Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

O kiek tu peiliu paprastai prireikia? ???
Atsakyti
Na va, pasidomejau savaitgali tais kombainais... Pasirodo modeliai ten irgi yra smile.gif Tipo pora raidziu ir keli skaiciai smile.gif
Va, o issirinkaus as visgi Philips'a, kuris daro absoliuciai viska, netgi bulves blynams tarkuoja ;D Ir dar galima nusipirkti tikru tikriausia mesmales prieda, kuris uzsimontuoja per 2 sekundes smile.gif Tai va... Tik brangokokas bjaurybe, tai teks ko gero Kaledu palaukti... sad.gif
Atsakyti
Mano kombainas Braun Combimax 700. Esu patenkinta, rekomenduoju. Daznai naudoju ivairioms tesloms maisyti ir minkyti, bulves tarkuoja idealiai, gerai pjausto darzoves. Tyreles mano mazei gaunasi puikiai, trinu ir vaisiu kokteilius.
Kaip jau kazkas rase, kai daro viska - tai nieko gerai, bet taip nera, gal tik kazka prasciau: mesa kapoja, bet tai nera jau labai blogai - ipratimo reikalas; prasciau spaudzia sultis is kietu darzoviu - morku, burokeliu (o gal dar neismokau?)-girdejau, kad tik tarybine Zuravinka ta daro nepriekaistingai. Dar galima plakti kokteilius, pjaustiti fri bulves, kapoti kietus produktus.
Svarbiausia neigrusti giliai i spinteles, nes tikrai issitrausi tik sekanciu Kaledu proga smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Mano kombainas Braun Combimax 700. Esu patenkinta, rekomenduoju. Daznai naudoju ivairioms tesloms maisyti ir minkyti, bulves tarkuoja idealiai, gerai pjausto darzoves. Tyreles mano mazei gaunasi puikiai, trinu ir vaisiu kokteilius.
smile.gif

Mano kombainas irgi Braun Combimax tik 750. Tikrai labai dziaugiuosi kad nusipirkau pries kokius 5 metus. Kaip sahara rase,vaikuciams kosytes suplaka isties sauniai. Tai ivertinau augindama antraji maziuka kuriam tenka ir kruopu ir darzoviu koses gaminti.
Vienas patarimas toms kurios ruosiasi pirkti-ziurekit kombaino galinguma!!! Kuo galingesnis tuo geriau visus darbus atlieka.
Atsakyti
As jau senai zyziu vyrui,bet jis niekaip nepasiduoda :'(Gal galit parekomenduot kur geriausia pirkti?Nes kaip tik vaikui prasides tos visos kosytes,o laiko lakstyt po parduotuves ir ziuret kur kas kaip nera :-/Rekomenduokit kur geriausia vaziuot ir pirkt
Atsakyti
Turime ta pati paciausia "Moulinex" su visais privalumais. Ir ka? Ir nieko, dulkejo jis vargsiukas ilgokai, tik kokteiline dazniau naudojau. Siandien ji sekmingai istrenkiau i soda, gal kada "prisireiks" + dziaugiuosi atsikraciusi dulkiu kaupikliu ;D 8) Nusipirkau gera blenderi, "Braun", kur viska daro kaip kombainas, tik vietos tiek neuzima, ir kaifuoju, nes pagrinde naudoju ta kota + yra plakiklis, papildomas indelis su geru peiliu mesai ir kt. smulkinti. Svarbiausia - vietos neuzima. Tad patariu gerai pagalvoti ir pasiziureti, gal vietoje dideliausio kombaino geriau pasidziaugsite patraukliu blenderiu. Kaina 245 lt. Galima ir pigesni, plastmasiniu kotu (as pirkau metaliniu ir galingesni), be papildomu priedu, tad kaina bus apie 89lt ar pan. (cia kainos is Elektromarkt)
Atsakyti
atsiprasau uz kvaila klausima, bet kas yr blenderis?ot tundra pasijauciau... :-[
Atsakyti
Gal kas Philips virtuvini kombaina turi? Niekaip ramiai pro ji praeit parduotuvej negaliu. Kalnas funkciju, ale kainuoja tai siaubingai,tad noretusi rekomendaciju ir kritikos sulaukt. "Is pirmu lupu", taip sakant wink.gif
Atsakyti
Nežinau, kokį tu matei, bet aš turiu Philips Essence jau apie du metus. Tikrai esu patenkinta ir nesigailiu, kad išleidau jam nemažai pinigėlių. Spaudžiam ir sultis, vyras kiekvieną savaitgalį jame minko picos tešlą, tarkuoju daržoves, plakam kokteilius. Na, aš jį tikrai gana dažnai naudoju. Jeigu ką nors nori sužinoti konkrečiau - klausk. Pasistenksiu atsakyti.
Atsakyti
noreciau suzinoti jusu nuomone apie virtuvinius kombainus.ar tai didelis pagalbininkas namuose? ar daznai naudojat?
Atsakyti
As turiu labai faina, mazyti virtuvini kombaina 'Phillips'. Yra tik indas ir ant to indo virsaus uzsideda varikliukas. As ji pirkau, nes reikejo bulviu tarkavimo masinos, tai su tuo kombainu gavau ir peilius bulvems tarkuoti. Negalingas tas varikliukas, bet kai naudoji 5 kartus per metus, tai tikrai uztenka. As ji naudoju tik bulvems tarkuoti, bet yra peiliai ir plakimui, ir pjaustymui siaudeliais, mesai pjaustyti, bulvems fri ir pan. Nebeprisimenu. Kadangi jis tikrai nedidelis, tai dziaugiuosi ji turedama. Nemegstu gremezdu.

bet kada nors vistiek zadu nusipirkti 'Kitchen Aid', tiegiog kad tureti. tongue.gif
Atsakyti
Maiskis kombainas va taip atrodo. Beje, peiliukus kai kuriuos atskirai pirkau.
Atsakyti