Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau Jūsų pagalbos

kitik, prisimeni, kaip plepedavom chate?
zhinai, jei senutes priezhiura darbas, uzh kuri gauni atlyginima (buta), tai ir zhiurek i tai kaip i darba. laisvalaikiu paieshkok kaimynystej lietuviu, ju tikrai turi buti.
be to, kiekvienam darbe buna atostogos. shitam - taip pat. jautiesi pavargusi, atribota nuo pasaulio, tau reikia pailseti - pabandyk visa reikala pakreipti tokiu kampu ir gal pavyks susitarti su vyru del keliones i lietuva...
beje, o jis pats nenoretu atostogu?
Atsakyti
taip....atostogu jis noretu....grizti i Lietuva ir jis nori, bet dar: vyras pasake, kad as galvociau ka visiems nupirkti dovanu....juk jis taip uzsiemes.... blink.gif taigi as viena turiu viska daryti....jo mamai, sesei, tevui, netgi suniui isrinti dovanas....
aha pamenu kai kalbedavomes....visada Jus man padedat:) drinks_cheers.gif liuks!!!
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2006 06 12, 16:21)
taip....atostogu jis noretu....grizti i Lietuva ir jis nori, bet dar: vyras pasake, kad as galvociau ka visiems nupirkti dovanu....juk jis taip uzsiemes.... blink.gif taigi as viena turiu viska daryti....jo mamai, sesei, tevui, netgi suniui isrinti dovanas....
aha pamenu kai kalbedavomes....visada Jus man padedat:) drinks_cheers.gif liuks!!!

o tai ką tokio jis dirba, kad visai laiko neturi?
aš supykčiau, jei man paaiškintų, kad maistas per šaltas/per karštas blink.gif mygom sąskaitėlę už aptarnavimą pateikčiau bigsmile.gif
Atsakyti
Manau šioj situacijoj tau padėtų šioks toks slapukavimas. Pabandyk vyrui pasirodyti be priežasties linksma, šiek tiek vėjavaikiška, romantiška, nepasiduok silpnumui ir nesiguosk jam, nepasakok kaip tau nuobodu ir liūdna. Jam kiltų susidomėjimas tavimi, nes dabar tu jam tiesiog nuobodi. Gal jis savo aplinkoj mato kitokių? Žinoma, geriausia būtų, kad imtumeisi iniciatyvos ir bandytum keisti padėtį, nes šioj situacijoj tikrai nelengva jums abiems. Dėl vyro niurzgėjimo - tai arba jis kažką įsižiūrėjo, arba, mums visoms mielesnis variantas - tiesiog labai pavargęs, gal net pervargęs, todėl nebe toks atidus ir supratingas, be to - irzlus ir pats nervingas. O kad nenori mylėtis - irgi abu variantai tinka. Čia jau tau spręst kaip yra. Man rodos jūsų santykių pablogėjimas laikinas, nes yra tokia padėtis, o ir abu esat principingi, gal nebandot pažiūrėt iš kitos pusės. Kai aplinkybės pasikeis, gal ir santykiai ims gerėti? Linkiu kad tai atsitiktų kuo greičiau.
Atsakyti
sveikos.
na, Kitik, as turbut tavim deta jau seniai buciau isprotejus. dar daug kantrybes reik turet. jei jau taip norisi i Lietuva, spjauk tu i ta senute ir vaziuok. tai senutei, as tau pasakysiu, "do feni", kaip tu jauties. jia galvoja, tu is Osteuropa, vargse, ir sedi ten laiminga pas ja. susiras ji ka nors kita. juolab kad jus kaip supratau nelegaliai pas ja. ji taupo sitaip, ja labai paranku ir pigiai gaunasi kai jus taip gyvenat. siaip tai turetu viska apmoket valstybe.

lengva svaiciotis: o, zinau kaip sunku, na, susirask legalu darba, na, susirask draugiu...galiu pasakyt tik tiek, kad Vokietijoje tiek darba, tiek draugiu susirasti nelengva. ypac darba. Kitik, kaip supratau, tu tik iki 12.00 pas senute, o tada laisvas laikas?

man atrodo, neverta ten su bambekliu vyru sedet. isprotet galima juk, dar susidariau ispudi, kad jis toks prie taupuoliu. tavim deta, vaziuociau nieko neklaukdama i Lietuva. ko ten sedet-ner prasmes-tik jaunos dienos pas senute bega. mano nuomone, jei vyrui tu is tiesu rupi, jis sugalvos ka nors geresnio (geresnes gyvenimo salygas), bet is pradziu manau tau reikia i Lietuva prasivedint. o del senutes nesijaudink, paburnos ir uzmirs.
Atsakyti
mano nuomone, tikrai vaziuok i lietuva, na bent ilgesniu atostogu, pailsek, papramogauk, gal tada ir bambeklis vyras paisiilgs ir geresnis pasidarys g.gif bet kazka daryk butinai, nes kitaip is proto iseisi ir tiek mirksiukas.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare2 @ 2006 06 12, 14:13)
Labas, nematoma drauge, pagal vaiku skaiciu sprendziant esi gana patyrusi, man labai reikia patarimo. man neuzilgo 40 antram  vaikeliui tik 2.5 m, o vyras sugavau , kad jis turi meiluze jau 8 men. nors dabar viska nutrauke ir prisieke, kad tai daugiau nepasikartos. kaip elgtis? merginos !! Patarkit!!



Vakare, negaliu už tave spresti ką tau daryti ,tu pati turi apsispresti,galiu tik papasakoti ,kad man taip pat buvo nutike,kai aš laukiausi 2 vaikelio,mano buves vyras sugebejo mane skaudžiai apgauti,turėjo dar kitus namus ,nuomavo butą savo meilužei ir gyveno ir su manim ir su ja.

Sužinojus , verysad.gif aš jam neatleidau,kai dukrai buvo 8 mėn,aš paemiau savo vaikus,drabužius ir išejau pas mamą.Aš save myliu ir neleisiu niekam iš manes tyčiotis,nors tai buvo man labai mylimas ir brangus vyras.
Visi mes esame skirtingi ,vieni gali atleisti kiti ne.dabar esu laiminga ir sau dekinga ,kad padariau tuo metų toki sunku apsisprendimą,tada aš galvuojau ,kad nebegalesiu gyventi daugiau,kaip man buvo bloga.

O DABAR turiu nuostabu vyra mes jau kartu 8 metus jis pakrikštijo mano dukryte,dabar mes turim sunelį 3 metukų ir esame laimingi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 13 birželio 2006 - 09:54
Laba,
As prisimenu savo pirmas dienas kai nuvaziavau i Amerika. Galvojau, kad numirsiu. Ypac sokas buvo kai pradejau dirbti kambarine viesbuti.
Puikiai prisimenu pirma diena....salta viesbucio koridoriuose pucia vejas ir mane zema ir stora meksikiete su kasa vedzioja po kambarius ir moko kaip kloti lovas. O as tramdau asaras, nes nooooriuuu namo. Tai gerai, kad mano drauge veliau atvaziavo. Nes buciau i zeme sulindus. Kazkaip baisu ir svetima atrodo. Ir net grizti namo ne taip lengva.
Musu santykiai su drauge irgi buvo sudetingi, bet mes daug dirbom ir fizinis kruvis ta itampa sumazindavo. Bet irgi buvo nelengva kai drauge pasake, jog pavargo nuo manes, o as tai visai nepavargau ir man buvo nemalonu, kad kazkas nuo manes pavargsta ir nenori manes matyti. As labai jautriai tokius dalykus isgyvenu.
Visai kaitaip buvo kai mes kartu isvaziavom i Suomija mokytis. Tenais tai stogai abiem vaziavo, nes buvo salta ir mazai veiklos, tai buvo musu santykiu isbandymas, kurio deja neatlaikem....dabar po keliu metu vel bandom bendrauti...labai sunku, bet snekam apie santykius ir apie tai kas atsitiko tarp musu Suomijoje. Taigi matot kiek laiko turejo praeiti, kol atsigavau.
Na uzjauciu tave kitik ir suprantu, bet viskas kazkaip issispres...net nezinau ka tiksliai patarti.
Atsakyti
Perskaicius kilo mintis, kad tavo vyras visiskai nesubrendes. Beje, kokio jis amziaus? Labai ima pyktis, kai zmones sukuria seima ir net nepraejus metams po vestuviu nebesugeba nuosirdziai pasikalbeti. Be atvirumo ir pokalbiu kas negerai, ko truksta, kodel vienaip ar kitaip yra - nebus jokios seimos, o tuo labiau gero sutarimo. Jums reikia vieno - atvirai pasikalbeti, bet nekaltinti vienas kito, o tik issakyti kas tau negerai ir isiklausyti i ji. Pasistenkite ne klausytis vienas kito, o isiklausyti - tai didziulis skirtumas.
Nera turbut dideles bedos, tik viena - nuosirdziai neissikalbate. Pamegink, nuosirdziai tikiuos, kad turetu pagereti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 06 12, 16:57)
o tai ką tokio jis dirba, kad visai laiko neturi?
aš supykčiau, jei man paaiškintų, kad maistas per šaltas/per karštas  blink.gif mygom sąskaitėlę už aptarnavimą pateikčiau  bigsmile.gif


Mano vyras studijuoja....Cia finansai niekuo deti....man svarbiausiai yra musu santykiai....Susitaikiau jau su juo....kaip sakant verysad.gif jis turbut pasijaute negraziai....padare pats man valgyti, vakariene. ViSGI reikia atleisti, jis mano vyras ir cia nieko nepadarysi....bet zinau kad vel pasikartos tos nesamones.... g.gif Kas del mylejimosi...kai susitaikem, vel viskas gerai buvo.
Papildyta:
QUOTE(Amelie @ 2006 06 12, 19:43)
Manau šioj situacijoj tau padėtų šioks toks slapukavimas. Pabandyk vyrui pasirodyti be priežasties linksma, šiek tiek vėjavaikiška, romantiška, nepasiduok silpnumui ir nesiguosk jam, nepasakok kaip tau nuobodu ir liūdna. Jam kiltų susidomėjimas tavimi, nes dabar tu jam tiesiog nuobodi. Gal jis savo aplinkoj mato kitokių? Žinoma, geriausia būtų, kad imtumeisi iniciatyvos ir bandytum keisti padėtį, nes šioj situacijoj tikrai nelengva jums abiems. Dėl vyro niurzgėjimo - tai arba jis kažką įsižiūrėjo, arba, mums visoms mielesnis variantas - tiesiog labai pavargęs, gal net pervargęs, todėl nebe toks atidus ir supratingas, be to - irzlus ir pats nervingas. O kad nenori mylėtis - irgi abu variantai tinka. Čia jau tau spręst kaip yra. Man rodos jūsų santykių pablogėjimas laikinas, nes yra tokia padėtis, o ir abu esat principingi, gal nebandot pažiūrėt iš kitos pusės. Kai aplinkybės pasikeis, gal ir santykiai ims gerėti? Linkiu kad tai atsitiktų kuo greičiau.


taip ir darau dabar: padarau valögyti ir i trasa!!!! Vaziuoju veina i parduotuves....nusiperku kanors grazaus.... ax.gif sakiau dabar lepinsiu save<!!!!!!atsibodo taip...buti pilka pele. Savo aplinkoj jis gal ir mato kitu.....bet del to neturiu as jokios baimes....mano vyras man istikimas. Aoie tai esam daug kalbeje. Siuo metu jis turi laaaabai daug mokintis....del to kyla visi kivircai. verysad.gif Del to isiziurejimo...abejoju.....ten pas ji grupeje nera ka isiziureti....smile.gif doh.gif Pasitikiu savo vyru. Aciu uz gerus linkejimus!!! Tikiuos kad pasikeis viskas...greiciausiai cia laikina....(bent save taip raminu) ir viskas praeis.
Papildyta:
QUOTE(Borderline @ 2006 06 12, 22:17)
sveikos.
na, Kitik, as turbut tavim deta jau seniai buciau isprotejus. dar daug kantrybes reik turet. jei jau taip norisi i Lietuva, spjauk tu i ta senute ir vaziuok. tai senutei, as tau pasakysiu, "do feni", kaip tu jauties. jia galvoja, tu is Osteuropa, vargse, ir sedi ten laiminga pas ja. susiras ji ka nors kita. juolab kad jus kaip supratau nelegaliai pas ja. ji taupo sitaip, ja labai paranku ir pigiai gaunasi kai jus taip gyvenat. siaip tai turetu viska apmoket valstybe.

lengva svaiciotis: o, zinau kaip sunku, na, susirask legalu darba, na, susirask draugiu...galiu pasakyt tik tiek, kad Vokietijoje tiek darba, tiek draugiu susirasti nelengva. ypac darba. Kitik, kaip supratau, tu tik iki 12.00 pas senute, o tada laisvas laikas?

man atrodo, neverta ten su bambekliu vyru sedet. isprotet galima juk, dar susidariau ispudi, kad jis toks prie taupuoliu. tavim deta, vaziuociau nieko neklaukdama i Lietuva. ko ten sedet-ner prasmes-tik jaunos dienos pas senute bega. mano nuomone, jei vyrui tu is tiesu rupi, jis sugalvos ka nors geresnio (geresnes gyvenimo salygas), bet is pradziu manau tau reikia i Lietuva prasivedint. o del senutes nesijaudink, paburnos ir uzmirs.

p.s.sorry uz klaidas....
gerai pasakyta...drauges ir darba nelengva susirasti Vokietijoje-...Senute labai yra pripratus prie manes. Bet as jai vistiek esu niekas. Ir man ji niekas. Is zmogiskumo elgiuos su ja graziai....bet gi atsibosta visada sypsotis....I Lietuva taip isvaziuoti negaliu...ir del vyro...savo vyra as gerbiu...Turiu buti, ten kur jis. Beje reiketu vaziuoti pas motina gyventi...o ji dar didesne bambekle, nei mano vyras.... doh.gif Mano vyrui tik retkarciais uzeina...
Atsakyti
Nu tai žodžiu Sveikiname susitaikius user posted image palaikykit gerus santikius ,nors kartais tai buna labai sunku,ir linku kad viskas pas jus butu gerai.
o tai linkiu kantrybes ir nepamiršk myleti ne tik savo vyrą ,bet ir savę
Atsakyti
QUOTE(emanuelė @ 2006 06 13, 04:49)
mano nuomone, tikrai vaziuok i lietuva, na bent ilgesniu atostogu, pailsek, papramogauk, gal tada ir bambeklis vyras paisiilgs ir geresnis pasidarys  g.gif bet kazka daryk butinai, nes kitaip is proto iseisi ir tiek  mirksiukas.gif laikykis  4u.gif


g.gif i Lietuva galeciau vaziuoti, bet kai pagalvoju, jei viena grisiu, tai prades mano motina (ir vyro mociute) kalbeti, kad nieko gero is manes ir t.t....pamenu kai ruosemes zenytis....mociute sake kad nieko gero nebus is tos santuokos... doh.gif Ir vien del to, kad buvo kivircas....tarp manes ir vyro...buvom pavarge...ruosem viska vieni....padejo tik vyro mama...Ta pacia diena (kai buvo zagsas) mes tvarkem sodyba (nes sventem kaimo sodyboj, pas vyro mociute), buvau pervargus, leptelejau kazka....kad reikia dar man apsitvarkyti, visgi vestuves....nes mes viena diena susirasem, o po triju dienu buvo santuoka Baznycioj. Na ir prasidejo...isikiso mociute-....tada mano vyras....Tada spjoviau i viska ir isejau.... doh.gif pamenu ir verkiau ir juokiaus....
O mano anyta, auksas ne zmogus!!!! Tik ji viena mane supranta:) Tada savo mamai isaiskino, kad cia as nieko deta buvau, kad jos sunus labai greitai isizeidzia ir t.t..o mociutei anukelis geriausias! Tai jau dabar as geriausia...
Atsakyti