Įkraunama...
Įkraunama...

Lapių ir Šatijų (jų apylinkių) mamos renkasi čia

QUOTE(jolanita @ 2013 11 10, 19:04)
o as man rods maciau tave Aibej vakar apie puse triju  rolleyes.gif  as mokejau kasoj, o tu ivarei i parda, kaip raketa  biggrin.gif


jooo lotuliukas.gif visa permirkus, sulijus, susalus doh.gif ejau laukais, miskais... mamos miska prakirto, vaziavom ziureti, o ten nei kelio nei takelio doh.gif
Tai gryzus pirmu taikiniu alaus lotuliukas.gif
Sorry, nepazinau, reikejo garsiai saukt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kodencija @ 2013 11 10, 18:55)
tai imk maudemuka ir atvaryk, kaip tik kuriam ax.gif


ech.. gerai, kad tik siandien perskaiciau, o tai vakar vistiek nebuciau atvarius, nes tos bjaurybes is Raudondvario isibrovusios doh.gif

QUOTE(blondi13 @ 2013 11 10, 23:12)
svere ten grozio ir chirurgijos stendas kur,tik kazkaip uzsislepe ten jie biggrin.gif tai matau pirti galima ir vietoj susiorganizuot biggrin.gif bet apie pirti pamastom,gal butu smagu smile.gif


Ten kur implantai buvo?
Oij kaip aas juos ciupinejau... Gaila vyro nebuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
jo jo ten kur implantai buvo,tai ten i uzkulisius uzlindus buvo smile.gif
Atsakyti
O kokį šeimos gydytoją patartumėte Lapių šeimos klinikoje? Arba bent pas ką tikrai nesirašyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2013 11 06, 16:46)
Mielosios, pasidalinkite patirtimi kaip vedate vaikiukus į mokyklą iš Šatijų?

mes veziojame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2013 11 11, 16:21)
O kokį šeimos gydytoją patartumėte Lapių šeimos klinikoje? Arba bent pas ką tikrai nesirašyti biggrin.gif

Bakutiene amzina atilsy jei buvo gera gydytoja, dabar esam pas Paulauskiene nu tokia 50 ant 50 kaip as sakau , bet jei rimciau einam pas pediatre o jei kazkas itartina vaziuojam i klinikas
Atsakyti
Mes pas Ruibiene. Gera gydytoja. Paulauskiene irgi taip 50 ant 50 man
Atsakyti
QUOTE(blondi13 @ 2013 11 19, 11:48)
Mes pas Ruibiene. Gera gydytoja. Paulauskiene irgi taip 50 ant 50 man


o man Paulauskiene patiko, aisku kitos nemacius. Deka jos patarimo, nebejauciu kelienu skausmo, o tikrai galvojau, kad jau cia kazkas negero, vos ne operacijos reiks doh.gif Pasirodo uzteko ir Diclaco biggrin.gif o kenciau skausmus 4 menesius

Realiai musu metu tai tu seimos gydytoju tiek tereikia. Persalimus gydomes namie, o rimciau nelabai as ir sergu tfu tfu tfu aisku smile.gif
Atsakyti
As jei ne extra atvejis tai maze vedu pas pediatre, o seimos gydytoja tik viena esu akyse maciusi, kada benueitume g.gif nepamenu dabar pavardes, bet tokia jauna, garbanotais plaukais visai nieko ji man pasirode, va dabar turim ir sesute sava is vis liuks thumbup.gif
as pati cia neprisiregistravusi, negaliu isduoti savo gines rolleyes.gif o siaip mielai prisirasyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 11 19, 15:24)
As jei  ne extra atvejis tai maze vedu pas pediatre, o seimos gydytoja tik viena esu akyse maciusi, kada benueitume  g.gif nepamenu dabar pavardes, bet tokia jauna, garbanotais plaukais visai nieko ji man pasirode, va dabar turim ir sesute  sava is vis liuks  thumbup.gif
as pati cia neprisiregistravusi, negaliu isduoti savo gines  rolleyes.gif  o siaip mielai prisirasyciau smile.gif


Ten ir buvo Paulauskiene smile.gif
Pas ginekologe visada vaiksciojau privaciai, tai man jokio skirtumo kur but prisirasius.
Vis papuldavau pas sarlatanes kokias valdiskas, tai net nebenoriu jokiu nemokamu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leiliuke: 19 lapkričio 2013 - 14:29
QUOTE(leiliuke @ 2013 11 19, 14:28)
Ten ir buvo Paulauskiene smile.gif
Pas ginekologe visada vaiksciojau privaciai, tai man jokio skirtumo kur but prisirasius.
Vis papuldavau pas sarlatanes kokias valdiskas, tai net nebenoriu jokiu nemokamu smile.gif

as dabar prisiregistravau toj poliklinikoj kur dirba gydytoja, kuri dukra prieme tai super patenkinta thumbup.gif ir ankstesne nesiskundziau, bet ta gydymo istaiga buvo per brangi man konsultacija 60 lt, jei su echo 110 lt, cia cia skaitos puse kainostos klinikos paciantams doh.gif ,o dabar konsultacija nemokama, o echo 39 lt ir cia nera skirtumo nestuke.gif ar ne thumbup.gif tik aisku reikia, kad ir seimos gydytojas ten butu, nes kitu atveju reikia moketi, bet kainos labai nesikandzioja gal 60 ltuz echo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 11 19, 15:44)
as dabar prisiregistravau toj poliklinikoj kur dirba  gydytoja, kuri dukra prieme tai  super patenkinta  thumbup.gif  ir ankstesne nesiskundziau, bet ta gydymo istaiga  buvo per brangi man konsultacija 60 lt, jei su echo 110 lt, cia  cia skaitos puse kainostos klinikos paciantams  doh.gif ,o dabar konsultacija nemokama, o echo 39 lt ir cia nera skirtumo  nestuke.gif  ar ne  thumbup.gif  tik  aisku reikia, kad ir seimos gydytojas ten butu, nes kitu atveju reikia moketi, bet kainos labai nesikandzioja gal 60 ltuz echo  g.gif


kazkodel nuojauta kuzda jog pas Martinkiene Avevitoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leiliuke: 19 lapkričio 2013 - 14:54
QUOTE(leiliuke @ 2013 11 19, 14:53)
kazkodel nuojauta kuzda jog pas Martinkiene Avevitoj  biggrin.gif

nea Silkaitiene Aklinikoj smile.gif
Atsakyti