Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXI Tema)

QUOTE(Julsita)
Jau užžiūrėjau  ax.gif  thumbup.gif
Aš iškart tik apie tave ir pagalvojau mirksiukas.gif

___________
Na ta daina ir Vysockis- tai bala nemate
Безруков - "Моя цыганская" В.Высоцкого
Bet patiko ten du komentarai po daina

Vienas iš jų labai atitiko mano, kai nemačiusi filmo Jesenino išvydau Bezrukovą tokia ševeliūra, taip ir pagalvojau_ kas čia jam nutiko? bigsmile.gif Matyt šis žmogus nematė Jesenino ir beveik šoką gavo biggrin.gif

user posted image

Kitas komentuoja, kur jau ryškiai matė Jeseniną

user posted image
Atsakyti
""Цена жизни"
Puikus. Detektyvas.

Daktaras, noredamas issiaiskinti zmonos mirties priezasti, apkaltinamas ir nuteisiamas. Veliau tampa advokatu,dirba su med. bylom. ir bando susigrazinti dukra, kuria jau spejo isidukrinti kiti. Pabaiga aisku netiketa
Atsakyti
g.gif
QUOTE(Sim@ @ 2013 11 25, 08:17)
labas rytas, uz lango jau beveik ziema 4u.gif
paryciais pabaigiau ziuret Esenin (2013) 4u.gif
pasirodo, kad jo mirties priezastis visai kita. Nes jis pats pasikore, o per grumtynes viesbucio kambaryje, jam buvo suduota zvakide per galva...ir tuomet uzpuolikai sumaste, jog reikia suradus virve, uznert jam ant kaklo, ir kad niekas nieko neitartu, o ir pats Eseninas atsigaves neprasitartu, padaryt taip, kad visi manytu, jog jis eme ir pasikore.
Ziauru siek tiek, kai ziurejau paskutine serija, paskui ir uzmigt buvo kraupoka blush2.gif


Sakykit, ar as ieskot nemoku, ar 2013 metu tokio filmo nerandu, radau tik 2005 g.gif
Atsakyti
Kadangi man kazkoks badas...nerandu ka ziuret, tai beieskodama radau melodrama.Gal bus kas nemate...
"Дублёрша" (2011m)
user posted image
http://kinozal.tv/de...s.php?id=779228
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
grizau i seima,vyras isvaziavo.Siandien paziurejau "zena Stalina" verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes
vakar 5 serijas ,,vyzit posle" paziurejau iki nakties uz tai nakti siaubakus sapnavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 11 29, 22:33)
Kadangi man kazkoks badas...nerandu ka ziuret, tai beieskodama radau melodrama.Gal bus kas nemate...
"Дублёрша" (2011m)


Aciu, sia nakti ziurejau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 30 lapkričio 2013 - 11:39
užmačiau reklamą per rossija1 kanalą nuo pirmadienio

user posted image
http://www.kinopoisk.ru/film/701584/
Atsakyti
Labas 4u.gif

Nieko nežiūriu bet skaitau, tai gal neišmesit iš namų? Oi...meluoju gi...Šerloką pažiūrėjau doh.gif

Ir įdiotišką Ангел или демон vis pasukioju. Marazmai kažkokie. ale serialas jaunimui rašo, tai musėt todėl ir nesuprantu.

Praeitą savaitgali palaidojom mb bobutę. Sena jau buvo, gyvenimas toks ale vistik laidotuvės nedžiuagsmingas renginys. Atvirai pasakius bijojau kaip išlaikysiu...po tėčio laidotuvių. Bet pasirodo labai ramiai... blink.gif

Prasidėjo ligų sezonas doh.gif blink.gif

Atsakyti
4u.gif sveikos,paziurejau ne rusiska,tik rusu kalba dokumentini filma CEKRET 2006 M. cia aktualu pesimistam ir daznai negatyviai mastantiems zmonem,kaip mintys materializuojasi.zodziu,kas nematet,rekomenduoju savisvietai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti