Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

Uzduosiu dar viena klausima apie virtuvinius kombainus wink.gif Ar imanoma su juo pasigaminti salotas pvz. baltai misrainei g.gif Ta prasme ar nepadarys jis man koses ir virtu darzoviu smile.gif Ir uz kiek galima nupirkti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 22 spalio 2004 - 19:58
As nusiziutejau Philips Essence smile.gif Nu nerealiai patinka, tik kaina kandziojasi- 629 lt(o su mesmale 750lt)
Lauksiu Kaledu.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Danguole55 @ 2004 10 22, 19:58)
Uzduosiu dar viena klausima apie virtuvinius kombainus wink.gif Ar imanoma su juo pasigaminti salotas pvz. baltai misrainei g.gif Ta prasme ar nepadarys jis man koses ir virtu darzoviu smile.gif Ir uz kiek galima nupirkti wink.gif

Tu turi omenyje kubeliais supjaustyti.
Kombainas tokio stebuklo nepadarytu.
Geras kombainas kainuoja nuo 600-xxx.
Pries pirkdama paziurek,kad daug pjaustymo peiliuku butu,mikseris,kavos malimo masinele ir t.t.
Atsakyti
Pas mane toks nedidelis moulinex'as. Pirktas priesh kokius 6 metus.
Peiliukai - gal 4-5+smulkintuvas(trintuvas)- blenderis berods+kazhkoks plakiklis+citrusiniu vaisiu sulciu galvute.
Naudoju - pertrintom sriubom galminti, uogoms trinti ir pan. Mama tai darzovem pjaustyti naudoja.

Dabar jei pirkciau tai su mesmale - arba mesmale atskirai pirkciau, kad kombainas butu kuo paprastesnis ir mazesnis. Is tiesu man patogiau tas toks smulkintuvas (blenderis) kur atskirai parduodamas. Bet kas daznai tarkuojate ar pjaustote darzoves - tai gal ir praverstu tas kombainas.
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 10 25, 11:51)
As nusiziutejau Philips Essence smile.gif Nu nerealiai patinka, tik kaina kandziojasi- 629 lt(o su mesmale 750lt)
Lauksiu Kaledu.... biggrin.gif

Tikrai geras pagalbininkas thumbup.gif O as ir be mesmales apsieinu. Ten yra toks priedas mesai kapoti, tai jau taip smulkiai sukapoja, kad nieko nesiskiria praktiskai nuo sumaltos mesos, dar skaniau thumbup.gif Dar papildomai kelis peilius nusipirkom, tai pjaustyti bulvems fri ir bulvems tarkuoti. Tai man dabar jokiu papildomu masinu nebereikia clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramunne @ 2004 10 27, 10:09)
QUOTE (r@siukas @ 2004 10 25, 11:51)
As nusiziutejau Philips Essence smile.gif  Nu nerealiai patinka, tik kaina kandziojasi- 629 lt(o su mesmale 750lt)
Lauksiu Kaledu.... biggrin.gif

Tikrai geras pagalbininkas thumbup.gif O as ir be mesmales apsieinu. Ten yra toks priedas mesai kapoti, tai jau taip smulkiai sukapoja, kad nieko nesiskiria praktiskai nuo sumaltos mesos, dar skaniau thumbup.gif Dar papildomai kelis peilius nusipirkom, tai pjaustyti bulvems fri ir bulvems tarkuoti. Tai man dabar jokiu papildomu masinu nebereikia clap.gif

As irgi toki turiu,tai labai dziaugiuos thumbup.gif Naudoju beveik kasdien.Ir labai patogu mazylei tyrelias visokias gaminti.
Kainavo beveik 700lt su papildomais peiliais-bet nesigailiu nei kiek.Jau 2 metai kaip naudoju.Atsikraciau sena mesmale ir tarkavimo masina,nes nebereikia rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad radau pritarianciu mano pasirinkimui biggrin.gif
o ka jus manot apie tuos siek tiek pigesnius- uz 300-400lt?
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 11 05, 14:01)
Kaip gerai, kad radau pritarianciu mano pasirinkimui biggrin.gif
o ka jus manot apie tuos siek tiek pigesnius- uz 300-400lt?

Gal ir nera blogai tie pigesni,bet jau jie tiek funkciju neatliks wink.gif As apie juos nesidomejau,tai nelabai ka galiu pasakyt.As norejau,kad ir sulciaspaude butu,ir plaktuvas ir tarkuotu.Mesmales tikrai nebutinai,nes labai gerai sukapoja.
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 11 05, 14:01)
Kaip gerai, kad radau pritarianciu mano pasirinkimui biggrin.gif
o ka jus manot apie tuos siek tiek pigesnius- uz 300-400lt?

Gal ir nera blogai tie pigesni,bet jau jie tiek funkciju neatliks wink.gif As apie juos nesidomejau,tai nelabai ka galiu pasakyt.As norejau,kad ir sulciaspaude butu,ir plaktuvas ir tarkuotu.Mesmales tikrai nebutinai,nes labai gerai sukapoja.
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 11 05, 14:01)
Kaip gerai, kad radau pritarianciu mano pasirinkimui biggrin.gif
o ka jus manot apie tuos siek tiek pigesnius- uz 300-400lt?

Gal ir nera blogai tie pigesni,bet jau jie tiek funkciju neatliks wink.gif As apie juos nesidomejau,tai nelabai ka galiu pasakyt.As norejau,kad ir sulciaspaude butu,ir plaktuvas ir tarkuotu.Mesmales tikrai nebutinai,nes labai gerai sukapoja.
Papildyta @ [mergetime]1099656938[/mergetime]
Oi,ka as prirasiau doh.gif Jau tas kompas pavede mane wub.gif
Atsakyti
Turim ir mes ta virtuvini kombaina Philips Facilio. Nepamenu dabar kiek mokejom, bet atrodo apie 450 lt g.gif Labai daug funkciju atlieka, bet mesos nemala. O man ir nereikia. Tam turim mesmale tongue.gif
Pradzioj kazkaip ta kombaina retai naudodavom, vis tingejau instrukcija pasiskaityt, kam dar jis tinka. Bet dabar naudoju vos ne kasdien biggrin.gif Tikrai geras daiktas!!! thumbup.gif
Atsakyti
Aisku...
Na jei jau perku, tai noreciau, kad viska darytu, tuomet ir kainos mazesnes nereikia tiketis.
Atsakyti