nueina pasiima popieruko, paguli ir toliau varo žaisti, nu bet ką daryti??? ir mokykloje susitvarko be problemų. žinot kokių 'vaistų'? gydytoja neturi ką pasiūlyti kaip tik 'prideginimą' kokį tai  unsure.gif

Cola, mūsiškiui taip pat užeina tokie momentai, kad per dieną kelis kart bėga. Paskui ramu kurį laiką. Kiek man pavyko pastebėti, įtakoja sausas patalpų oras, padavus vit C pagerėja. Ir dažiausiai taip būna prieš slogą. Matyt "pagraužia" virusas gleivinę. Tai jei pradeda bėgt, žinau - "lauk bėdos". Drėkinu nosį paprasčiausiu "Tiches" vandeniu. Supyliau į tokį buteliuką su purškimo antgaliu, pats susipurškia.
Aš pati paauglystėje turėjau tokią bėdą.
Atsakyti
na, bandysiu ascorutino paduoti. ar čia tas senovinis vit C? mažučiai burbuliuka? nes sausas patalpų oras mums neaktualu, dar nesišildom namų, slogų irgi nebūna jam o kraujas bėga visais metų laikais. kraujas geras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coca - cola: 24 lapkričio 2013 - 11:40
Ascorutinas ne senovinis C, dažniausiai būna tabletėm. Paklausk vaistinėj, nėra brangus, duos. Man rodos kelių firmų būna, bet tiksliai pasakyt negaliu, nes perka vyras šitą daiktą pastoviai.
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Va, 100 tabl. 11lt su biškučiu.

Produkto savybės.

Vitaminas C: * Būtinas ląstelėse vykstančioms oksidacijos ir redukcijos reakcijoms, kolageno sintezei; * Būtinas dantims, dantenoms ir kaulams; * Padeda gyti žaizdoms, didina atsparumą infekcijoms, stiprina imunitetą. Rutozidas: * Mažina kapiliarų laidumą ir trapumą, turi antioksidacinių savybių (jungiasi su aktyviaisiais deguonies radikalais).

Rašo, kad gert suaugusiems, bet mes ir Nagliui duodam. Bent savaitę pageria ir užtenka.
Aš prisimenu, kad ir pati vaikystėj gėriau vienu metu tokį.
Atsakyti