Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

Pireja, o institutrice tai cia kaip mokytoja? Jei taip, tai vadinas fonctionnaire, tai mums neimanoma, nes juk mes neturim pilietybes... g.gif
Atsakyti
Distancija, nezinau ar institutrice skaitosi fonctionnaire. Jos yra "darzelinuku" mokytojos. O kodel negalima dirbti? Siaip, man rods, galima ir su kita pilietybe. Nes diplomai tai juk pripazistami g.gif Kazkokia lietuvaite is Lyono grupes kaip tik lauke savo diplomo patvirtinimo, kad galetu dirbti fizinio lav. mokytoja. As labai gerai pamenu, nes ji dirba tame collège, kur mano bernas sportuoja. Bet gal ji turi ir pilietube, nezinau, nors ir vardas, ir pavarde lietuviski. Tuo metu, kol lauke, tai dirbo ten pat, tik mokytoja, o kazkokia tai asistente, ar pan.
Papildyta:
Distancija, i koki kaima kelsites?
Atsakyti
Dėl tų vaikų, vasarą teko savaitę su puskės vaikais pabūti (6 ir 4 metai), žiauru schmoll.gif Buvo momentų, kad norėjos juos į sieną įmūryt blush2.gif

Šiandien, vieną vaiką mamai įskundžiau. Buvau parduotuvėj, žiūriu sysioja blink.gif mane pamatė ir greit nubėgo. Priėjau prie jo, ir sakau ar pasakysi mamai, ką padarei. Tai mama paklausė, ką padarė, tai pasakiau, kad ant draubžių pasysiojo ir dar bala liko. Nusivedė jį mama pažiūrėti, ką padarė, o aš išėjau iš parduotuvės. Nežinau, ar gerai padariau įskųsdama, bet iš kitos pusės, gal daugiau tokios nesamonės nedarys.

Sugalvojau, kad į viešbučio resepcionistes reik pabandyti, bet be naktinių pamainų.

Užsirašiau aš į rusų kalbos kursus, kitą savaitę prasidės.

Žinau, kad čia jie siaubingai mėgsta popieriukus.

Stage gali gauti per įvairias organizacijas, kaip aš per mission locale. Man rodos ir per pole emploi gali gauti, nebūtina būti studentu, bet reikalinga trišalė sutartis. Tai šiuo atveju trečia šalis man buvo mission locale.

O tas mutation tai čia kas? Darbas nuotoliniu būdu ar perkėlimas į kitą skyrių? MB nori mission į Lietuvą biggrin.gif žiūrėjo šiek tiek, bet nieko nėrado, kad prancūzų kompanijos siųstų į LT.


Čia SM kartais veikia kaip psichologas smile.gif Parašius čia viską, tai kažkaip net lengviau pasidarė. Nes, pavyzdžiui, namiškiams tai nenoriu aš pasakoti, o kažkaip ir nėra mano šeimoje to tokio atsivėrimo, kaip pas kitus, kad viską gali pasipasakot.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2013 11 20, 18:07)
Distancija, nezinau ar institutrice skaitosi fonctionnaire. Jos yra "darzelinuku" mokytojos. O kodel negalima dirbti? Siaip, man rods, galima ir su kita pilietybe. Nes diplomai tai juk pripazistami  g.gif Kazkokia lietuvaite is Lyono grupes kaip tik lauke savo diplomo patvirtinimo, kad galetu dirbti fizinio lav. mokytoja. As labai gerai pamenu, nes ji dirba tame collège, kur mano bernas sportuoja. Bet gal ji turi ir pilietube, nezinau, nors ir vardas, ir pavarde lietuviski. Tuo metu, kol lauke, tai dirbo ten pat, tik mokytoja, o kazkokia tai asistente, ar pan.
Papildyta:
Distancija, i koki kaima kelsites?

hmm del institutrice tada nezinau, bet vakar per kursus français des affaires sake kad reik turet prancuzijos pilietybe norint but fonctionnaire, bet gal EU kitaip tada, gal vis tik galima.. hmm, as ryt APEC paklausiu, nes paciai idomu! smile.gif
O del kaimo as tau AZ parasysiu smile.gif

QUOTE(justyte @ 2013 11 20, 19:25)
Stage gali gauti per įvairias organizacijas, kaip aš per mission locale. Man rodos ir per pole emploi gali gauti, nebūtina būti studentu, bet reikalinga trišalė sutartis. Tai šiuo atveju trečia šalis man buvo mission locale.

O tas mutation tai čia kas? Darbas nuotoliniu būdu ar perkėlimas į kitą skyrių? MB nori mission į Lietuvą  biggrin.gif  žiūrėjo šiek tiek, bet nieko nėrado, kad prancūzų kompanijos siųstų į LT.
Čia SM kartais veikia kaip psichologas  smile.gif Parašius čia viską, tai kažkaip net lengviau pasidarė. Nes, pavyzdžiui, namiškiams tai nenoriu aš pasakoti, o kažkaip ir nėra mano šeimoje to tokio atsivėrimo, kaip pas kitus, kad viską gali pasipasakot.

Aciu del paaiskinimo su stage! smile.gif
Mutation tai perkelimas dirbt i kita tos pacios kompanijos filiala, jei tb kompanija didele ir turi skyriu kitam mieste tai gali bandyt prasytis (aisku jei norit wink.gif ), aisku atsakymas priklauso nuo firmos, padeties kokia tuo metu yra ir tt, nebutinai perkelia, bet nepabandes nesuzinosi! smile.gif

Justyte, ar susiradai kokiu draugiu, kad tiesiog iseiti isgerti kavos ir prasiblaskyti? tai irgi labai gerai veikia wink.gif

Pas mane si savaitgali buvo atvaziavus vaikystes laiku drauge, siaubas kaip buvo gera pasikalbet, prisimint kaip zaisdavom, ir siaip issikalbeti, ji man gerai smegenis "prakrate" ir morale "patvarke", tai dabar vel optimizmo daug turiu! smile.gif Vistiek VIENA diena pasieksiu ko noriu, o tie neigiami atsakymai arba isvis neatsakymai tik uzgrudina kai pagalvoji.. Kaip ir Pireja, bando galva siena pramust, tai as manau, kad Pirejai vis tiek viena diena pasiseks, ji nebus ji, kol nepasieks savo! smile.gif
Lietuvaites esam baisiai stiprios, nenupus musu taip lengvai tokios mazos bedeles! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2013 11 20, 18:25)
Šiandien, vieną vaiką mamai įskundžiau. Buvau parduotuvėj, žiūriu sysioja

Sugalvojau, kad į viešbučio resepcionistes reik pabandyti, bet be naktinių pamainų.

Užsirašiau aš į rusų kalbos kursus, kitą savaitę prasidės.

Žinau, kad čia jie siaubingai mėgsta popieriukus.


*nu tokio bajerio dar nesu girdejus ir ,aciu dievui, stebejus. Bet girdejau geresni, kuris nutiko mano kolegei biggrin.gif Vienas suauges vyras musu parduotuvej uzejo i persirengimo kabina,prislapino i polietilenini maiseli ir ji paliko doh.gif

*bandyk butinai wink.gif
* kur radai tuos kursus? nemokami gal?
Atsakyti
Uzjauciu ieskancias darbu ir linkiu sekmes. Suprantu, kad FR, arba bent jau Paryziuj, viskas nelengva, ka jau ten darbas.
As siuo metu labiausiai pergyvenu kaip vaikus i mokyklas itaisysiu. Buvau vienos mokyklos prezentacijoj, patiko, bet is tevu kiekio susirinkusio ir mokyklos dydzio supratau, kad ten papult ner sansu smile.gif
QUOTE(Canelle @ 2013 11 20, 00:59)
Dar meginsim nuvaziuot gruodzio pradzioj i Kaledini kaimeli (jau pasakojau kazkuriais metais, kaip vienas kaimas dekoruojasi, atidaro savo garazuose visokius atelier, parduoda karsta vyna ir crepus biggrin.gif), atmosfera ir aplinka nepakartojama!


Kaip idomu smile.gif Gal prisimenat pavadinima tikslesni?

Nezinot kaip cia yra su Disneylando kainom? Atvaziuoja pas mane seimyna, noresiu nudziuginti, tai ziuriu skelbia Disneilendas visi bilietai nuo 39, nu aisku tokio kokio mum reiktu tau 55. Ar cia pigu, ar galima dar tiketis nuolaidu, nezinot? Ir isvis, kaip ten kalediniu laikotarpiu, tikriausiai visai verta nuvaziuot?
Atsakyti
QUOTE(Alambra @ 2013 11 22, 22:21)
Kaip idomu smile.gif Gal prisimenat pavadinima tikslesni?

Nezinot kaip cia yra su Disneylando kainom? Atvaziuoja pas mane seimyna, noresiu nudziuginti, tai ziuriu skelbia Disneilendas visi bilietai nuo 39, nu aisku tokio kokio mum reiktu tau 55. Ar cia pigu, ar galima dar tiketis nuolaidu, nezinot? Ir isvis, kaip ten kalediniu laikotarpiu, tikriausiai visai verta nuvaziuot?

Siemet vyks Fouchy, Villé slenyje (cia Elzase)
http://www.noelfouchy2013.fr/

Del disneylando kainu nepasakysiu, bet Kalediniu laikotarpiu, manau, bus minios zmoniu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Canelle: 22 lapkričio 2013 - 23:14
Alambra, kas ten per mokykla ir kokio amziaus vaika nori uzrasyti? Nes lapkricio men. paprastai uzrasoma i privacias. As daug svarsciau del mazojo mokyklos kitais metais, galvojau apie privacia, bet vyras atkalbejo. Tai pirmus metus bandysime valdiska, o jei po to matysiu, kad yra per daug problemu, turbut eisime i privacia. Maniskis yra baisiai aktyvus, pries visas taisykles protestuoja, vaikams vadovauja, atimineja zaislus geruoju ir bloguoju. Tai truputi bijau shtampu, kurie valdiskose mokyklose labai greitai uzdedami.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2013 11 22, 23:34)
Tai truputi bijau shtampu, kurie valdiskose mokyklose labai greitai uzdedami.

Kas yra tie stampai? Po keliu stampu pasalina is mokyklos? blink.gif net tokius maziukus?
Atsakyti
Necalina, bet gyventi nepadeda. O juo labiau mokytis. Akcentuojamas vaiko elgesys, o ne gebejimai. Tokie vaikai daznai per anksti nurasomi. Maniskis labai aktyvus, be to, reikalauja labai daug demesio. Ir aukle sake, kad buna auksinis vaikas, jei su juo uzsiimi, piesi, dainuoji, zaidi. Bet ji turi ir kitu vaiku, todel 100% demesio skirti negali. Tada ir prasideda bedos. Tai vat ir bijau kitais metais mokyklos.
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2013 11 22, 23:10)
Siemet vyks Fouchy, Villé slenyje (cia Elzase)
http://www.noelfouchy2013.fr/

Del disneylando kainu nepasakysiu, bet Kalediniu laikotarpiu, manau, bus minios zmoniu..

Aciu uz nuoroda! Jeigu teisingai suprantu, tai tas kaimelis netoli Strasburo?

QUOTE(Pireja @ 2013 11 22, 23:34)
Alambra, kas ten per mokykla ir kokio amziaus vaika nori uzrasyti? Nes lapkricio men. paprastai uzrasoma i privacias. As daug svarsciau del mazojo mokyklos kitais metais, galvojau apie privacia, bet vyras atkalbejo. Tai pirmus metus bandysime valdiska, o jei po to matysiu, kad yra per daug problemu, turbut eisime i privacia. Maniskis yra baisiai aktyvus, pries visas taisykles protestuoja, vaikams vadovauja, atimineja zaislus geruoju ir bloguoju. Tai truputi bijau shtampu, kurie valdiskose mokyklose labai greitai uzdedami.

http://www.eabjm.com/en/
si mokykla dirba pagal FR programa, mokama, taciau simboliskai lyginant su kitom privaciom mokyklom. ji skatina dvikalbyste (FR ir EN), todel tinka ir nekalbantiems FR (musu atvejis). Ju svetaineje galima isirasyti i prezentacija, turetu dar karta vykti sausio menesi, pasiziurekit jei domina. Man paliko dideli ispudi, taciau vilciu mazai smile.gif pagalvosim, ar registruotis ten.
Jeigu kas turite patarimu del mokyklu, tinkanciu FR nekalbantiems, bet siek tiek angliskai kalbantiems vaikams-paaugliams, parasykit smile.gif
Atsakyti
Dekui uz nuoroda. Man labiau rupi klasikiniu mokyklu variantai, tai mums netiktu. Plius mes ne Paryziuje.
Atsakyti