Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau Jūsų pagalbos

QUOTE(Varvara @ 2006 06 12, 12:16)
as eiciau mokytis arba dirbti, manau taip puse problemu jusu issiprestu, nes nesedetum be tikslo namie  smile.gif

ai dabar paskaiciau, kad nenori  g.gif  bet turi kazkoki hobi, gal juo ir uzsiimk? o ka nori, kad vyras namie su tavim sedetu? manau taip neiseis wink.gif



ne...as nenoriu kad mano vyras su manimi sedetu namuose....bet noriu, kad jis elgtus su manimi normaliai....iseiti labi daug kur negaliu....kaip sakiau priziuriu senute....12 val.turi buti padaryti pietus. Nebent po pietu kur nors....nebezinau...bet kur gi man eiti???svetimoj saly????? Vos tik vyrui prasitariu apie kokius kursus, tai jis pasako kad mums reikia pinigus taupyti, vat kaip.
Papildyta:
QUOTE(vakare2 @ 2006 06 12, 12:03)
4u.gif labutis, as cia visai nauja, nezinau kaip elgtis, bet turiu didele problema_ noreciau suzinoti gero psichologo koordinates Kaune unsure.gif . Buciau labai dekinga[COLOR=green]


gaila, bet as padeti negaliu...man paciai reikia psichologo:))
Papildyta:
[quote=vakare2,2006 06 12, 12:06]
[kai nenusileidziu tai prasideda barniai....manau islepinau ji per daug....tame ir problema....
Papildyta:
labai noriu koki uzsiemima rasti...bet koki.....?????neisivaizduoju, dirbti cia legaliai negalima.....studijuoti jau nebenoriu (jau man uztenka).... schmoll.gif Noriu isvaziuoti i Lietuva pailseti nuo visko, bet negaliu vyro vieno palikti....
Papildyta:
taip....tai tiesa....ka as besakyciau, viskas blogai....mes gyvename ten kur man nepatinka...bet jam nesvarbu, jis daro tai kas jam gerai. Tiesiog padeties pakeisti negalima....skaudina mane kaip tik galima....ir valgyti kai padarau....tai maistas per karstas, tai per saltas....tai padazo nera....tai darzoviu...baigia jau per gerkle viskas islysti!!!!!!!!!!! verysad.gif
[/quote]
As tau noriu patarti, nueik i Sexso parduotuve ir nusipirk kremu ar tepalu, nebijok konsultuotis su pardaveja ir gerai pasimylek, gal tai pades!?
[/quote]


nekokia ideja....vyras kazkaip nelabai nori myletis....Pradzioj rasiau....
Papildyta:
QUOTE(Marinčik @ 2006 06 12, 12:11)
Gal eik į kokius kursus,kas tau patinka,(gal kosmetologes,masažo kursai labai idomus pati lankiau,floristika,arba eik sportuok ,kad butum nuolat užimta pamatysi ,kaip pati atsiras interesai tu pati labai pasikeisi ,ir vyras pastebes ,kad kitokia g.gif  rolleyes.gif

Tik nesuprantu ,kodel tu negali išvažiuot ir palikt vyrą,jis gi ne mažas vaikas ,tu gi ne visam laikui išvažiuosi rolleyes.gif



negaliu isvaziuoti, nes turiu daryti valgyti senutei (pas kuria gyvenam), ji pati nesugeba. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2006 06 12, 14:30)

negaliu isvaziuoti, nes turiu daryti valgyti senutei (pas kuria gyvenam), ji pati nesugeba.  unsure.gif


o kas tau tau (jam) ta senute, kad turi ja prizhiureti? bene, slauges negalima pasamdyti? nors ir laikinai?
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2006 06 12, 12:43)
o kas tau tau (jam) ta senute, kad turi ja prizhiureti? bene, slauges negalima pasamdyti? nors ir laikinai?


nea, negalima, nes galima sakyti, kad as ir esu ta slauge....ji pati viska susitvarko ir t.t..bet valgyti nepasidaro....Kai pradedu vyrui kalbeti jog noriu isvaziuoti pailseti i LIETUVA, pas seima ir pan. tai sako jo, vaziuok, palik mane....susirasi gal kita...vat tokios kalbos.
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2006 06 12, 14:46)
Kai pradedu vyrui kalbeti jog noriu isvaziuoti pailseti i LIETUVA, pas seima ir pan. tai sako jo, vaziuok, palik mane....susirasi gal kita...vat tokios kalbos.

shantazhas banalusis...
o kodel tu negali legaliai dirbti? juk gyveni toje shalyje legaliai, esate sheima. kaip su socialinem garantijom ir sveikatos priezhiura? ir kt. tikrai yra budas viska susitvarkyti.

zhinai, man uzhteko 4 men. pagyvenimo uzhsienyje tik kaip namu sheimininke su vaikais - stogas nuchiuozhe staigiai. ir pirmiausiai todel, kad kaip ir nebeturi asmeninio gyvenimo, "uzhklasines veiklos", kai saka.

o tu juk senokai toje shalyje - ir kalba, kiek pamenu, mokeisi. tau pachiai reiketu "susiorganizuoti" pilnaverti gyvenima: darba, savus draugus, hobbi, laisvalaikio praleidima. suprantu, kad tai dabar nelengva ir nuotaikos tam nera... bet, mano akimis, tai pridetu tau pasitikejimo savimi, patenkintum savo bendravimo poreiki ir tikrai pageretu saviijauta... o tada atsirastu jegu pasiprieshinti vyro shantazhui...
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2006 06 12, 13:30)
ne...as nenoriu kad mano vyras su manimi sedetu namuose....bet noriu, kad jis elgtus su manimi normaliai....iseiti labi daug kur negaliu....kaip sakiau priziuriu senute....12 val.turi buti padaryti pietus. Nebent po pietu kur nors....nebezinau...bet kur gi man eiti???svetimoj saly????? Vos tik vyrui prasitariu apie kokius kursus, tai jis pasako kad mums reikia pinigus taupyti, vat kaip.


O už kokius pinigus jūs gyvenate svetimoje šalyje? Už senutės priežiūra gauni kokius pinigus ar čia už nuomą ją prižiūri? Ir tas "pinigų taupymas" ar tik ne tik tavo vienos sąskaita vyksta? O gal pabandyk paieškoti, gal yra kokių nemokamų kursų ar už simbolinį mokestį.
O vyro pasakymas - šantažas. Nuo tavęs priklauso, ar leisiesi šantažuojama ar ne.
Atsakyti
Sveikutes! Na ir reikaliukai!Tau,Vakare2,tai sunku patarti,is metu sprendziant,ne vaikai esat,patys suprantat,kas blogai.As manau,jei vyras nuejo i kaire karta,arba jam trumpam protas pasimaise,arba iesko nuotykiu.Bet kai vyras 8 men turejo meiluze,tai jau didelis nesusipratimas seimoje.Reikia kapstytis ne tik vyro ydose,bet ir savu neisbraukti,nes savo klaidas labiau linkusios praleisti.Gal seimoje visas demesys vaikams,nera romantikos,supratimo.Nedaryk staigiu isvadu,nes issiskirti lengviausia,sunkiau keltis,buti stipriai ir pradeti is naujo,jei aisku tarp jusu dar siek tiek meiles yra.Suseskit kur atokiau nuo visu,pasiimkit vyno buteli,nes as manau tai nuims itampa,ir aptarkit visus minusus ir pliusus,iskaitant senus gerus laikus.Taip po truputi prieisit isvados,kaip buvo anksciau ir ko dabar jau truksta.Linkiu sekmes!
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2006 06 12, 13:03)
shantazhas banalusis...
o kodel tu negali legaliai dirbti? juk gyveni toje shalyje legaliai, esate sheima. kaip su socialinem garantijom ir sveikatos priezhiura? ir kt. tikrai yra budas viska susitvarkyti.

zhinai, man uzhteko 4 men. pagyvenimo uzhsienyje tik kaip namu sheimininke su vaikais - stogas nuchiuozhe staigiai. ir pirmiausiai todel, kad kaip ir nebeturi asmeninio gyvenimo, "uzhklasines veiklos", kai saka.

o tu juk senokai toje shalyje - ir kalba, kiek pamenu, mokeisi. tau pachiai reiketu "susiorganizuoti" pilnaverti gyvenima: darba, savus draugus, hobbi, laisvalaikio praleidima.  suprantu, kad tai dabar nelengva ir nuotaikos tam nera... bet, mano akimis, tai pridetu tau pasitikejimo savimi, patenkintum savo bendravimo poreiki ir tikrai pageretu saviijauta... o tada atsirastu jegu pasiprieshinti vyro shantazhui...


labai aciu uz komentarus...ir patarimus....Uzsieny mes gyvename jau beveik 10 menesiu.....Vyras mano tikrai neblogas...as gal cia per ziauriai parasiau....bet vat kartais uzplaukia debeseliai-...jeigu as noriu issipasakoti jam kanors, tai niekada neisklauso.... verysad.gif o juk man vienai cia bebunant stogas gali nuvaziuoti....As ji visada isklausau, paguodziu ir t.t...o jis mane tesugeba nervininke isvadinti ir viskas!!!!!!
Atsakyti
Sveikute,KITIK!As manau,kad pas jus seimoj ta vadinama metu krize.As ja isgyvenau taip pat.Bet kiek is tavo pasakojimu supratau,kad tu pati saves nemyli.Gal per drasiai issireiskiau,bet gyvenimas per daug trumpas,kad svaistytum laika tam,ko tu nemegsti.Susidaryk plana ant popieriaus,ko tu nori PATI.Jei nori i Lietuva - vaziuok,nes jei bijai vyra palikti,sedesi prie jo,kol jam atsibos.Kodel dirbi slauge,ka ar sunku geresni darba rasti,tarp zmoniu.Tada ir pati bendrausi ir gryzusi namo draugui turesi ka papasakoti.Tapsi ydomi ir tada vyras tikrai nores daugiau laiko praleisti su tavimi.Susirask draugiu,iseik dazniau.Nebijok eiti be jo,jei jis nenori.Viena karta nenores,kita,kol pats susidomes,kodel nesedi prie jo sono ir nebambi,o tada ir pats uzsimanys su tavim visur dalyvauti.Netapk vyro nuosavybe! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kveli @ 2006 06 12, 13:14)
O už kokius pinigus jūs gyvenate svetimoje šalyje? Už senutės priežiūra gauni kokius pinigus ar čia už nuomą ją prižiūri? Ir tas "pinigų taupymas" ar tik ne tik tavo vienos sąskaita vyksta? O gal pabandyk paieškoti, gal yra kokių nemokamų kursų ar už simbolinį mokestį.
O vyro pasakymas - šantažas. Nuo tavęs priklauso, ar leisiesi šantažuojama ar ne.


uz nuoma mes nieko nemokam....todel kad priziuriu senute. Pinigu taupymas tikrai ne mano vienos saskaita vyksta. Jis ir gauna. Del pinigu kaip ir viskas ok. Bet visa esme yra...musu santykiai.....
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2006 06 12, 13:03)
shantazhas banalusis...
o kodel tu negali legaliai dirbti? juk gyveni toje shalyje legaliai, esate sheima. kaip su socialinem garantijom ir sveikatos priezhiura? ir kt. tikrai yra budas viska susitvarkyti.

zhinai, man uzhteko 4 men. pagyvenimo uzhsienyje tik kaip namu sheimininke su vaikais - stogas nuchiuozhe staigiai. ir pirmiausiai todel, kad kaip ir nebeturi asmeninio gyvenimo, "uzhklasines veiklos", kai saka.

o tu juk senokai toje shalyje - ir kalba, kiek pamenu, mokeisi. tau pachiai reiketu "susiorganizuoti" pilnaverti gyvenima: darba, savus draugus, hobbi, laisvalaikio praleidima.  suprantu, kad tai dabar nelengva ir nuotaikos tam nera... bet, mano akimis, tai pridetu tau pasitikejimo savimi, patenkintum savo bendravimo poreiki ir tikrai pageretu saviijauta... o tada atsirastu jegu pasiprieshinti vyro shantazhui...

legaliai negaliu dirbti, nes gyvenam Vokietijoj. Sioje salyje as esu legaliai, taip, turim sveikatos prieziura ir soc,. garantijas....
Papildyta:
QUOTE(mamyte1 @ 2006 06 12, 14:12)
Sveikute,KITIK!As manau,kad pas jus seimoj ta vadinama metu krize.As ja isgyvenau taip pat.Bet kiek is tavo pasakojimu supratau,kad tu pati saves nemyli.Gal per drasiai issireiskiau,bet gyvenimas per daug trumpas,kad svaistytum laika tam,ko tu nemegsti.Susidaryk plana ant popieriaus,ko tu nori PATI.Jei nori i Lietuva - vaziuok,nes  jei bijai vyra palikti,sedesi prie jo,kol jam atsibos.Kodel dirbi slauge,ka ar sunku geresni darba rasti,tarp zmoniu.Tada ir pati bendrausi ir gryzusi namo draugui turesi ka papasakoti.Tapsi ydomi ir tada vyras tikrai nores daugiau laiko praleisti su tavimi.Susirask draugiu,iseik dazniau.Nebijok eiti be jo,jei jis nenori.Viena karta nenores,kita,kol pats susidomes,kodel nesedi prie jo sono ir nebambi,o tada ir pats uzsimanys su tavim visur dalyvauti.Netapk vyro nuosavybe! schmoll.gif


taip....patiko man Jusu komentaras....Vyro palikti as nei kiek nebijau, tiesiog tokia situacija kitokia....As priziuriu senute., del to isvaziuoti negaliu. Darba sunku susirastio, nes esu Vokietijoj....Cia dirbti kiek girdejau legaliai negalima. Labai noreciau koki darba gauti....bet kaip tai padaryti??Ir kaip draugiu susirastI????? Kad diena is dienos sedziu namuose, kaip ju susirasti...einant gatve uzkalbinti???ir sakyti labas draugauk su manimi? verysad.gif sunkus atvejis....o as jau turbut tikrai jau pasidariau bambekle....vyras zino visada kai gris namo...bus paruosta valgyti....ir visada as busiu namie....o kaip, jeigu kitaip????!!!! Sakys kad neistikima, kad kita susiradau...
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2006 06 12, 17:21)
uz nuoma mes nieko nemokam....todel kad priziuriu senute. Pinigu taupymas tikrai ne mano vienos saskaita vyksta. Jis ir gauna. Del pinigu kaip ir viskas ok. Bet visa esme yra...musu santykiai.....
Papildyta:

legaliai negaliu dirbti, nes gyvenam Vokietijoj. Sioje salyje as esu legaliai, taip, turim sveikatos prieziura ir soc,. garantijas....
Papildyta:
taip....patiko man Jusu komentaras....Vyro palikti as nei kiek nebijau, tiesiog tokia situacija kitokia....As priziuriu senute., del to isvaziuoti negaliu. Darba sunku susirastio, nes esu Vokietijoj....Cia dirbti kiek girdejau legaliai negalima. Labai noreciau koki darba gauti....bet kaip tai padaryti??Ir kaip draugiu susirastI????? Kad diena is dienos sedziu namuose, kaip ju susirasti...einant gatve uzkalbinti???ir sakyti labas draugauk su manimi? verysad.gif sunkus atvejis....o as jau turbut tikrai jau pasidariau bambekle....vyras zino visada kai gris namo...bus paruosta valgyti....ir visada as busiu namie....o kaip, jeigu kitaip????!!!! Sakys kad neistikima, kad kita susiradau...

Pabandyk paplepeti su Vokietijoje gyvenanciom per supermama arba mama.lt.Ten jos organizuoja susitikimus.Tai ir sakau,pakeisk darba kur daugiau zmoniu,kad ir koki viesbuti valyti per agenturas,juk jos dengia nelegalus.Po truputi i zmones iseisi,o tada vieni per kitus ir rasi draugiu.Tik nebuk vyro tarnaite,palik rasteli,kad isejai i parka,ir truputi prasivaiksciok kur sau.Daugiau viska apmastysi,o ir jam pavydas ne pro saly!!!Negalvok taip beviltiskai,juk dar nei vaiku neturi,dar susitupesit!
Atsakyti
kitik, kazhkodel maniau, kad tu belgijoj ax.gif
o tavo vyras vokietis ar lietuvis?
daug lietuviu uzhsienyje dirba legaliai, todel manau, kad ir tu galetum susirasti legalu darba.
del krizes merginos teisios - pagyvenot kartu, nukrito rozhiniai akiniai... pasimate ir trukumai, ne tik privalumai.
del draugiu: viskas paprasta. vokietijoje tikrai daug lietuviu gyvena. o sm yra uzhsienio mamychiu skyrelis ir kaimynu skyrelis - ten tikrai gali rasti netoliese gyvenanchiu ir lietuvaichiu...

ne viska supratau apie senute. gal jos priezhiura ir yra tavo darbas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 12 birželio 2006 - 15:46
[quote=ragnez,2006 06 12, 14:44]
kitik, kazhkodel maniau, kad tu belgijoj ax.gif
o tavo vyras vokietis ar lietuvis?
daug lietuviu uzhsienyje dirba legaliai, todel manau, kad ir tu galetum susirasti legalu darba.
del krizes merginos teisios - pagyvenot kartu, nukrito rozhiniai akiniai... pasimate ir trukumai, ne tik privalumai.
del draugiu: viskas paprasta. vokietijoje tikrai daug lietuviu gyvena. o sm yra uzhsienio mamychiu skyrelis ir kaimynu skyrelis - ten tikrai gali rasti netoliese gyvenanchiu ir lietuvaichiu...

ne viska supratau apie senute. gal jos priezhiura ir yra tavo darbas?
[/quote

nEA; SU VYRU ESAME pries tai pagyvene apie pora metu, bet viskas pasikeite kaip apsivedeme.Tasip...ir yra mano darbas senutes prieziura.
Papildyta:
To Ragnez: as gyvenu Vokietijoje...mano vyras lietuvis...grynaveislis...
Atsakyti