Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(Jurguzia @ 2011 01 11, 21:05)
Pirmą kartą kordisepso daviau savo sūneliui kai buvoperšalęs kai jambuvo 6 mėnesiai, žinoma tik pusė kapsulės. Vaikas tikrai greit pasveiko ir temp.labai greitai nukrito. Kordisepsas tikrai geras dalykas, tik perkant reikia žinoti kokį reikia pirkti, nes jo būna ir vaistinėse cheminio preparato. Kai buvau seminare, tai aiškino kaip skiriasi Tianshi kordisepsas nuo vaistinių,atskirti naturalu galima pagal kvapa. Pagal viską jei jis pagamintas iš žolelių tai jo kvapas nekoks, smirda,kaipnatūralus produktas. keleta iš siūlomų vaistinių kordisepsų kvapas yra plasmasės, kavos.
Pati pastebėjau aplamai, homopatiniai vaistai bent jau man jie visi smirda  smile.gif

Bet kiek aš domėjaus , geriausiai kordicepsas įsisavinamas skystos formos , tai į kapsules aš dėmesio neatkreipiau . O "Fenikso" kvapas ir skonis primena mieles , bent man. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif O tai kur yra pirkt to kordicepso?paprastose vaistinese ar kur kitur?ir koki geriausia pirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2011 01 13, 15:04)
Sveikos merginos 4u.gif O tai kur yra pirkt to kordicepso?paprastose vaistinese ar kur kitur?ir koki geriausia pirkt? g.gif


Jis parduodamas per žmones kurie turi sutartis fohow korporacijoje. Jei reikės produkto gali brukštelti ar man ar andrearoma. Dar kartą pasikartyosiu kad tai ne platintojų paistalai tai tikra tiesa, kad geriau įsisavina.
Atsakyti
Noriu pasidalinti viena patirtimi smile.gif prieš 2 dienas brolis sugripavo: temperatūra aukšta, kosulys draskantis krūtinę. Nuvežiau aš jam skysto kordicepso. Iš karto jis išgėrė pusė buteliuko- t.y. 15 ml ir jau po pusvalandžio prašviesėjo akys. Ryte išgėrė vėl 15 ml ir jau temperatūra nebekilo ir kosulys buvo daug lengvesnis.

Labai smagu kad šis nuostabus kinų produktas padeda greitai pasijusti gerai.

www.feniksas.info
Atsakyti
QUOTE(Moonstruck @ 2011 01 11, 16:22)
Mano sūnus ilgokai gėrė "Immunotrofina". Sugirdžiau kelis butelius, sąžiningai gėrė, bet nė velnio nepadėjo. Nebuvo mėnesio, kad nesirgtų. Tada gėrėm "Citrosept". Jei neklystu 2 buteliukus suvartojo, o vienintelis dalykas, kurį pastebėjau - pradėjo žymiai daugiau valgyti.
Dabar geria koloidinį sidabrą. Neperku per platintojus, radau mažą parduotuvėlę, kurioje ir perku. Koncentracija ta pati, tik butelis didesnis ir pigiau. Su vyru pastebėjom, kad padeda mūsų mažiui. Jei matau, kad kimba kokia sloga, iš karto dozę dienos padidinu ir praeina. Jei jau kosulys prikimba, tada homeopatinių vaistukų ir per savaitę išsikapstom be temperatūros ir vargų.


Mums irgi koloidinis sidabras labai padeda, o kardicepsas neturejo jokio poveikio. Tik kartais neramu del to sidabro, nes nuomoniu yra apie ji visokiu, nors kaip ir apie viska.
Atsakyti
Meno mergytei kordisepsas neturejo jokios itakos verysad.gif nenumuse net temperaturos, jau nekalbu apie tai, kad be antibijotiku neissivertem doh.gif o tiek dejau i ji vilciu....
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2011 01 13, 21:06)
Meno mergytei kordisepsas neturejo jokios itakos verysad.gif nenumuse net temperaturos, jau nekalbu apie tai, kad be antibijotiku neissivertem doh.gif  o tiek dejau i ji vilciu....


Deja, mums taip pat - nei tempos muse, nei kosuliu sumazino...Ir antibus gert teko, nes tempa jau 5 paras laikesi..
Na, dar geriam, sakiau, pusmeti pagersim, o paskui jau suvesim saskaitas su tuo Feniksu ir Meigui pasta biggrin.gif Na, panacejos nera. Bet as nors galvojau, kad sirgdamos apsieisim be antibiotiku. Vis delto ir kaina tu preparatu nemaza, tai noretusi, kad ir poveikis butu.
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2011 01 14, 11:04)
Deja, mums taip pat - nei tempos muse, nei kosuliu sumazino...Ir antibus gert teko, nes tempa jau 5 paras laikesi..
Na, dar geriam, sakiau, pusmeti pagersim, o paskui jau suvesim saskaitas su tuo Feniksu ir Meigui pasta biggrin.gif Na, panacejos nera. Bet as nors galvojau, kad sirgdamos apsieisim be antibiotiku. Vis delto ir kaina tu preparatu nemaza, tai noretusi, kad ir poveikis butu.


tikrai taip doh.gif mano irgi buvo tikslas be antibiotiku apsieit, bet deja deja... plius mes ji dar profilaktiskai gerem apie du menesius, bet kaip matau jokio poveikio doh.gif
Atsakyti
Gal kuri nors kauniete mamyte galetu nupirkti man Oksolin tepaliuko is Rotuses a. homeopatines vaistines ir atsiusti i Vilniu?
nesustojam sirgti kosuliu ir slogom...gal pades
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2011 01 14, 14:06)
tikrai taip doh.gif mano irgi buvo tikslas be antibiotiku apsieit, bet deja deja... plius mes ji dar profilaktiskai gerem apie du menesius, bet kaip matau jokio poveikio doh.gif

Mes , mamos , viską padarytume , kad tik mūsų vaikai nesirgtų ir nereiktų tų nelemtų antibiotikų. Jeigu tik kam padės , tai mums padėjo ''katės nagas ''. Savaitę kildavo dieną temperatūra iki 38,6 ,bet vakaras , naktis , rytas be jos . Kosulys tikrai negražus , plaučiai būtant dienos metu iš vis karkdavo. Ieskojau kas mums padėtų , nes pas gydytoją nuėję gautume antibiotikus , bronteksą ir ventoliną gert. Nuo rugsėjo gėrėm barsuko taukus, bet lapkritis buvo mums negailestingas: dveji antibiotikai vienas po kito, diagnozuotas plaučių uždegimas. ( aš taip pat viltis viltis buvau sudėjus , kad taip neatkrisim po 2 mėn . barsuko taukų naudojimo ) Žodžiu, barsukas barsuku , bet nuo plaučių uždegimo jis nei apsaugojo nei pagydė. "Katės nagą ''išgėrus , jau tą pačią dieną temperatūra nekilo, o po savaitės pasveikom. Dar gėrėm chlorofilą, mukaltiną, barsuko taukus , statėm taures kas antrą vakarą. Visos natūralios priemonės nenualina organizmo , o greičiau padeda pasveikti .
Šiai dienai esam sveikos , bet organizmas tikrai neperstipriausias, daržovių praktiškai mažoji suvalgo labai mažai, tad geriam kordicepsą ir chlorofilą .
Atsakyti
QUOTE(zhydelka @ 2011 01 14, 13:41)
Gal kuri nors kauniete mamyte galetu nupirkti man Oksolin tepaliuko is Rotuses a. homeopatines vaistines ir atsiusti i Vilniu?
nesustojam sirgti kosuliu ir slogom...gal pades

sveiki,
Pries pusvalandi vaziavau pro vaistine doh.gif
jei neskubu,tai kai vaziuosiu pro sali galiu nupirkti.
siap pas mane po namu yra homeopatine vaistine galesiu paiklausti,gal cia yra? g.gif
beje kam skirtas tas tepaliukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 01 27, 13:59)
sveiki,
Pries pusvalandi vaziavau pro vaistine doh.gif
jei neskubu,tai kai vaziuosiu pro sali galiu nupirkti.
siap pas mane po namu yra homeopatine vaistine galesiu paiklausti,gal cia yra? g.gif
beje kam skirtas tas tepaliukas? g.gif


aciu labai, jau turiu.

sitas tepaliukas skirtas patepti nosies vidu, jis naikina bakterijas, todel skirtas slogos, gripo prevencijai. vaikui pries einant i darzeli tepu. tiksliau tepsiu, nes paejo nepilnai 8 dienas ir jau serga doh.gif o tepaliuka gavom tik vakar.
Atsakyti