Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Dreamm @ 2013 11 13, 00:12)
doh.gif Na tai antireklama Kikai bus (eilini karta...), nes dar perklausiau ar tikrai sie vaistai pades, kadangi maciau ant pakuotes nurodyta plataus veikimo. Patikino, kad taip.
Suskaiciavau mano akvoj - 17 augaliuku rusiu  blink.gif  lotuliukas.gif  Cia daug ar mazai (126 l)?  ax.gif  Beje, aciu visiems kas pasidalinot wink.gif

Taip jau yr su ta kika - nu ka merginos gali pasakyt, jei tarkim tik vakar dirbt pradejo..arba dirba jau "net" koki menesi doh.gif
Augalu nemazai, bet kazkas gal neprigis, kazkas subujos ir bus proga pergrupuot. As i savo 60ltr buvau 20-ties "kolekcija" sukisus, bet liko tik nedidele jos dalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 13, 00:18)
Taip jau yr su ta kika - nu ka merginos gali pasakyt, jei tarkim tik vakar dirbt pradejo..arba dirba jau "net" koki menesi  doh.gif
Augalu nemazai, bet kazkas  gal neprigis, kazkas subujos ir bus proga pergrupuot. As i savo 60ltr buvau 20-ties "kolekcija" sukisus, bet liko tik nedidele jos dalis  biggrin.gif



Bet cia rimtai? Rytoj galiu zingsniuoti pirkti tu kitu vaistu, net nebandyti laukt pagerejimo? swoon.gif
Siaip, tai mane net pati vedeja aptarnavo, tai blyn, patikejau, kad ismano reikala.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2013 11 12, 18:41)
240ltr smile.gif
na aš šiaip tų auksinių žuviukų neplanavau, tiesiog parduodamame akve buvo, tai ir paemiau, negi naikinsi gyvą padarą  ax.gif  kažkaip niekada jų nesu norėjusi turėti, bet yra, tai ir gerai kol kas smile.gif

Jau žinau iš kur įsigytas akvariumas biggrin.gif Gruntą ketinate keisti ar paliksit šviesų, kokį gavot?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 13, 00:53)
Jau žinau iš kur įsigytas akvariumas  biggrin.gif  Gruntą ketinate keisti ar paliksit šviesų, kokį gavot?? smile.gif


smile.gif kol kas planuojam palikti. o ką? gal negeras? g.gif
Atsakyti
Geras ar ne tai teks patiems spręsti. Su auksinėmis žuvelėmis ir dirbtiniais augalais gal it tinka, tačiau jeigu ateityje bus atsisakyta auksinių žuvų bei plastmasinių augalų gal reiktų pasikeisti ir gruntą. Ant šviesaus grunto turėtų visi kakiai gerai matytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 12, 23:29)
Siaip, tai mane net pati vedeja aptarnavo, tai blyn, patikejau, kad ismano reikala....  cool.gif

manau, kad ten reta kuri kazka ismano. nebent pato domisi, tai gali placiau ka pasakyti. kazkada pasiskaiciau info kikos psl, nuejau i kika paklausineti man rupimais klausimais, tai i bet koki klausima atsakinejo ta pacia pateikta info doh.gif po to kai man trintuka i 13l ikiso daugiau ten neinu biggrin.gif

liko dvi savaites iki spinteles atvezimo unsure.gif jeckau kaip islaukti ta laika doh.gif spinta jau iskeliavo, tai namie bardakas, nes nera daiktu kur kisti, kol spinteles nera biggrin.gif tik va dabar mastau ar nauja grunta pirkti, ar palikti sena ir ji papildyti, nes dabartinis toks truputi pazaliaves g.gif
Atsakyti
Tiutiute, be spinteles akva nepaleista dar?

O aš supykau, matyt, nuo vaistu mano didziulis ragalapis staiga suiro... bash.gif Ant vaistu pakuotes nurodyta, kad nekenkia augalams ir t.t., ir pan... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 13, 10:01)
Tiutiute, be spinteles akva nepaleista dar?


nepaleistas. laukiu spinteles frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 11 13, 11:10)
nepaleistas. laukiu spinteles  frusty.gif



Niu tai kantrybės kantrybės !! smile.gif Greit prabegs tos dvi savaiteles.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 13, 10:34)
Niu tai kantrybės kantrybės !!  smile.gif  Greit prabegs tos dvi savaiteles..  mirksiukas.gif

tai, kad kazkaip labai letai tas laikas eina dabar unsure.gif kas sustabde laika? a? prisipazinkit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 13, 00:29)
Bet cia rimtai? Rytoj galiu zingsniuoti pirkti tu kitu vaistu, net nebandyti laukt pagerejimo?  swoon.gif
Siaip, tai mane net pati vedeja aptarnavo, tai blyn, patikejau, kad ismano reikala....  cool.gif

Na, jei vedeja ne akvariumiste, tai tos kompetencijos nedaug...kita vertus bent pasiskaityt galetu...
Gal galima pamegint nueit pas ta vedeja ir susitart, kad duotu tinkama preparata...tegu jis ir pradetas, bet tai josios kalte, kad nesamone padave...tegu dziaugiasi, kad dar jusu zuvys nelinksta...

QUOTE(Nermalas @ 2013 11 13, 01:24)
Geras ar ne tai teks patiems spręsti. Su auksinėmis žuvelėmis ir dirbtiniais augalais gal it tinka, tačiau jeigu ateityje bus atsisakyta auksinių žuvų bei plastmasinių augalų gal reiktų pasikeisti ir gruntą. Ant šviesaus grunto turėtų visi kakiai gerai matytis biggrin.gif

O tai jo ir frakcija bloga, ar tik sviesumas? Nes jei jau auksiniu kakiu nesimato, tai ir kitokiu zuveliu nesimatys, juolab augalu bus, tai anie gi suvartos trasa. Pas mus pora akvuku su baltu gruntu, nu tai viskas normaliai...va su smeliu tai liudnas ir nepraktiskas reikalas doh.gif

QUOTE(tiutiute @ 2013 11 13, 09:10)
po to kai man trintuka i 13l ikiso daugiau ten neinu  biggrin.gif
tik va dabar mastau ar nauja grunta pirkti, ar palikti sena ir ji papildyti, nes dabartinis toks truputi pazaliaves  g.gif

Na, jei gruntas nelabai koks, kur kas lengviau ji dabar pakeist, nei paskui, jau nekalbant apie biopusiausvyros gadinima...
Joa, kikos panos sugeba prikist bet ko i bet ka...dirbau ten tris men pati zalia su kitom naujokem, "smagu" buvo doh.gif

Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 13, 11:25)
Na, jei gruntas nelabai koks, kur kas lengviau ji dabar pakeist, nei paskui, jau nekalbant apie biopusiausvyros gadinima...

gruntas geras, tik kadangi gauna saules sviesos, tai toje vietoje yra pazaliave akmenukai. bet argi tai taip blogai? g.gif juk nera apauge samanu kuokstais unsure.gif o kuo ta pusiausvyra susigadina nuo to dumbleto akmenuko?
Atsakyti