Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXI Tema)

Labas vakaras smile.gif Spėju, kad žiema ko gero jau ilgam užsuko.
Kai paskaičiavau, kad iki gegužės liko tik 5 mėnesiai (myliu gegužę) viso labo tik 150 dienu, tai kažkaip lengviau ant dūšios. Čia aš save taip guodžiu didis.gif Tik nuojauta kužda, kad oi prailgs tie 5 mėnesiai...
Dzin žiema, dzin blogos kelio sąlygos, bet gyvenam tokioj vietoj, kad iš namų išvažiuot į gatvę- baisiai stati įkalnė doh.gif Tai kai pašąla ir iškrenta purus sniegas, važiuok nevažiavęs- nepakilsi. Kartais būna, kad net į darbą neišvažiuoju per ta nelemtą įkalnę doh.gif Vyras ir tas, kartais palieka automobilį.
Aplinkelio nėr, o iš kitos pusės irgi tokia pati stati įkalnė. Vieną kartą svečiai žiema liko su nakvyne pas mus, tai po to karto nebenakvoja, nes neišvažiavo tada ant rytojaus, teko pusdieni dar pas mus pasėdėt.
Musėt reik keist gyvenamą vietą biggrin.gif
QUOTE(Julsita)
O aš ką tik pabaigiau trečią sezoną Vosmidiesiatyje.
Visgi,
gal kartais užmatei kokios info apie tęsinį?
Julsita, kai turi tokią paklausą šis filmas/serialas, tai faktas, kad bus smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

_________________________

Aš čia kurią dieną žiūrėjau ''Торгаши'' /2004/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=423505

Ar vertas dėmesio? Ne. Žiūrėjau tik todėl, kad norėjosi pertrauką padaryti tarp dabar mano žiūrimo. T.y. pailsėti.
Filmas jau su stažu, ir kaip čia švelniau pasakius, na toks lėtų apsukų. Apie tai kaip iš pradžių joks verslas nesiseka, jokio pelno, ant nulio lieka arba į minusą nueina, dar ir šeimos pamatai pradeda braškėti/skilinėti.
Vėliau viskas pasikeičia į gerą gerą.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 11 27, 20:14)
Kai paskaičiavau, kad iki gegužės liko tik 5 mėnesiai (myliu gegužę)
________________________
''Торгаши'' /2004/

jei ne paslaptis, kas bus po 5 men.? g.gif ar cia jau ziemos nesulaukus, pavasario lauki? g.gif blink.gif
uz filma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 11 27, 20:48)
jei ne paslaptis, kas bus po 5 men.? g.gif  ar cia jau ziemos nesulaukus, pavasario lauki? g.gif  blink.gif
uz filma  4u.gif

Del manes, tai irgi butu galima persokus ziema i pavasari traukti lotuliukas.gif Nekenciu ziemos schmoll.gif
Net Kaledos man nera tokia dziaugsminga svente, kaip Velykos thumbup.gif
Pasiziurejau "Stalino zmona". Palyginti su "Stalino sunum"-nuobodokas. Praziovavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 11 27, 19:32)
supratau. daugiau klausimu nebus, nes ten dg niekur nera kur dirbti ax.gif arba zibute, arba maisto parduotuve, arba miestelio biblioteka - tik nzn, ar ji veikianti? ax.gif  blush2.gif

biggrin.gif yra,yra.dar ambulatorija,darzelis,mokykla yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 27, 21:01)
Praziovavau blush2.gif

biggrin.gif noreciau toki vaizda pamatyt ax.gif

o as paziurejau_Кукушка (2002) драма, военный 4u.gif 4u.gif
user posted image
toks idomiai idomus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 27 lapkričio 2013 - 20:12
Идеальное убийство (2013)
visai nieko detektyvas, ačiū kas rekomendavo 4u.gif

gal dar kokį filmuką apie paprastą gyvenimą rusiškam kaime, kad labiau drama būtų blush2.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Man konkreti žiema patinka- kai pūga už lango ir dangus su žeme maišosi, kai ramiai sninga didelėm lepioškėm, kai eini ir sniegas girgžda, kai dieną didelis speigas ir saulė sviečia...kaifas!
Bet visumoj, man žiema galėtų pasibaigti ties Trim Karaliais.

Labiau patinka prieššventinė Kalėdinė nuotaika, laukimas. Man Kalėdos kvepia gyva eglute ir mandarinais smile.gif
Velykų ne itin mėgstu. Bet pastebiu, kad kuo toliau, tuo labiau jos mane prisijaukina.
Patinka pasiruošimas Naujiems.

O labiausiai patinka- daaaug išeiginių šiais metais biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 27, 21:01)
Pasiziurejau "Stalino zmona". Palyginti su "Stalino sunum"-nuobodokas. Praziovavau blush2.gif

Pabaigiau ir as Жена Сталина. Man patiko ir pati savim stebiuos, bet nubraukiau asara, nors laikiau savo kietaskure blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 11 27, 19:14)


Aš čia kurią dieną žiūrėjau ''Торгаши'' /2004/


Ačiukas už info apie Aštuoniasdešimtuosius 4u.gif Ech..laukt dar ir laukt..Kaip ir kuchnios cool.gif Niu sulauksim-kū daryc g.gif
O tą ''Торгаши'' /2004/ aš kada bandžiau žiūrėt. Vieną seriją neištempiau. Neprilipo visiškai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita)
Niu sulauksim-kū daryc g.gif
O aš Internų kažkaip pasiilgau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 27, 21:01)
Nekenciu ziemos schmoll.gif

o man patinka ziema 4u.gif

QUOTE(liepa27 @ 2013 11 27, 21:08)
biggrin.gif yra,yra.dar ambulatorija,darzelis,mokykla yra tongue.gif

aciu uz suteikta informacija 4u.gif
jei duos D kitais metais vel "gyventi" Zibuteje", reikes apsiniukstinet labiau cool.gif zinau, kad parkas ne 1 yra dar su supynemis ir priejimas prie Nemuno, bet kai oro nebuvo, tai niekur is zibutes kiemo nekelem kojos:(

iseinu ziuret kita "gegute" biggrin.gif pasinesiau kazko as ant pauksteliu giesmininku lotuliukas.gif
suintrigavo pavadinimas - Кукушка (2010)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 11 27, 21:26)
O aš Internų kažkaip pasiilgau rolleyes.gif

ir as drinks_cheers.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti