Įkraunama...
Įkraunama...

Smaragdo šalies (Airijos) gyventojos

Labas rytas 4u.gif

Lotyna sveikateles tavo dukrytei 4u.gif

As vakar dar dovaneliu uzsakiau,teciui ir mamytei thumbup.gif siandien reikes dukrytei Masa uzsakyt smile.gif nors dar toli tos sventes,bet jau taip smagu joms ruostis wub.gif
Vakar MB nupirko ir parvare man nauja masina blush2.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brigitiki: 08 lapkričio 2013 - 10:34
QUOTE(Lotyna* @ 2013 11 07, 18:11)
Uz ta nesekmiu meta  4u.gif    Kad kuo greiciau ateitu geresnis etapas, be ligu ir ligoniniu  4u.gif


Aciu
QUOTE(Rakelė @ 2013 11 07, 19:48)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aciu

QUOTE(skrega @ 2013 11 07, 23:42)
as savaite laiko rasau Kaledu seniui laiska ir niekaip neprisiruosiu doh.gif net jau kaledini popieriu ant akiu pasidejau,bet ir tai neveikia

Prajuokinai lotuliukas.gif

As nerasysiu,mano kaledsenis zino norus,tai gal dar gaist laika lotuliukas.gif
Seima mano didele,pernai visiems dovanu siuntem su pervezejais,siemet gaus kuklias dovaneles(bent jau siai dienai taip mastau) ,kad tik po sampano buteli ir atvirukus.Nurasysiu ant to,kad sunkus mums sie metai ax.gif nors ir is tikro nelengvi.O pripirkt 16 dovanu,tik i lietuva,tai be sansu.Turiu savo vaiku,tai jais ir rupintis turiu,zinoma sunenas ir dukterecios visada gauna nuo musu dovanu,ir gana smile.gif

Mazoji gavo pirma skiepa.....tikiuos nebus reakciju ax.gif

Oras superinis
Atsakyti
Mano norai irgi brangus siemet,bet greiciausiai juos reiks pildyti po svenciu biggrin.gif Db savo nuoziura senis lai renka,tokios dovanos mieliausios smile.gif
Vaikams irgi be ideju kol kas esu,ziuresim,po truputi supirksim vistiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitiki @ 2013 11 08, 11:30)
Labas rytas  4u.gif

Lotyna sveikateles tavo dukrytei  4u.gif

As vakar dar dovaneliu uzsakiau,teciui ir mamytei  thumbup.gif siandien reikes dukrytei Masa uzsakyt  smile.gif nors dar toli tos sventes,bet jau taip smagu joms ruostis  wub.gif
Vakar MB nupirko ir parvare man nauja masina  blush2.gif  wub.gif  wub.gif

bigsmile.gif kokia? thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 11 08, 16:27)
bigsmile.gif  kokia?  thumbup.gif  thumbup.gif

Subaru Outback 2007m smile.gif

Oras tikrai superinis thumbup.gif buvom su dukryte kieme,ji su masina pasivazinejo,as masina susitvarkiau smile.gif vakare namus reikes tvarkyti,nes ryte neturejau laiko smile.gif
Atsakyti
Kelkimes lotuliukas.gif

Oras super,buvau su drauge i Donadea parka nuleke pasivaiksciot ir zinoma su kudikiais,taip smagu,ramu ten siandien thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tute, su gimtadieniu 4u.gif



Einu tvarkytis grycios, ner kur kojos padet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2013 11 14, 16:05)

Einu tvarkytis grycios, ner kur kojos padet  doh.gif

as vakar visa antra auksta susitvarkiau ,nu ale tik puse val buvo grazu biggrin.gif

laba ryta
Atsakyti
QUOTE(gindrite @ 2013 11 16, 11:29)
as vakar visa antra auksta susitvarkiau ,nu ale tik puse val buvo grazu

Oi, kaip pazistama biggrin.gif drinks_cheers.gif


Labas rytas 4u.gif
Vakar netiketai drauge istempe i naktini kluba pasizmonet, tai siandien ilgiau miegojau blush2.gif Kavos pasidariau su varskes apkepu, niom niom smile.gif
Popiet varysim pas drauge, su vaikais gaminsim kaledinius zaisliukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2013 11 16, 12:02)
Popiet varysim pas drauge, su vaikais gaminsim kaledinius zaisliukus  ax.gif

kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
Gal yra vienisu mamyciu Dubline ar aplink ji? smile.gif
Atsakyti
Labukai

Oi,kaip seniai bebuvau cia smile.gif .

Lotyna fainiai.

Mums Kaledu dovana gali but skrydis i LT,va ir bus musu dovana visiems.

Apie kvepalus maciau ejo kalba,tai galiu dar paminet cia kvepalai ne tualetinis vanduo Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme nuostabus kvapas,naujas kvapas,vyriskiams smile.gif
Atsakyti