Įkraunama...
Įkraunama...

****Mažasis Amerikoniukas****

Issiunciau striukytes uzsakyma, free shipas, gal uzsakys greitai, emiau 7 dydi, tik kitai ziemai tereikes, tai gal daaugs, aciu dideliausias Ditelei uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2013 11 20, 17:12)
blush2.gif  4u.gif
Maniškio turima PP 7 dydžio tarp pažastukų apie 42cmx2, rankovė nuo pažasries apie 36 cm (mūsų modeliukyje yra dar megzta rankovikė išlindus, tai su ja matavau - be jos rankovė būtų 2 cm trupesnė) mirksiukas.gif Ilgio nerašau, nes modeliukas kitoks, tai neturi prasmės tas išmatavimas.Maniškis dabar yra ūgio apie 126, tai jam dar yra rezerviuko toj striukėj, bet per didelė tikrai neatrodo, tai turiu pagrindo džiūgaut, kad ir kitą žiemą tiks biggrin.gif Užpernai ir pernai, būdamas apie 116-120, nešiojo PP tokią pačią tik kitos spalvos, berods, 5 dydžio, bet gerai nepamenu blush2.gif  ax.gif

`
Gal patarsit?

Raudona striuke su kailiuku. Nr. 1 Sios sudetis polisterolis.


Melyna striuke su kailiukuNr. 2 Kokia sios sudetis? g.gif

Paltukas Nr. 3 Kokia sudetis?


Kuri striuke geresne? Jos ziemai ar rudeniui?
Vaikas dabar 7 metu, man reikia pavasariui-rudeniui, ugis vaiko 130, imti 8 metu? Sveria apie 25 kg.




Koks cia shipas? Kokie Tax?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 20 lapkričio 2013 - 20:38
QUOTE(Amelita @ 2013 11 20, 20:34)
`
Gal patarsit?

Raudona striuke su kailiuku. Nr. 1
Melyna striuke su kailiukuNr. 2

Paltukas Nr. 3
Kokia striukiu sudetis? Kuri geresne? Jos ziemai ar rudeniui?
Vaikas dabar 7 metu, man reikia pavasariui-rudeniui, ugis vaiko 130, imti 8 metu? Sveria apie 25 kg.

Paltuko kokia sudetis?
Koks cia shipas? Kokie Tax?

tai kad cia uk puslapis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morena. @ 2013 11 20, 20:37)
tai kad cia uk puslapis g.gif



Iejau pagal kaz kurios striukes duota nuoroda... Net nepastebejau, kad cia UK.. blush2.gif

O kokia nuoroda pp JAV?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 20 lapkričio 2013 - 20:45
QUOTE(Amelita @ 2013 11 20, 20:34)
`
Gal patarsit?

Raudona striuke su kailiuku. Nr. 1 Sios sudetis polisterolis.
Melyna striuke su kailiukuNr. 2 Kokia sios sudetis? g.gif

Paltukas Nr. 3 Kokia sudetis?
Kuri striuke geresne? Jos ziemai ar rudeniui?
Vaikas dabar 7 metu, man reikia pavasariui-rudeniui, ugis vaiko 130, imti 8 metu? Sveria apie 25 kg.
Koks cia shipas? Kokie Tax?

Mergaitiškų negaliu pakomentuot- neturėjo mano dičkė PP paltų/striukių ax.gif

QUOTE(Amelita @ 2013 11 20, 20:44)
Iejau pagal kaz kurios striukes duota nuoroda... Net nepastebejau, kad cia UK.. blush2.gif

O kokia nuoroda pp JAV?

Aš buvau radus tos berniukiškos striukės raudonos striukės foto ant berniuko uk puslapyje ir įmetusi nuorodą tongue.gif USA psl. www.pumpkinpatchusa.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2013 11 20, 20:48)
Mergaitiškų negaliu pakomentuot- neturėjo mano dičkė PP paltų/striukių ax.gif
Aš buvau radus tos berniukiškos striukės raudonos striukės foto ant berniuko uk puslapyje ir įmetusi nuorodą tongue.gif USA psl. www.pumpkinpatchusa.com mirksiukas.gif


I tavo nuoroda ir ilindau. cool.gif

O sudetis kokia to paltuko, tos melynos striukes?

Truksta labai info prie prekiu.

Gal kas pasidalins info....?? rolleyes.gif Rudeniui jos ar ziemai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 20 lapkričio 2013 - 21:08
QUOTE(Amelita @ 2013 11 20, 21:34)
`
Koks cia shipas? Kokie Tax?

Pagal pirma puslapi taxu nera, nemokamas shipas su koduku usanta 4u.gif
Atsakyti
O ar nėra tos PP striukės ypatingai liekniems vaikams? Kaip tik nuotraukoje ant vaiko, taip neužsegtos g.gif
Atsakyti
Gal yra norinciu is toysrus.com prisijungti? Ar renkate dar? Vakar nebuvau prie kompo, turbot prazipsojau uzsakyma 15% nuolaida zaislams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zaj4onka*: 20 lapkričio 2013 - 21:42
QUOTE(martux @ 2013 11 20, 22:30)
O ar nėra tos PP striukės ypatingai liekniems vaikams? Kaip tik nuotraukoje ant vaiko, taip neužsegtos g.gif

kad ne, normaliems, pasirengia marškinėlius ir džemperį ir neaptempta niekas, vat ta tipo odinukė kur turim, labai siaurų pečių, ten nieko daug nepasirengsi
Atsakyti
QUOTE(lormil @ 2013 11 20, 06:47)
Labad rytas.
Komanda i laiskus nereguoja,tad rasau cia ar uzsaket clinigue ,uzsakyma siunciau sekmadieni.
Puikiai suprantu darbo daug,bet atsakyti galima.

Clinique jusu uzsakytas 4u.gif

QUOTE(Beiker @ 2013 11 20, 08:59)
As irgi negaunu atsakymu. Rinkausi siuos tarpininkus, kaip vienus is greiciausiai dirbanciu, bet si karta  schmoll.gif

Jums taip pat atsakyta, taciau as nepaskubinsiu parduotuves atsiuntimo iki manes ax.gif

QUOTE(baltija2 @ 2013 11 20, 10:06)
Rašau ir čia, tikėdamasi, kad greičiau pamatys paklausimą - gavau skaičiukus 11-21, norėčiau patikslinimo. Parašiau ir el. pašte.


Atsakysiu kaip galima greiciau 4u.gif

QUOTE(Amelita @ 2013 11 20, 20:34)
`

Koks cia shipas? Kokie Tax?


http://www.pumpkinpatchusa.com taxu nera, shipo taip pat 4u.gif
Atsakyti
Pabaigus sia tema idedu nuoroda i naujaja

NAUJA TEMA CIA
Atsakyti