Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday Minerals, 5 tema

QUOTE(bandeles @ 2014 01 30, 22:23)
Koki sepeteli naudojate maskavimui (spuogeliams, paakiams)? 4u.gif

geras oval concealer brush, bet pats fainiausias man eye kabuki brush, dar geriau maskuokli paskirsto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bandeles @ 2014 01 30, 23:23)
Koki sepeteli naudojate maskavimui (spuogeliams, paakiams)? 4u.gif


Man tai pats paciausias maskavimo sepetelis yra EM 'eye kabuki' (didesnis tas) - kiek tikru skirtu maskavimui isbandzius, tai siam niekas neprilygsta. Parsisiunciau ir 'eye kabuki junior', bet vistiek didysis pats geriausias.
Atsakyti
Mergaites, labai mazai sioj temoj atsiliepimu apie EM sepetelius, na be kabuki ir dabar aptartu maskavimo. O niekas neisbande daugiau? Turiu pati keliata akiu ir flat top.Siuo metu laukiu ateinanciu blender face, long kabuki, angled blush. Ir dar labai knieti uzsisakyti dome blush ir terapet sculpting. Gal kas galit pakomentuoti? o gal visgi neverti jie demesio ir geriau zvalgytis i kokia sigma ir RT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muffins: 06 vasario 2014 - 10:03
QUOTE(Muffins @ 2014 02 06, 11:02)
Mergaites, labai mazai sioj temoj atsiliepimu apie EM sepetelius, na be kabuki ir dabar aptartu maskavimo. O niekas neisbande daugiau? Turiu pati keliata akiu ir flat top.Siuo metu laukiu ateinanciu blender face, long kabuki, angled blush. Ir dar labai knieti uzsisakyti dome blush ir terapet sculpting. Gal kas galit pakomentuoti? o gal visgi neverti jie demesio ir geriau zvalgytis i kokia sigma ir RT?


As turiu eye kabuki, eye kabuki junior, eye blending (kampu kirstas), flat top ir long handled kabuki, tapered sculpting, angled blush ir rodos plush mineral (man rodos, kad ne toks pavadinimas buvo kai pirkau, na didelis pudros sepetelis).

Eye kabuki jau rasiau, kad man geriausias maskavimui. Eye kabuki junior nelabai pritaikau... Eye blending naudoju visam vokui padengt - retokai naudoju, bet siaip patinka ir priekaistu neturiu. Nors kaip sklaidymo sepetelis jis man per koncentruotas.

Flat top kabuki ir long handled kabuki is esmes man nesiskiria - patogumo delei turiu juos abu ir kaitalioju, t.y. kol vienas dziusta, naudoju kita. Bet isskirt nei vieno negaliu, nes rezultatas vienodas su abiem.

Tapered sculpting brush daugiausiai skaistalams naudoju - patinka, nors gal ir nera wow, bet vienas geresniu tam reikalui is turimu (o siaip as retai skaistalus naudoju). Angled blush man nepatiko, nes plonokas, labai koncentruotas - praktiskai nenaudoju, nes nepatogus. Gal net konturavimui geriau jis butu, t.y. ta pirmine konturo linija uzdet, o kitu jau issklaidyt.

Plush mineral - didelis, purus, bet ne per skystas. Naudoju biria pudra uztvirtint visa veida. Man jis vertas demesio, nes kazko kito tokio neturiu pas save, o kiek naudoju, tai man jo uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 02 06, 00:55)

4u.gif Reikes uzsisakyti
Atsakyti
gal kas bande Bare Minerals ir Everyday minerals pudras ir galetu palyginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoveIt: 02 kovo 2014 - 18:36
QUOTE(LoveIt @ 2014 03 02, 19:36)
gal kas bande Bare Minerals ir Everyday minerals pudras ir galetu palyginti?


Esu naudojus kelias pakuotes BE, dabar prie EM perejus. BE bandzius ir matine formule, bet man nepatiko, o 'original' savo laiku labai smagi buvo (viena pirmuju mano mineraliniu pudru ji ir buvo). Bet neseniai pabandziau vel, tai nebepatinka, per daug svytejimo - nors mano oda sausa ir man dazniausiai netrukdo tas dalykas, bet cia sutrukde. EM naudoju 'semi-matte' formule - man tobulai gaivu veida padaro, bet to intensyvaus svytejimo nera. Del maskavimo, tai sakyciau apylygiai gerai jos abi maskuoja.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 03 02, 19:47)
Esu naudojus kelias pakuotes BE, dabar prie EM perejus. BE bandzius ir matine formule, bet man nepatiko, o 'original' savo laiku labai smagi buvo (viena pirmuju mano mineraliniu pudru ji ir buvo). Bet neseniai pabandziau vel, tai nebepatinka, per daug svytejimo - nors mano oda sausa ir man dazniausiai netrukdo tas dalykas, bet cia sutrukde. EM naudoju 'semi-matte' formule - man tobulai gaivu veida padaro, bet to intensyvaus svytejimo nera. Del maskavimo, tai sakyciau apylygiai gerai jos abi maskuoja.

Aciu labai 4u.gif
pradziai tada isbandysiu EM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIt @ 2014 03 02, 18:49)
Aciu labai  4u.gif
pradziai tada isbandysiu EM  smile.gif

as turejus bare minerals matte ir dbr turiu EM semi matte. Identiskos man jos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Muffins @ 2014 02 06, 10:02)
Mergaites, labai mazai sioj temoj atsiliepimu apie EM sepetelius, na be kabuki ir dabar aptartu maskavimo. O niekas neisbande daugiau? Turiu pati keliata akiu ir flat top.Siuo metu laukiu ateinanciu blender face, long kabuki, angled blush. Ir dar labai knieti uzsisakyti dome blush ir terapet sculpting. Gal kas galit pakomentuoti? o gal visgi neverti jie demesio ir geriau zvalgytis i kokia sigma ir RT?

as turiu :
Everyday Minerals, Flat Top Brush-puikiai dengia mineraline smile.gif
Everyday Minerals, Dome Blending Eye Brush-naudoju blendinimui bet uzsisakiau dbr dar kita.
Everyday Minerals, Large Mineral Brush-gavau ziauriai gera kaina. Mano meile EM sepetukas prasidejo nuo sito. Naudoju visam veidui ir krutinei padengti bronzeriu.
Everyday Minerals, Large Mineral Brush-naudoju konturavimui. Tik gal labiau kirsto reiketu tiesa pasakius.
Everyday Minerals, Angled Brow & Liner Brush-antakiukus seseliuoju.
Tiesa mano drauge profesionali makiaziste bande juos pas mane ir gyre smile.gif
Atsakyti
o kur perkate pudra? lietuvoj ar siunciates is uzsienio?
Atsakyti
QUOTE(LoveIt @ 2014 03 02, 23:14)
o kur perkate pudra? lietuvoj ar siunciates is uzsienio?

EM parsisiunciau is iherbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 02 06, 17:06)


Eye kabuki jau rasiau, kad man geriausias maskavimui. Eye kabuki junior nelabai pritaikau... Eye blending naudoju visam vokui padengt - retokai naudoju, bet siaip patinka ir priekaistu neturiu. Nors kaip sklaidymo sepetelis jis man per koncentruotas.


Kaip manot, gal eye kabuki junior tiktu, jei ieskau sepetelio tepti vos vos rusva matini seseli virs akiduobes ir vos vos akiduobeje, sudetinga aprasyt, bet panasiai kaip CIA ir CIA
Atsakyti