Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

Kaip buvau žadėjusi rodausi savo naujajį nusipieštą dailininkų aliejiniais dažais foną.Prašom labai nekreipti dėmesio į akvos negražius rėmus ir subraižytus stiklus- tokį paveldėjau senutėlį. Vasarą turėsiu kitą. Nebuvo dangčio su lempom, tai uždėjau stiklą ir ant jo stalinę lempą su lempute 60w. Dėl to nuotraukose labai gelsva viskas. Tikrovėje viskas gražiau-ir vanduo skaidrus, ir ryškiau.

user posted image
user posted image

Man fonas patinka, viskas labai natūraliai ir paslaptingai atrodo. Tuščiausioj vietoj dešinėje pusėje kur du didesni akmenys dar palikau vietos lotosui. Už 2 sav. turėčiau gauti. Tas skaliaras kur viršuj orą gaudo ir yra tas kurio dėl senatvės netekau. Bet jau turiu štai tokį trispalvį.

user posted image
Atsakyti
Lotosas mėgsta šviesą man rodos, ten lyg ir tamsesnis tas kampas. Bent jau pas mane kol nebuvo akvariumo centre pavargęs toks atrodė lotosas, lapai ne raudoni, o rudi labiau buvo ir nedideli. Išsigandau, kad nusibaigs ir perkėliau į akvariumo centrą, kur nieks apšvietimo neužstoja. Lotosas atsigavo ir kasdien vis didesnis ir gražesnis darėsi. Smagu žiūrėt dabar thumbup.gif
Atsakyti
o kuo skiriasi akvariumu silikonas nuo sanitarinio? g.gif kazi jei galines sieneles putplasti klijuociau sanitariniu silikonu paskui nekenktu zuvims g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 11 11, 15:26)
o kuo skiriasi akvariumu silikonas nuo sanitarinio? g.gif  kazi jei galines sieneles putplasti klijuociau sanitariniu silikonu paskui nekenktu zuvims  g.gif

Sanitarinis silikonas turi fungicidų (grybelius naikinančių medžiagų), todėl nemanau, kad tiktų akvariumo ekosistemai... Dėje, bet dar neteko akvariuminio silikono laikyti rankose, tai gerai nežinau iš ko jį ten daro, tačiau kitų silikonų pagrindas yra rūgštinis.
Tačiau pagrindinė sanitarinių silikonų NEnaudojimo akvariumams priežastis - fungicidų turėjimas.
Papildyta:
QUOTE(evora @ 2013 11 11, 11:56)
Kaip buvau žadėjusi rodausi savo naujajį nusipieštą dailininkų aliejiniais dažais foną.Prašom labai nekreipti dėmesio į akvos negražius rėmus ir subraižytus stiklus- tokį paveldėjau senutėlį. Vasarą turėsiu kitą. Nebuvo dangčio su lempom, tai uždėjau stiklą ir ant jo stalinę lempą su lempute 60w. Dėl to nuotraukose labai gelsva viskas. Tikrovėje viskas gražiau-ir vanduo skaidrus, ir ryškiau.

Man fonas patinka, viskas labai natūraliai ir paslaptingai atrodo. Tuščiausioj vietoj dešinėje pusėje kur du didesni akmenys dar palikau vietos lotosui. Už 2 sav. turėčiau gauti. Tas skaliaras kur viršuj orą gaudo ir yra tas kurio dėl senatvės netekau. Bet jau turiu štai tokį trispalvį.

Visai įdomiai žiūrisi tas rankų darbo akvariumo tapetas-nugarėlė. Spalvos nerėžiančios akies, tad visai natūraliai įsipaišo į akvariumo spalvinę gamą. wink.gif
Kokiu būdu nugarėlė pritvirtinta??
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 11, 15:54)
Tačiau pagrindinė sanitarinių silikonų NEnaudojimo akvariumams priežastis - fungicidų turėjimas.

aisku. aciu
Atsakyti
Sveikos, nežinau ar čia pataikiau, bet gal kuri turi patirties, tai va draugas įsigeidė krabo, galvoju padovanoti Kalėdoms. Tik nežinau nei kokio litražo akvariumo reikia, nei kokiu įrenginių (burbuliatoriaus, filtro ir pan.). Pačios vienintelė akvariuminė patirtis - gaidelio auginimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2013 11 11, 12:56)
Kaip buvau žadėjusi rodausi savo naujajį nusipieštą dailininkų aliejiniais dažais foną


Tikrai labai natūralus, gražus, origanalus ir toks vienintelis mirksiukas.gif
Niekad nemokejau piešti, o kartais taip būtų smagu ką nors pagražinti.
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 11, 11:23)
Tetros lankstinuke rašo- ''būtina gydyti ilgesnį laiką (2-3 kartus)''

Pasiskaiciau akvariumai.net tai raso pilti 5d,keiciant 50proc vandens kiekv diena. Snd atrodo zuviokai daug geriau,siaip judrios. Tikiuos laiku pastebejau
Atsakyti
QUOTE(Syra @ 2013 11 11, 17:02)
Sveikos, nežinau ar čia pataikiau, bet gal kuri turi patirties, tai va draugas įsigeidė krabo, galvoju padovanoti Kalėdoms. Tik nežinau nei kokio litražo akvariumo reikia, nei kokiu įrenginių (burbuliatoriaus, filtro ir pan.). Pačios vienintelė akvariuminė patirtis - gaidelio auginimas  biggrin.gif

Nemanau, kad krabai tinka į kokį akvariumą su žuvimis. Daryti poludariumą su krabais, tai jau tikrai žymiai geresnis variantas.
Nemanau, kas kas nors iš čia esančių galėtų ką nors papasakoti plačiau - teks į pagalbą kviestis google.
Krabai ir man patinka, tačiau ko gero jų gauti dovanų nenorėčiau... Siūlau ir pačiai gerai pagalvoti darant tokią dovaną: ar mokės žmogus tokia dovana tinkamai pasirūpinti?? Atsiprašau, bet man šis atvejis primena panašius atvejus su bonsai medeliais: žmogui patiko, tad artimieji jam padovanoja bonsai, o po savaitės vargšelis žmogutis lenda į kokį forumą su jau iki gyvo kaulo įgrysusiu klausimu "gelsta msno bonsai lapeliai, ką daryti??"...
Jeigu Jūsų draugui tikrai patiko krabai ir jis bent kiek domėjosi info apie juos ( turi bent minimalias žinias apie auginimo sąlygas), tada siūlau pirkti tokią dovaną. Tačiau jeigu tokio atvejo nebuvo, siūlau neužsikabinti už tokios lengviausios minties juk ne samtį sriubai rengiatės pirkti, o gyvą (ir ne visai pigų) daiktą ruošiatės dovanoti...
Viskas, baigiau savo moralą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Syra @ 2013 11 11, 17:02)
Sveikos, nežinau ar čia pataikiau, bet gal kuri turi patirties, tai va draugas įsigeidė krabo, galvoju padovanoti Kalėdoms. Tik nežinau nei kokio litražo akvariumo reikia, nei kokiu įrenginių (burbuliatoriaus, filtro ir pan.). Pačios vienintelė akvariuminė patirtis - gaidelio auginimas  biggrin.gif



Syra,
Pasiieškok mūsų faunos temelėje skyrelio ,,Mr. Krabo klubas''-bus 3 langelyje. Ir dar vakar kaip tik domėjausi, tai viską perskaičiau ,,Įdomybės akvariume''-bus 4 langelyje. Nors rašyta paskutinė žinutė 2013-06-23, bet pasiskaityk nuo pradžios rasi atsakymą į savo klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 11, 21:45)
Krabai ir man patinka, tačiau ko gero jų gauti dovanų nenorėčiau... Siūlau ir pačiai gerai pagalvoti darant tokią dovaną: ar mokės žmogus tokia dovana tinkamai pasirūpinti?? Atsiprašau, bet man šis atvejis primena panašius atvejus su bonsai medeliais: žmogui patiko, tad artimieji jam padovanoja bonsai, o po savaitės vargšelis žmogutis lenda į kokį forumą su jau iki gyvo kaulo įgrysusiu klausimu "gelsta msno bonsai lapeliai, ką daryti??"...
Jeigu Jūsų draugui tikrai patiko krabai ir jis bent kiek domėjosi info apie juos ( turi bent minimalias žinias apie auginimo sąlygas), tada siūlau pirkti tokią dovaną. Tačiau jeigu tokio atvejo nebuvo, siūlau neužsikabinti už tokios lengviausios minties juk ne samtį sriubai rengiatės pirkti, o gyvą (ir ne visai pigų) daiktą ruošiatės dovanoti...

Visiskai pritarciau - pirkit tik tuo atveju, jei tai ne uzgaida, bet tikrai pagristas noras ir turima info apie tinkama siu gyvunu prieziura 4u.gif
Pas mus daznai uzsuka interesantai del vezliuku, bet po 20 min pokalbio dazniausiai persigalvoja...na, gal krabas neuzima tiek vietos kiek vezliuksas bet vis delto...
Evora, fonas labai simpatiskas ir tinkamas gavosi, nes jau tie parduotuviniai gerklej stovi doh.gif
Atsakyti
superinis evoros sprendimas thumbup.gif .Labiausia suzavejo saka,ant akvariumo virsaus smile.gif ax.gif thumbup.gif
Atsakyti