Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

Uzkniso mane visos virtuves spinteles uzgrustos "reikalingais" rakandais - bulviu tarkavimo masina, mesmale, tosteris, mikseris ir t.t.  ohmy.gif
Noriu vieno, bet funkcionalaus aparato - virtuvinio kombaino.. Vaikscioju kaip durne, apziurineju centruose ir nieko nesuprantu  [smiley=kaimas.gif]Man reikia aparato, kuris tarkuotu bulves (blynams), maltu mesa, butu mikseris, na, dar kokia darzoviu smulkintuve.. Kazkaip neuzkliuvo akis uz tokio universalo  - vis kazko truksta :'( O gal kuri nors isigijot ta stebuklinga masina-  pasidalinkit patirtimi..
Atsakyti
As turiu toki universalu daikta, bet esu isitikinus, kad atskiri prietaisai viska atlieka geriau. Pavyzdziui, joks kombainas kokybiskai nesumals mesos, kombainai mesa kapoja. Bulves mano kombainas tarkuoja palikdamas "pliauskas". Mikseris ir darzoviu smulkintuve dirba lygtai normaliai. Dar tiesa galima spausti sultis, bandziau tik is citrusiniu, isspaude normaliai. Bet jei turi daug atskiru prietaisu nepatarciau pirkti dar vieno griozdo - kombaino.

QUOTE
Uzkniso mane visos virtuves spinteles uzgrustos "reikalingais" rakandais - bulviu tarkavimo masina, mesmale, tosteris, mikseris ir t.t.  ohmy.gif
Noriu vieno, bet funkcionalaus aparato - virtuvinio kombaino.. Vaikscioju kaip durne, apziurineju centruose ir nieko nesuprantu  [smiley=kaimas.gif]Man reikia aparato, kuris tarkuotu bulves (blynams), maltu mesa, butu mikseris, na, dar kokia darzoviu smulkintuve.. Kazkaip neuzkliuvo akis uz tokio universalo  - vis kazko truksta :'( O gal kuri nors isigijot ta stebuklinga masina-  pasidalinkit patirtimi..

Atsakyti
Mes per vestuves gavom virtuves kombaina.Cool daikciukas(Braun),galima papildomai nusipirkt ivairiu detaliu.Tarkuoja bulves,pjausto darzoves(pasirinkus dydi),spaudzia sultis,maiso tesla,yra mikseris.Neturim tik detales mesai malti,bet manu,kad mesmale siuo atveju geriau.Na,o geriausiai toks daikciukas pravercia,kai nori issikept kugeli+nereikia verkti svogunus pjaustant biggrin.gif!Nera jis toks didelis ir virtuves neuzgriozdija.Kai nera laiko romantiskam maisto gaminimui,tai geriausia iseitis:sumeti viska,ka turi,o "tarnaite" atlieka juoda darba tongue.gif ;D
Atsakyti
Kombainą gavau nuo vyro kalėdų proga, kai gimė antras vaikas, aišku prieš tai pusmetį zyziau, kad jis man labai reikalingas  ;D Bet gimus vaikui, kai jis pradeda VALGYTI MĖSIŠKAS DARŽOVIŲ KOŠES-TAI LABAI GERAS DAIKTAS... išverdi puode su mėsos gabaliukais daržoves-sumeti į kombaino kuterį-prasukai-ir košė gatava keliems kartams. paskui tik mikruškėj pašildai ir maitini. jokių didelių gabaliukų... Dar labai patogu pasidarė kotletus kepti-sumeti svogūnus, česnakus-sumala, paskui priberi prieskonius, kiaušinius, mirkytą batoną ir vėl prasuki-gaunas tokia masė, kurią tik supili į faršą, išmaišai ir kepi.. O anksčiau-kol viską rankom supjaustydavau... ohmy.gif Dar labai patogu, kai reik greit salotas pasidaryti pvz morkų, arba burokėlius barščiams sutarkuoti.... Ir dar vienas mėgstamas dalykas-tai varškės kremas-sumeti varškę, druską, česnaką, grietinės ir išsuka iki purumo, nelieka varškės gumuliukų... Taip ir desertinę varškę gali daryti... Žaliai mėsai malti kombainas netinka... :-X  
Atsakyti
Nu va blyn- paskaičiau tiek pagiriamųjų žodžių virtuviniams kombainams ir aš jo užsimaniau, tik va bėda- turiu aš tuos visus agregatus atskirai....
Atsakyti
Vobla as irgi turiu tuos agregatus atskirai, bet turiu kam juos padovanoti  ;)
Maciau viena agregata su mesmales priedu, berodz Philips, bet kazkok man ji itartinas pasirode  :smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu virtuvini kombaina ir jau geri 6 metai. Tai negaliu atsidziaugti. Ir jei kitur nuvaziuoju nemoku vaikams teslos blynams uzmaisyti. Tai kiti sako - ispuikau. ??? Bet ko nesinaudoti virtuves pagalbininkais, jei tai daug greiciau ir daug geriau. :-* As darau su juo viska: ir teslas maisau, ir pjaustau ir mesa malu. Taip sutinku, kad mesa sukapoja, bet visai gerai, kad lieka siek tiek tarpuose nesupjaustyty darzoviu - bet juk daug greiciau!!!!!!!!!!
Atsakyti
Aš tai pritariu ,kad geras dalykas,bet visdėlto,kokį būtent rekomenduotumėte ??? wink.gif
Atsakyti
Maniskis irgi Braun kombainas, tai visai neblogas wink.gif Ir mesa mala, tikliau sakant pjausto su peiliais, bet dar parduotuveje pardaveja ispejo, kad reikia pulsiniu rezimu 8 greiciu, tai gerai ir sumala. Yra ir sulciaspaudes ir citrusiniu , ir paprasta, bulves tarkuoja, darzoves pjausto ir tarkuoja, tesla maiso, riesutelius kapoja... Zodziu rekomenduoju wink.gif
Atsakyti
Mano yra Moulinex firmos. Pirkau seniai, tuomet dar buvo brangus, dabar gerokai atpigo, bet (tfu tfu tfu) nebuvo sugedes, nors naudoju laaaaabai daznai.
Mano kombaine taip pat yra sulciaspaude citrusiniams ir paprastiems vaisiams, blenderis, kokteiliams plakt atskiras ir peiliai darzovems pjaustyti, mesai kapoti, teslai maisyti. Nerealus dalykas.
Bet nuo komplektacijos priklauso ir kaina. Kuo daugiau ieina peiliu, tuo jis brangesnis.
Del sulciaspaudes, tai rekomenduoju. Is 6 sultingu apelsinu iseina 450 ml sulciu! biggrin.gif
Atsakyti
Na zinote, sugundete... Pradesiu ir as dabar zysti vyrui... Gal kaledoms gausiu.... ;D
Tik dar vienas klausimelis... Gal ten ir modelis koks buna, ar tiesiog Braun, Moulinex ir viskas?
Atsakyti
Tik firmos pavadinimas smile.gif Kaip minejau svarbiausia ziureti komplektacija, kokiu peiliu reikia. Daznai sako, kad galima atskirai uzsisakyti, jei truksta tam tikro peilio, bet kaina tokio peilio 40-50 Lt. Pavyzdziui pas mane nera bulvem fri pjaustyti, bet yra normalus bulvems tarkuoti peilis
Atsakyti