Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Dreamm @ 2013 11 12, 10:55)
Jau supyliau vaistus (Tetra General tonic), dabar groziuosi zaliu vandeniu....  lotuliukas.gif

Šitas vaistas nuo manų kruopų ligos neišgydys!!! Pati išbandžiau. Tik dar labiau išsisėjo. 5 dienas laukiau pagerėjimo. Nebuvo. Kitus vaistus galėjau pilti tik po dar 5 dienų, kai dukart kas antrą dieną pakeičiau po trečdalį vandens doh.gif
Papildyta:
Cituoju:
''TetraMedica GeneralTonic- plataus spektro vaistinis preparatas, skirtas gydyti bakterijų ir parazitų sukeltus susirgimus gėlo vadens akvariumuose (kostiozė, saproligniozė, oodinozė). Skatina žaizdų gijimą, saugo gleivinę. Efektyviai veikia pries melsvai žalius ir plaukiojančius dumblius.''


Ichtioftriozės(taškinės ligos) gydymui yra skirtas TetraMedica Contralck.
Atsakyti
pasilaiciuose yra daug lotuso.. jei nebut problematiska iki ten nusigaut taip noreciau paimt, bet gal yra kam is jusu reikia?
Atsakyti
Gal kas iš Klaipėdiečių turi pasidalinimui krevečių red cherry, žinoma ne už ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 12, 16:51)
pasilaiciuose yra daug lotuso.. jei nebut problematiska iki ten nusigaut taip noreciau paimt, bet gal yra kam is jusu reikia?

Man reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 12, 18:22)
Man reikia lotuliukas.gif

tai kad tu turi g.gif abzorizmu kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 12, 17:26)
tai kad tu turi  g.gif  abzorizmu kvepia biggrin.gif

NU, kaip čia pasakius turiu... Naikinau siūlinį dumblį - sumažinau apšvietimą. Tai kartu su siūlais praktiškai nunyko ir lotosas. Liko vienas lapelytis toks nususęs unsure.gif . Naiviai tikiuosi, kad atsigaus biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės, jungiuos į jūsų būrį 4u.gif
vakar įsigijome PAGALIAU diiidelį akvariumą, tai jau googlas tapo mano geriausiu draugu blush2.gif šiaip turėjau tik gaidelį maame akvuke, o su dideliu gavau dar dvi auksines žuveles. kol kas bandom susidraugauti. dar kelis šamukus šian nusipirkau, tai gaidelis su šamukais gyvena filtrą apsikabinę doh.gif
na ir turiu klausimų... kol kas augaliukai pas mane tik dirbtiniai, tai ar butinai filtrą visada įjungtą laikyti? ir kiek laiko jungti burbuliatorių?
beje gal patarsite kokių dar žuvelių galima būtų prijungti prie šios chebros? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 12, 18:38)
NU, kaip čia pasakius turiu... Naikinau siūlinį dumblį - sumažinau apšvietimą. Tai kartu su siūlais praktiškai nunyko ir lotosas. Liko vienas lapelytis toks nususęs unsure.gif . Naiviai tikiuosi, kad atsigaus biggrin.gif

na is taves kur buvau gavus maziuka tai irgi vos nesunaikinau, bet butent atsigavo tada kai isodinau i pati akvariumo viduri kai jau bebuvo 1 lapelis.. dabar turi kokius 5 biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos smile.gif Ir aš jungiuosi prie jūsų su savo 126 litrų akvariumu:) Gal kas turite/žadate ravėti akvariumą ir norite pasidalinti žolytėmis nereikalingomis Vilniuje smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2013 11 12, 18:47)
sveikutės, jungiuos į jūsų būrį  4u.gif
vakar įsigijome PAGALIAU diiidelį akvariumąt]

Sveika,
ir kiek gi litru tas "didelis" bigsmile.gif ?Filtras turi but kiaura para ijungtas, o va be papildomo deguonies galima apseit, bent jau dideliam akve su nedaug zuveliu. Auksines augalus gerokai pagadina, bet siaip augalai yra geris ir estetine ir funkcionalia prasme.
O tu auksiniu labai norisi?nes jos kazkiek ipareigoja su kaimynais ir ypac temperatura, nes megsta zemesne nei dauguma zuvu.
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 12, 19:32)
Sveika,
ir kiek gi litru tas "didelis"  bigsmile.gif ?Filtras turi but kiaura para ijungtas, o va be papildomo deguonies galima apseit, bent jau dideliam akve su nedaug zuveliu. Auksines augalus gerokai pagadina, bet siaip augalai yra geris ir estetine ir funkcionalia prasme.
O tu auksiniu labai norisi?nes jos kazkiek ipareigoja su kaimynais ir ypac temperatura, nes megsta zemesne nei dauguma zuvu.


240ltr smile.gif
na aš šiaip tų auksinių žuviukų neplanavau, tiesiog parduodamame akve buvo, tai ir paemiau, negi naikinsi gyvą padarą ax.gif kažkaip niekada jų nesu norėjusi turėti, bet yra, tai ir gerai kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2013 11 12, 19:41)
240ltr smile.gif
na aš šiaip tų auksinių žuviukų neplanavau, tiesiog parduodamame akve buvo, tai ir paemiau, negi naikinsi gyvą padarą  ax.gif  kažkaip niekada jų nesu norėjusi turėti, bet yra, tai ir gerai kol kas smile.gif

Oo, tai tikrai didziulis, as apie kokius 126 pagalvojau bigsmile.gif Tada juo labiau siulyciau auksinukes parduot/ismainyt ar galiausiai padovanot, nes turesi viska prie ju derint. O galimybes dideles...I ka pacios akys labiau linksta - ar i spalvingus ir protingus ciklidus, ar kazka taikaus mazo, arba kad ir i skaliarus?
Atsakyti