Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau Jūsų pagalbos

verysad.gif Sveikos.....noreciau issipasakoti Jums, nes daugiau nera kam....
Esu istekejusi, dar metai nepraeje po vedybu, o su vyru beveik kiekviena diena riejames....mylim vienas kita labai....bet... schmoll.gif
Gyvenam svetimoj saly...atvaziavau cia del vyro, o nei kiek nenoriu cia buti....del to viskas ir prasideda....Nera su kuo pakalbeti, neturiu jokios drauges, nieko. Kiekviena diena beveik bunu namuose uzsidariusi, priziuriu senute, jai valgyti darau, kambarius aptvarkau. Vyras grizta (jis studijuoja) ir buna uzsidares kambary...mokos.....o man nors pasikark.....nera ka veikti viena ir viena diena is dienos. Pasakiau vyrui, kad as taip negaliu.....Myletis pradejo taip pat retai....Kai as noredavau pabuti su juo, pasakydavo kad nori miego ir pan. Paklausiau kas yra???kas atsitiko...tai jo vienintelis atsakymas: Tu esi nervininke, varyk i sanatorija....Siandien jis norejo pabuti su manimi (nes jau JIS issiilgo)...as ji atstumiau. Tai isgirdau visokiu zodziu, kad moterys visos tokios pacios...ir t.t. ir dar pasake kad jo buvusi buvo daug geresne uz mane!!! Ji nebuvo nervininke!!!! Taip susinervinau, pasiemiau dvirati....ir isvaziavau i Unika (ten yra internetas). Paklause jis o kas padarys valgyti???Ir t.t..
prasau Jus nuomones....ka daryti tokioj situacijoj....ar as esu kalta kad jauciuos visada vienisa??? unsure.gif
Atleiskit uz nerislias mintis....tiesiog asaros byra....nebegaliu kalbeti....
Atsakyti
Tu turi rasti sau užsiemima,vien prižiūrejimo neužtenka,kai rasi savo sielai kažka idomaus ,baigsis jusu pikčiai,paprasčiausia nebus kada 4u.gif
Atsakyti
Labai suprantu tave, mano su draugu paskutiniu metu santykiai buvo lygiai tokie patys. Aš irgi nesuprasdavau kodėl jis visi nenori su manim bendrauti, bet be manęs bū8ti irgi negali. Paisirodo jis turėjo meilužę ir tai jam buvo papraščiausiai patogu būti tokiu. Nenoriu tavęs gązdinti, tavo situacija gal kitokia, bet manau kuo toliau tuo labiau grimsite abu į dugną, jei jau jis lygina tave su buvusia, tai pagarbos kaip ir neliko, o gal tai tik pykčio protrūkis. Sunku spręsti.
Atsakyti
Regis, jūsų šeimoje ignoruojami tavo poreikiai. Jūs gyvenate ten, kur tau nepatinka, ir iš esmės, kaip tau nepatinka. Turbūt nuo to ir kyla nepasitenkinimas. Atrodo, kad tik tu viena darai kažkokius kompromisus. Gal pabandyk ramiai, be pakelto balso pasakyti vyrui, ko tu norėtum (ar parašyti, jei bijai, kad gali pratrūkti ir pradėti ginčytis). Jei vyras visiškai nekreips dėmesio į tavo poreikius, tai kažin, ar galima pagerinti santykius.
Atsakyti
QUOTE(rigonda @ 2006 06 12, 11:22)
Labai suprantu tave, mano su draugu paskutiniu metu santykiai buvo lygiai tokie patys. Aš irgi nesuprasdavau kodėl jis visi nenori su manim bendrauti, bet be manęs bū8ti irgi negali. Paisirodo jis turėjo meilužę ir tai jam buvo papraščiausiai patogu būti tokiu. Nenoriu tavęs gązdinti, tavo situacija gal kitokia, bet manau kuo toliau tuo labiau grimsite abu į dugną, jei jau jis lygina tave su buvusia, tai pagarbos kaip ir neliko, o gal tai tik pykčio protrūkis. Sunku spręsti.



nea...meiluzes jis tikrai neturi.... schmoll.gif del to esu tikra....o del buvusios tos merginos....as pasakiau pirma, kai jis pasake kad Jus visos tokios, tai as pasakiau, na o tavo buvusi turbut netokia???Tai jis tada atreze, kad ji geresne...uz mane.....o as taip stengiuos....del jo...myliu ji....jis mane taip pat, bet jau man baisu del tokiu santykiu....Kai atsiseda jis prie stalo, mane siuntineja atnesk ta atnesk ta...kaip suni koki.....Dabar kai nenusileidziu tai prasideda barniai....manau islepinau ji per daug....tame ir problema....
Papildyta:
QUOTE(Marinčik @ 2006 06 12, 11:17)
Tu turi rasti sau užsiemima,vien prižiūrejimo neužtenka,kai rasi savo sielai kažka idomaus ,baigsis jusu pikčiai,paprasčiausia nebus kada 4u.gif




labai noriu koki uzsiemima rasti...bet koki.....?????neisivaizduoju, dirbti cia legaliai negalima.....studijuoti jau nebenoriu (jau man uztenka).... schmoll.gif Noriu isvaziuoti i Lietuva pailseti nuo visko, bet negaliu vyro vieno palikti....
Papildyta:
QUOTE(Kveli @ 2006 06 12, 11:30)
Regis, jūsų šeimoje ignoruojami tavo poreikiai. Jūs gyvenate ten, kur tau nepatinka, ir iš esmės, kaip tau nepatinka. Turbūt nuo to ir kyla nepasitenkinimas. Atrodo, kad tik tu viena darai kažkokius kompromisus. Gal pabandyk ramiai, be pakelto balso pasakyti vyrui, ko tu norėtum (ar parašyti, jei bijai, kad gali pratrūkti ir pradėti ginčytis). Jei vyras visiškai nekreips dėmesio į tavo poreikius, tai kažin, ar galima pagerinti santykius.


taip....tai tiesa....ka as besakyciau, viskas blogai....mes gyvename ten kur man nepatinka...bet jam nesvarbu, jis daro tai kas jam gerai. Tiesiog padeties pakeisti negalima....skaudina mane kaip tik galima....ir valgyti kai padarau....tai maistas per karstas, tai per saltas....tai padazo nera....tai darzoviu...baigia jau per gerkle viskas islysti!!!!!!!!!!! verysad.gif
Atsakyti
4u.gif labutis, as cia visai nauja, nezinau kaip elgtis, bet turiu didele problema_ noreciau suzinoti gero psichologo koordinates Kaune unsure.gif . Buciau labai dekinga[COLOR=green]
Atsakyti

Papildyta:
labai noriu koki uzsiemima rasti...bet koki.....?????neisivaizduoju, dirbti cia legaliai negalima.....studijuoti jau nebenoriu (jau man uztenka).... schmoll.gif Noriu isvaziuoti i Lietuva pailseti nuo visko, bet negaliu vyro vieno palikti....
O kodėl tu negali jo vieno palikti? Juk ne mažas vaikas...Tau reikia pailsėti, pabūti atskirai, viską pačiai gerai apgalvoti. Liaukis vien apie jį galvoti, pagalvok ir apie save.

Atsakyti
[kai nenusileidziu tai prasideda barniai....manau islepinau ji per daug....tame ir problema....
Papildyta:
labai noriu koki uzsiemima rasti...bet koki.....?????neisivaizduoju, dirbti cia legaliai negalima.....studijuoti jau nebenoriu (jau man uztenka).... schmoll.gif Noriu isvaziuoti i Lietuva pailseti nuo visko, bet negaliu vyro vieno palikti....
Papildyta:
taip....tai tiesa....ka as besakyciau, viskas blogai....mes gyvename ten kur man nepatinka...bet jam nesvarbu, jis daro tai kas jam gerai. Tiesiog padeties pakeisti negalima....skaudina mane kaip tik galima....ir valgyti kai padarau....tai maistas per karstas, tai per saltas....tai padazo nera....tai darzoviu...baigia jau per gerkle viskas islysti!!!!!!!!!!! verysad.gif
[/quote]
As tau noriu patarti, nueik i Sexso parduotuve ir nusipirk kremu ar tepalu, nebijok konsultuotis su pardaveja ir gerai pasimylek, gal tai pades!?
Atsakyti
QUOTE(vakare2 @ 2006 06 12, 13:06)
As tau noriu patarti, nueik i Sexso parduotuve ir nusipirk kremu ar tepalu, nebijok konsultuotis su pardaveja ir gerai pasimylek, gal tai pades!?


Bet tai juk ne šios problemos sprendimas... Jei vyras ignoruoja poreikius žmonos, tai gali labai greitai pradingti noras su juo apskritai mylėtis.
Atsakyti
QUOTE
labai noriu koki uzsiemima rasti...bet koki.....?????neisivaizduoju, dirbti cia legaliai negalima.....studijuoti jau nebenoriu (jau man uztenka).... schmoll.gif Noriu isvaziuoti i Lietuva pailseti nuo visko, bet negaliu vyro vieno palikti....


Gal eik į kokius kursus,kas tau patinka,(gal kosmetologes,masažo kursai labai idomus pati lankiau,floristika,arba eik sportuok ,kad butum nuolat užimta pamatysi ,kaip pati atsiras interesai tu pati labai pasikeisi ,ir vyras pastebes ,kad kitokia g.gif rolleyes.gif

Tik nesuprantu ,kodel tu negali išvažiuot ir palikt vyrą,jis gi ne mažas vaikas ,tu gi ne visam laikui išvažiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 12 birželio 2006 - 13:13
QUOTE(Marinčik @ 2006 06 12, 13:17)
Tu turi rasti sau užsiemima,vien prižiūrejimo neužtenka,kai rasi savo sielai kažka idomaus ,baigsis jusu pikčiai,paprasčiausia nebus kada 4u.gif

Labas, nematoma drauge, pagal vaiku skaiciu sprendziant esi gana patyrusi, man labai reikia patarimo. man neuzilgo 40 antram vaikeliui tik 2.5 m, o vyras sugavau , kad jis turi meiluze jau 8 men. nors dabar viska nutrauke ir prisieke, kad tai daugiau nepasikartos. kaip elgtis? merginos !! Patarkit!!
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2006 06 12, 12:06)
verysad.gif Sveikos.....noreciau issipasakoti Jums, nes daugiau nera kam....
Esu istekejusi, dar metai nepraeje po vedybu, o su vyru beveik kiekviena diena riejames....mylim vienas kita labai....bet... schmoll.gif

Atleiskit uz nerislias mintis....tiesiog asaros byra....nebegaliu kalbeti....


as eiciau mokytis arba dirbti, manau taip puse problemu jusu issiprestu, nes nesedetum be tikslo namie smile.gif

ai dabar paskaiciau, kad nenori g.gif bet turi kazkoki hobi, gal juo ir uzsiimk? o ka nori, kad vyras namie su tavim sedetu? manau taip neiseis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varvara: 12 birželio 2006 - 13:17