Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(giedred @ 2010 11 26, 15:03)
1.Dabar kol sergam parekomendavo  sirupa Immunotrofina, cia sirupas.Antra diena geriam.Dabar euro vaistineje nuolaida 9 lt jam.Siaip jis kainuoja 44 lt. mergyte  geria noriai , nes skanus.tik idomu ar poveikis bus.

2.Ir dar viena dalyka nupirkau purskala i nosi Immuwash.Eurovaistineje sumokejau uz ji.36.99.Tipo jis " kad nesikartotu sloga.Irgi antra diena purskiam.ji du kartus reikia purkst i diena.

pirmasis mano merginai tai tikrai padejo mirksiukas.gif ne viena buteli sugirdzius esu ir pernai, ir siemet mirksiukas.gif o va antrasis -nelabai tiko nei man, nei jai schmoll.gif is vis koks slykstalas, tik isipurski ir ciaudai is karto lotuliukas.gif

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 12 24, 16:20)
kates naga gerkit, cia augalas.

kur jo gaut?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 27 gruodžio 2010 - 14:30

kur jo gaut?
[/quote]


buna prie rusisku vaistu/papildu, visai nebrangus 13lt
Gauruotoji unkarija auga Peru ir vietinių indėnų genčių naudojama sveikatos stiprinimui nuo seno. Tai vienas iš stipriausių augalinių imunomoduliatorių. Veikliosios žievės medžiagos ilgina imuninės sistemos ląstelių gyvenimo laiką ir išsaugo jų funkcinį pilnavertiškumą. Unkarijos žievėje esantys alkaloidai aktyvina makrofagus, T-limfocitus, skatina normalizuotis imunoglobulinų sintezę. Veikliosios medžiagos mažina trombų susidarymą, slopina uždegimus, skatina citokinų (medžiagų, koordinuojančių imunines reakcijas) produkciją.

Indikacijos:

* įvairios virusinės infekcijos
* lėtinės ir ūmios uždegiminės ligos
* įvairios intoksikacijos, kepenų funkcinio aktyvumo sumažėjimas
* grybelinės infekcijos
* imunodeficitinės būsenos, Krono liga
* piktybiniai augliai ir gerybiniai augliai
* po spindulinės ir cheminės terapijos kursų,


Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 12 27, 11:58)
Sveiki. Eile metu draugaujame su skystu Fohow kordicepsu. Geriausio varianto stiprinti vaiku ir savo imuniteta ir isbrysti is ligos be antibiotiku kolkas neradau  4u.gif

idomu butu suzinoti ne platintojo,o isbandziusiu mamu nuomones apie poveiki vaikams.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 12 27, 22:08)
idomu butu suzinoti ne platintojo,o isbandziusiu mamu nuomones apie poveiki vaikams.


Aš bandžiau šį produktą feniksą duoti savo vaikučiams, jis tikrai yra veiksmingas. Nėra taip kad visiškai nesirgtume, bet jei susergam- tai labai lengva forma. Jei dar nesate bandę- galite pabandyti. Galite manyti kad ir vėl platintoja plepalai, kad tik produktą nupirktų- anaiptol taip nėra. Neslėpsiu- taip aš tuom užsiimu, bet jei produktas būtų neveiksmingas- jokiu būdu niekam apie tai net nepasakočiau.
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 12 24, 18:20)
kates naga gerkit, cia augalas.

Geriam, atrodo veikia, tik ant pakuotės rašo vaikams nuo 12 m. , tai kaip ir su rizika , o kokia ji tai ir nežinau ... Imunitetui stiprinti reikia 3 mėn. naudoti . Gal kas atsiliems iš naudojančių ilgesnį laiką . Kodėl nerekomenduojama mažiems vaikams ?
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 01 03, 23:11)
Geriam, atrodo veikia,  tik ant pakuotės rašo vaikams nuo 12 m. , tai kaip ir su rizika , o kokia ji tai ir nežinau ...    Imunitetui stiprinti  reikia 3 mėn. naudoti . Gal kas atsiliems iš naudojančių ilgesnį laiką .  Kodėl nerekomenduojama mažiems vaikams ?

Kur jus ji radot pirkti ir kokiam pavidale? kokia kaina? gal galima butu info gauti?
Atsakyti
QUOTE(ateresa @ 2011 01 04, 01:58)
Kur jus ji radot pirkti ir kokiam pavidale? kokia kaina? gal galima butu info gauti?

Sveiki, pirkom prie rusiškų vaistų-papildų . Pakuotė 20 kapsulių po 0,3 g. ,o kaina 13 lt. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(andrearoma @ 2011 01 04, 13:15)
Sveiki, pirkom prie rusiškų vaistų-papildų  .  Pakuotė 20 kapsulių po 0,3 g. ,o kaina 13 lt.  4u.gif

Tiesa , pilna jo internetinėse parduotuvėse, bet truputį brangiau.
Atsakyti
Labas mamytės


Su vyru pradėjom mąstyti ne tik tai ką valgome (žiūrėti kad butų sveikiau), bet ir tai ką siūlo mūsų daktarai ir vaistinės. Kad beveik viskas tik chemija, o ji dažniausiai tik susilpnina ligos simptomus o pačios ligos neišgydo, o jei antibijotikai tai jie dar ir silpnina imuninę sistema ir musų ir vaikučių.

Seniau pati labai sirgdavau ir tik su antibijotikais išsikapstydavau. Dabar kas susiję su sveikata, pas mus šeimoje daug kas pasikeitė. Radom Tianschi papildus natūralius. Daugiau jau nei pusmetis kaip juos naudojam ir tuo patenkinti. Va po naujųjų metų sūnelis susirgo, aukšta temp. 38,5 ir sloga, tai su paracatamoliu ir kordisepsu ir cinku per vieną parą temp. numušėm, toliau gerdami kordisepsą ir cinką per 4 dienas ir visiškai sveiki nei slogos neliko. Dar kartais duodam antilipidinės arbatos, po nedaug, ji labai gerai kai turima temp.

Ligos neaplenkia ir mūsų, sūnui sloga buvo labai stipri ir kosulys nuo jos atsiradęs,ką daktarai siūlė nepadėjo,po savaitės gerimo Digest kosulys praėjo ir sloga sumažėjo, bet dar neišnyko.
Susidurėm su keleta daktarų kurie pripažysta šiuos papildus (ir veda seminarus apie tianshi papildus ir tibetų natūralią mediciną) ,bet žinoma yra ir tokių kurie nusistatę prieš papildus.

Daug visko prirašiau, tik norėjau pasidalinti savo patirtimi, nes tikrai labai liūdna kai musų mažiukai taip serga.
O dabar auginu pilvelyję dar vieną vaikutį ir džiaugiuosi nestuke.gif . Ir dabar neštumo laiku tianshi pati vartoju ir prieš pastojant vartojau, ir mažiukas vystosi kuo puikiausiai. Kažkaip tikiu kad jie man padėjo,nes esu turėjusi persileidimą. Ir dabar buvau peršalusi stipriai. Kordisepsio visada yra namuose smile.gif

Geros jums dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguzia @ 2011 01 11, 13:56)
Labas mamytės
Su vyru pradėjom mąstyti ne tik tai ką valgome (žiūrėti kad butų sveikiau), bet ir tai ką siūlo mūsų daktarai ir vaistinės. Kad beveik viskas tik chemija, o ji dažniausiai tik susilpnina ligos simptomus o pačios ligos neišgydo, o jei antibijotikai tai jie dar ir silpnina imuninę sistema ir musų ir vaikučių.

Seniau pati labai sirgdavau ir tik su antibijotikais išsikapstydavau. Dabar kas susiję su sveikata, pas mus šeimoje daug kas pasikeitė. Radom Tianschi papildus natūralius. Daugiau jau nei pusmetis kaip juos naudojam ir tuo patenkinti. Va po naujųjų metų sūnelis susirgo, aukšta temp. 38,5 ir sloga, tai su paracatamoliu ir kordisepsu ir cinku per vieną parą temp. numušėm, toliau gerdami kordisepsą ir cinką per 4 dienas ir visiškai sveiki nei slogos neliko. Dar kartais duodam antilipidinės arbatos, po nedaug, ji labai gerai kai turima temp.

Ligos neaplenkia ir mūsų, sūnui sloga buvo labai stipri ir kosulys nuo jos atsiradęs,ką daktarai siūlė nepadėjo,po savaitės gerimo Digest kosulys praėjo ir sloga sumažėjo, bet dar neišnyko.
Susidurėm su keleta daktarų kurie pripažysta šiuos papildus (ir veda seminarus apie tianshi papildus ir tibetų natūralią mediciną) ,bet žinoma yra ir tokių kurie nusistatę prieš papildus.

Daug visko prirašiau, tik norėjau pasidalinti savo patirtimi, nes tikrai labai liūdna kai musų mažiukai taip serga.
O dabar auginu pilvelyję dar vieną vaikutį ir džiaugiuosi  nestuke.gif . Ir dabar neštumo laiku tianshi pati vartoju ir prieš pastojant vartojau, ir mažiukas vystosi kuo puikiausiai. Kažkaip tikiu kad jie man padėjo,nes esu turėjusi persileidimą. Ir dabar buvau peršalusi stipriai. Kordisepsio visada yra namuose smile.gif

Geros jums dienos  4u.gif

Bandom ir mes su naturaliais papildais. Savo panelei duodu Kordicepso kinų kompanijos Fohow gamybos iš ryto. Tiesa , dar labai mažai laiko, bet svarbiausia , kad nesrgam , o tai jau labai gerai. Linkiu lengvo nėštumo ir sveiko leliuko ! yahoo.gif


Geriam FENIKSĄ, kurio sudedamųjų dalių poveikis:

• Palaiko imuninę sistemą ir organizmo atsparumą išorinei aplinkai.
• Padeda peršalus.
• Palaiko odos tonusą ir įgimtą jos spindesį, padeda palaikyti lygią ir elastingą odą. Ypač, kai oda senėja.
• Padeda palaikyti centrinę ir periferinę kraujotaką, kraujagyslių sienelių funkciją.
• Gali padėti pašalinti pervargimo iššauktus požymius.
• Padeda normalizuoti gyvybinę energiją, palaikyti organizmo imunines funkcijas.
Preparato sudėtyje yra praktiškai visos organizmui būtinos amino rūgštys. Kinų tradicinėje medicinoje tai vadinama „Kordicepso funkcijos kvintesencija - pripildyti Či (energija), maitinti kraują, stiprinti plaučius ir inkstus".


Į kordicepso sudėtį įeina net 77 mikro ir makroelementai, daugiau nei 80 tipų fermentų, Omega 3 ir 6, koenzimas Q10, nepakeičiamos aminorūgštys, vitaminai A, B, E, D, PP, K ir C, antioksidantai, magnis, selenas, cinkas ir kt.• Kordicepsas gali padėti, kai kalkėja kraujagyslės, palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją, padeda, kai padidėja kraujospūdis, palaiko kraujagyslių sienelių funkciją. Kordicepsas padeda palaikyti galvos smegenų kraujotaką.
• Linčži (Ganoderma lucidum) grybui seniai priskirtos savybės „raminti dvasią", „pridėti proto". Linčži B-rūgštis palaiko širdies ir smegenų sistemų funkciją, Linčži ir Kordicepso derinys šį efektą dar labiau paryškina.
• Aromatinis grybas (Siangu Lentinus edodes) pasižymi ypatingomis savybėmis, viena iš jų - gali padėti kai padidėja cholesterino kiekis kraujyje.


Vartojimo metodika:

Skystuosius preparatus geriausia gerti rytais (nuo 6 iki 9 val.), iškart prabudus. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų. Po to išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, sugraduotą švirkštą. Po kiek laiko išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Atidarytą flakoną reikia laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje. Vartojant keletą kordicepso preparatų, kitus preparatus galima vartoti prieš pietus ir vakarienę. Po pusės valandos jau galima valgyti.
Atsakyti
Mano sūnus ilgokai gėrė "Immunotrofina". Sugirdžiau kelis butelius, sąžiningai gėrė, bet nė velnio nepadėjo. Nebuvo mėnesio, kad nesirgtų. Tada gėrėm "Citrosept". Jei neklystu 2 buteliukus suvartojo, o vienintelis dalykas, kurį pastebėjau - pradėjo žymiai daugiau valgyti.
Dabar geria koloidinį sidabrą. Neperku per platintojus, radau mažą parduotuvėlę, kurioje ir perku. Koncentracija ta pati, tik butelis didesnis ir pigiau. Su vyru pastebėjom, kad padeda mūsų mažiui. Jei matau, kad kimba kokia sloga, iš karto dozę dienos padidinu ir praeina. Jei jau kosulys prikimba, tada homeopatinių vaistukų ir per savaitę išsikapstom be temperatūros ir vargų.
Atsakyti
mes irgi bandem "Immunotrofina".Bet kazkaip nepajutom poveikio schmoll.gif
Dabar geriam SANASTOL syrupa,cia vokiski.Tai ir apetitas truputi pagerejo ir sustiprejo imunitetas.
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2011 01 11, 17:11)
Bandom ir mes su naturaliais  papildais. Savo panelei duodu Kordicepso kinų kompanijos Fohow gamybos  iš ryto.  Tiesa , dar labai mažai laiko, bet  svarbiausia , kad nesrgam , o tai jau labai gerai. Linkiu lengvo nėštumo ir sveiko leliuko !  yahoo.gif



Pirmą kartą kordisepso daviau savo sūneliui kai buvoperšalęs kai jambuvo 6 mėnesiai, žinoma tik pusė kapsulės. Vaikas tikrai greit pasveiko ir temp.labai greitai nukrito. Kordisepsas tikrai geras dalykas, tik perkant reikia žinotikokį reikia pirkti, nes jo būna ir vaistinėse cheminio preparato. Kai buvau seminare, tai aiškino kaip skiriasi Tianshi kordisepsas nuo vaistinių,atskirti naturalu galima pagal kvapa. Pagal viską jei jis pagamintas iš žolelių tai jo kvapas nekoks, smirda,kaipnatūralus produktas. keleta iš siūlomų vaistinių kordisepsų kvapas yra plasmasės, kavos.
Pati pastebėjau aplamai, homopatiniai vaistai bent jau man jie visi smirda smile.gif
Atsakyti