Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

Sveikos mamos smile.gif

Ar galit kuri papasakoti apie atvykimo į VGN tvarką? Pvz., jei nesu susitarusi su jokiu gydytoju, a reikia paskambinti prieš atvykstant gimdyti? Ar tiesiog atvyksti ir priima? Ar reikia kokių specialių tyrimų vyrui, jei jis nori dalyvauti gimdyme?
Ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(steffute @ 2014 01 08, 13:04)
Sveikos mamos smile.gif

Ar galit kuri papasakoti apie atvykimo į VGN tvarką? Pvz., jei nesu susitarusi su jokiu gydytoju, a reikia paskambinti prieš atvykstant gimdyti? Ar tiesiog atvyksti ir priima? Ar reikia kokių specialių tyrimų vyrui, jei jis nori dalyvauti gimdyme?
Ačiū už atsakymus smile.gif

jei per pusantrų metų niekas nepasikeitė, tai tiesiog eini į priėmimą, sakai, kad gimdyt atvažiavai smile.gif o jie jau nusprendžia po apžiūros, ar tikrai, ar dar ne mirksiukas.gif vyrui jokių tyrimų nereikia anei aprangos specialios, tik šlepečių berods.
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2014 01 08, 11:51)
jei per pusantrų metų niekas nepasikeitė, tai tiesiog eini į priėmimą, sakai, kad gimdyt atvažiavai smile.gif o jie jau nusprendžia po apžiūros, ar tikrai, ar dar ne  mirksiukas.gif  vyrui jokių tyrimų nereikia anei aprangos specialios, tik šlepečių berods.

drinks_cheers.gif niekas nepasikeite, taip ir yra. Vyras i gimdykla su lauko batais negali eiti, arba atsinesa tapkes, arba nusiperka is automato bachilus uz 1 lt
Atsakyti
QUOTE(barnyte @ 2013 11 10, 21:08)
Taip pat ėmiau mokamą palatą, kuri buvo didelė, patogi. Jaučiausi kaip sanatorijoje - visur tylu, ramu ir tvarkinga - jokio "konvejerio", jokių studentų ten nemačiau.

Sveikos 4u.gif
kiek sis malonumas dabar kainuoja? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Smiltele99 @ 2013 11 12, 16:49)
viskuom likom labai patenkinti, išskyrus daktare, kuri priėmė gimdymą... Nežinau jos pavardės, bet tokia tamsiais iki pečių kirptais plaukais. Kodėl nepatenkiti likom? Tai todėl, kad tik daktarė, įėjus į gimdyklą, mums išpyškino, kad gimdom ne miškuose ir, kad ji viskam čia vadovauja, be jokių kalbų leido skatinamuosius. Taip pat jau stumimo metu, prilaikydama man koją į esamesus atrašinėjo. Tai tikrai, kažkaip trikdė, tokiu svarbiu momentu. Galėjo bent garsą išsijungti. Taip pat, daktarė iš karto rankos mostu paliepė kirpti mane. Nors akušerė sakė, kag gimdymo eigoj matysim, ar reiks kirpti ir jei reiks pasakys ir kirps. Žodžiu daktarė nenorėjo su mumis cackintis ir padarė viską, kaip jai pačiai buvo patogiau ir greičiau...

idomu butu suzinoti pavarde...
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 01 10, 16:01)
Sveikos  4u.gif
kiek sis malonumas dabar kainuoja? smile.gif


Dieve doh.gif vis apie ta pati. Viena puslapi atgal paziurekite.
Atsakyti
QUOTE(Morena. @ 2014 01 10, 17:04)
Dieve doh.gif vis apie ta pati. Viena puslapi atgal paziurekite.

jau pasiziurejau smile.gif
labai aciu uz malonu bendravima ir atsakyma!
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 01 10, 16:34)
jau pasiziurejau smile.gif
labai aciu uz malonu bendravima ir atsakyma!

prasom 4u.gif
Atsakyti
Ar tikrai visom dabar šlapimo kateterius po gimdymo stato blink.gif Jau pradejau bijoti.
Ar reikia tureti savo valgymo irankius ir puodeli ?
Ar duoda priimamajame rubus i gimdykla ?
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2014 01 15, 14:44)
Ar tikrai visom dabar šlapimo kateterius po gimdymo stato blink.gif Jau pradejau bijoti.
Ar reikia tureti savo valgymo irankius ir puodeli ?
Ar duoda priimamajame rubus i gimdykla ?

man nestate
reikia
turejau savo, nezinau. Bet, manau, jei neturesit, duos kazka
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2014 01 15, 15:44)
Ar reikia tureti savo valgymo irankius ir puodeli ?
Ar duoda priimamajame rubus i gimdykla ?


Geriau turėti.
Duoda rūbus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2014 01 15, 14:44)
Ar tikrai visom dabar šlapimo kateterius po gimdymo stato blink.gif Jau pradejau bijoti.
Ar reikia tureti savo valgymo irankius ir puodeli ?
Ar duoda priimamajame rubus i gimdykla ?

Man statė.
Geriau turėti ne tik savo įrankius, bet ir lėkštelę, jei jos prireiktų turint savo maisto. Paprašius palieka įrankius, puoselį ar lėkštutę. Bet nelabai parenkintos buvo kad lėkštę paprašiau pasilikt biggrin.gif
Man nesiūlė ligoninės rūbų, bet jei reikia-duotų. Man kažkaip su savo buvo maloniau.
Atsakyti
Ačiū, bėgu pakuotis bliūdų biggrin.gif
Atsakyti