Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską

drinks_cheers.gif Pritariu Šelmai.Uždarai auginamas vaikas įgyja visokių fobijų.O kai mato aplink žmonių,tai padeda jam vystytis ir tobulėti.Atsiribojus paskui gali būti sunku.Vaikas priima viską natūraliai-daug,reiškia daug.Tik mama su tėte-tegul taip ir lieka.
O dėl lepinimo-tikrai greitai perpras,kad kas svečiuose-nebūtinai ir namuose.Tik tu,deola,nestresuok dėl smulkmenų 4u.gif
Atsakyti
o an toje vietoje prisimena brolienės skundai, kad po vešnagės pas senelius ir tetulę (to jiest mane) vaikai išlepinami iki kraštutinumo, maistą renkasi, kur sėst prie stalo - renkasi ir taiptoliau ir panašiai.
o šiaip tai - gavot didžiulę dozę emocijų, reikia nuo jų pailsėti vaikui
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2013 11 04, 10:01)
Deola, man rodos, kad jai tas dar per anksti. Vaiko adaptacija šeimoje dar labai intensyviai vyksta.

Mums kursai jau ima pasimiršti, todėl tiksliai nebepasakysiu, bet ten tikrai buvo rekomendacijos vaiko nevežioti į svečius bent kelis mėnesius ar net iki pusmečio, kad vaikas pasijustų saugus. Net ir svečių buvo rekomenduojama nekviesti gal kokį porą mėnesių - bendrauti tik su šeimos nariais. Tuos rekomenduojamus laikotarpius gal pasakys tiksliau kas šviežiai lanko kursus.

Tačiau man rodos, kad čia būtent tai ir yra - per ankstyvoje adaptacijos šeimoje stadijoje vaikas išeina " į žmones" ir gauna didelę streso dozę.

Mano nuomonė priešinga nei Šelmos - kurį laiką susilaikyčiau nuo važinėjimų.


Per kursus minėjo pusės metų adaptacinį periodą. Arba jei pusę metų sunku išvengti bendravimo, pvz su artimiausiais draugais, tėvais ar savo broliais-seserim, tai bent jau stengtis, kad nebūtų vaikams per dažnai, per daug dėmesio ir t.t. Na, kad kuo mažiau išsiderintų jų pasaulėliai...
Atsakyti
taip to bendravimo neisvengsim mes niekaip nes ir sventes ant nosies irgi.bet zinokit pamaciau 2 skirtingus vaikus.ir siandien atsikele vaiksto kaip nesava nu kaip mumija.gryzo viskas kaip parsivezem ja is GN.paskui ir as nervuojuosi ir vyras ziuriu irgi.na nieko vel isnaujo po biskutuka pradesim vel mokintis.mes susitvarkisim.o merginos aciu jums uz patarimus tikrai.
Papildyta:
QUOTE(deola @ 2013 11 04, 14:20)
taip to bendravimo neisvengsim mes niekaip nes ir sventes ant nosies irgi.bet zinokit pamaciau 2 skirtingus vaikus.ir siandien atsikele vaiksto kaip nesava nu kaip mumija.gryzo viskas kaip parsivezem ja is GN.paskui ir as nervuojuosi ir vyras ziuriu irgi.na nieko vel isnaujo po biskutuka pradesim vel mokintis.mes susitvarkisim.o merginos aciu jums uz patarimus tikrai.

man svarbiausiai kad vaika durina.as sakau negalima nuo stalo imti o jai sakoma imk.ji ziuri i mane ir matau pasimetusi nezino ka daryti tada vel pakartoj negalima.na mergaite jau tikrai daug ismoko ka galima ko negalima.kur karsta kur negalima.ir jai ziuriu viskas susimaise.
Atsakyti
QUOTE(deola @ 2013 11 04, 14:22)

man svarbiausiai kad vaika durina.as sakau negalima nuo stalo imti o jai sakoma imk.ji ziuri i mane ir matau pasimetusi nezino ka daryti tada vel pakartoj negalima.na mergaite jau tikrai daug ismoko ka galima ko negalima.kur karsta kur negalima.ir jai ziuriu viskas susimaise.

O dėl šito būtiniai rimtai ir grižtai su giminaičiais pakalbėkit.
Atsakyti
Gal kas žinot susidūrėt, kaip vaikui padėt susigaudyt erdvėje. Mano mažasis pasiklysta puslapyje, sumaišo rašydamas sakinį eilutes, rašydamas pvz.; žodį "lipa" nuo "p" užsikrausto linija aukščiau, matematikos uždavinius rašo skirtingame aukštyje ir t.t. Gal kas žino kokių erdvinių žaidimų (kompiuterinių ar kt...), gal dar kokų būdų????....
Piešinukuose jau daugiau- mažiau išmokome "sisteminti" erdvę. Rašant taip "lengvai" neišeina.

Skaičiuoja vaikis neblogai, ypač kai skaičiavimo priemonė saldainiai ir iš 10 netenkama vieno už neteisingai suskaičiuotą veiksmą smile.gif
Rašo taip pat gan gerai - ką girdi, tą užrašo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 04 lapkričio 2013 - 17:38
Ir mano septynmetis ką girdį tą rašo, o kadangi labai patinka tai daryti, tai pilni namai laiškų, tokių mielų tekstukų su klaidom wub.gif
Atsakyti
Mano vaikinas šiandien skaitė cec-hą.Ilgai sėdėjo...Bet pamatė,kad mama rami ir po geros valandos atrado nesimokytą,nematytą ir negirdėtą ch bigsmile.gif Vyšnia irgi panašiai prie stalo sėdėjo žvilgsnį į sieną įsmeigus,nes reikėjo paprašyt,kad iš neto ištraukčiau info apie Stasį Girskį...Oras gal?Mėnulis?
Atsakyti
matyt kad negeras mėnulis, nes mano mergina vėl ir vėl bando įveikti pianino pratimą. nu nebūdinga biggrin.gif toks užsispyrimas
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 11 04, 20:09)
matyt kad negeras mėnulis, nes mano mergina vėl ir vėl bando įveikti pianino pratimą. nu nebūdinga biggrin.gif toks užsispyrimas

Labai geras dalykas tas grojimas muzikaliam vaikui smile.gif. Gi ji girdi ausyse pratimą tobulai ir iš paskutiniųjų stengiasi perkelti į pirštus:). Manyčiau reiktų saugoti tą jausmą, kad nenustelbtų mechaninis darbas.
Atsakyti
Patarimo reikia:trynukams kartais gimainaičiai duoda po 5 ar 10 Lt.Mažylė prašo,o gal dičkiai siūlo,parnešt kažką iš mokyklos skanaus.Kelintą kartą stebiu,kad benešant grąža labai aptirpsta...Ne kartą kalbėjau apie sąžiningumą,siūliau Agai pinigėlius duoti man,bet...matomai,nori jaustis didelė?Ką daryti?

Ups,pamiršau.Norėjau paklausti,kaip Alfijos šeima po Žiogo grįžimo?Nepasirodo visai,tai gal vaikis vėl ką iškrėtė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 05 lapkričio 2013 - 09:11
Siūlyk pačiai eiti pirkti kad ir su tavimi - kur nors pakeliui iš darželio - išsirinks skanumyną ar žurnaliuką, pati susimokės...

Sunute - mane irgi džiugina jos noras... 'na aš dar kartelį." biggrin.gif
Atsakyti