Įkraunama...
Įkraunama...

****Mažasis Amerikoniukas****

QUOTE(alita. @ 2013 11 20, 18:35)
sveikos  4u.gif

gal kurioje USA parduotuvėje matėte šių batukų pigiau?  ax.gif ačiū  4u.gif 
user posted image


yra http://www.amazon.co...e/dp/B00AJK5KTM
bet nesu tikra ar lygiai tokie patys. Isvaizda siek tiek skiriasi. Noriu savo vaikui pirkt, bet abejoju vis...
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2013 11 20, 18:12)
blush2.gif  4u.gif
Maniškio turima PP 7 dydžio tarp pažastukų apie 42cmx2, rankovė nuo pažasries apie 36 cm (mūsų modeliukyje yra dar megzta rankovikė išlindus, tai su ja matavau - be jos rankovė būtų 2 cm trupesnė) mirksiukas.gif Ilgio nerašau, nes modeliukas kitoks, tai neturi prasmės tas išmatavimas.Maniškis dabar yra ūgio apie 126, tai jam dar yra rezerviuko toj striukėj, bet per didelė tikrai neatrodo, tai turiu pagrindo džiūgaut, kad ir kitą žiemą tiks biggrin.gif Užpernai ir pernai, būdamas apie 116-120, nešiojo PP tokią pačią tik kitos spalvos, berods, 5 dydžio, bet gerai nepamenu blush2.gif  ax.gif

Didziulis Tau dekui Ditele 4u.gif 4u.gif 4u.gif Visgi reiktu 7 dydzio kitiems metams. Tik kaip blogai kad nera mankietuko doh.gif Turejom viena striuke be jo, tai nelabai nesiojama buvo.. Ka daryt ka daryt umn.gif Kas nors perkat tas stiukes? Nes kaina tai juokinga..
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 20, 17:44)
Didziulis Tau dekui Ditele  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Visgi reiktu 7 dydzio kitiems metams. Tik kaip blogai kad nera mankietuko  doh.gif  Turejom viena striuke be jo, tai nelabai nesiojama buvo.. Ka daryt ka daryt  umn.gif  Kas nors perkat tas stiukes? Nes kaina tai juokinga..

Nėra už ką 4u.gif Atrodo, tai wub.gif foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 20 lapkričio 2013 - 18:08
patarkit mergaites kur ieskoti pukiniu striukiu moterisku uz prieinama kainyte?is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 20, 18:44)
Didziulis Tau dekui Ditele  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Visgi reiktu 7 dydzio kitiems metams. Tik kaip blogai kad nera mankietuko  doh.gif  Turejom viena striuke be jo, tai nelabai nesiojama buvo.. Ka daryt ka daryt  umn.gif  Kas nors perkat tas stiukes? Nes kaina tai juokinga..

aš perku mirksiukas.gif jau gal 3-4 sezonus mano vyresnėlis nešioja PP striukes. dydis atitinka amžių. turėjom ir pūkinį paltuką ir žalią tokią su tigrais ir tipo odinukę, bet ji neprilipo nes rankovės kažkaip per ilgos. dabar pirkom šitą raudoną. tai jam bus 11.5 kitą žiemą tai pirkau 12 kitiems metams. dabar 10.5 nešiojam 11 dydį. mažiui pagavo komanda šitą http://www.pumpkinpa...boy/little-boy/
labai norėjau tos žydros bet taip greit neliko, gaila, nors šitam puslapy kasdien budėjau prisikrovus krepšį lotuliukas.gif ir nepastebėjau kada prasidėjo išpardavimas doh.gif

tiesa, ne pūkinės man geriau, tikrai nešalta su jomis o mum tai iš to paltuko labai lindo pūkai, nepatiko...
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 11 20, 18:44)
Didziulis Tau dekui Ditele  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Visgi reiktu 7 dydzio kitiems metams. Tik kaip blogai kad nera mankietuko  doh.gif  Turejom viena striuke be jo, tai nelabai nesiojama buvo.. Ka daryt ka daryt  umn.gif  Kas nors perkat tas stiukes? Nes kaina tai juokinga..


Na, as tai susigundziau, kad ir be mankietuko, pirkau smile.gif Tik tikiuosi, nebusiu numazinus, nes emiau 6 dydi kitam sezonui, tada maniske bus 6 su puse metu kazkur, bet irgi smulki, tai gal tiks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 20 lapkričio 2013 - 18:43
Kas nors perkat tas stiukes? Nes kaina tai juokinga..
[/quote]
Aš nusiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2013 11 20, 17:51)
Laba, kada planuojate pirkti AE su minus 40 % ar dar galioja tas kodukas?  4u.gif


dar galioja nesu tikras iki 22d siuskite

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 11 20, 18:29)
tiesa, ne pūkinės man geriau, tikrai nešalta su jomis o mum tai  iš to paltuko labai lindo pūkai, nepatiko...

O iš maniškių turimų PP striukyčių su kailiniu kapišonu visiškai nelindo ir nelenda, todėl labai patenkyta esu jomis smile.gif
Atsakyti
[quote=deima15,2013 11 20, 13:03]
Elona jau yra rasiusi daug kartu, kad savaitgaliais nedirba, o clinique uzsakyma daryti galima tik is Lietuvos, todel as jums uzsakyti negalejau. Neuzsakyta liko, nes pirmadieni baigesi nuolaidos, jums vakare buvo atrasyta, kad neuzsakyta.
Visus uzsakymus, kurie turi free shipus, tikrai padarome iskarto. Pasirodo, kai tu stengiesi uzsakyti su kuo mazesniu shipu arba surinkti krepsiuka su nemokamu shipu - yra blogai ax.gif

Todel, jei norite, kad uzsakytume iskart ir jus sutinkate susimoketi shipa, rasykite prie uzsakymo mirksiukas.gif tokiu atveju uzsakymas daromas iskart
4u.gif

Jeigu as pirmadieni vakare gauciau is jusu atsakyma kad jus neuzsaket,tikrai nebuciau rasusi I foruma,antradieni vakare buvo issiustas antras laiskas su klausimu ar uzsakyta tai pat jokio atsakymo,atsaket ir uzsaket tik tada kai paklausiau forume.Aciu uz uzsakyma.Jus pasitikrinkit ar tikrai jus man atraset.
Atsakyti
QUOTE(lormil @ 2013 11 20, 20:53)
Jeigu as pirmadieni vakare gauciau is jusu atsakyma kad jus neuzsaket,tikrai  nebuciau rasusi I foruma,antradieni vakare buvo issiustas antras laiskas  su klausimu ar uzsakyta tai pat jokio atsakymo,atsaket  ir uzsaket tik tada kai paklausiau forume.Aciu uz uzsakyma.Jus pasitikrinkit ar tikrai jus man atraset.


Taigi yra tų tarpininkų-pilna, aš degančius užsakymus jau siunčiu kitur, kur tikrai žinau, kad ir shipui susirinks be problemų ir neliks neužsakyta,
keista tikrai-kas čia temoj vyksta g.gif Elona, negi nereikia klientų???? g.gif

Nors man paros bėgyje užsako-bet ir nesiunčiu skubių blush2.gif

pastebėjimas dėl mokėjimų suveikė, gavau ir pervedžiau išsyk pioneer.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 20 lapkričio 2013 - 20:31
Perkat ta raudona striuke uz 10 doleriu. O as turiu dukra 7 metu, tad gal galite imesti nuoroda mergaitisku striuku uz panasia kaina..Nerandu tam puslapyje PP..

Oi, jau radau.. blush2.gif Einu nagrinet, kuri geresne..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 20 lapkričio 2013 - 20:13