Įkraunama...
Įkraunama...

Smaragdo šalies (Airijos) gyventojos

sveikos mirksiukas.gif

mes irgi Naujiems skrisim Lietuvon - jau kaip laukiu bigsmile.gif aišku, kiekviena diena suplanuota vos ne valandų tikslumu, nu bet kitaip gi ir nebūna, kai savaitei ar dviems parskrenda emigrantai.. biggrin.gif

miestas jau Kalėdoms pasipuošęs, smagu.. patinka man tos šviesos, nuotaika iškart kitokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 11 17, 16:23)
miestas jau Kalėdoms pasipuošęs, smagu.. patinka man tos šviesos, nuotaika iškart kitokia  smile.gif

sake MB,kad jau papuostas ir labai graziai atrodo ax.gif reikes koki savaitgali atvaziuoti,nes dar nei vienais metais nesu buvusi Dubline pries Kaledas blush2.gif rolleyes.gif

Labas rytas 4u.gif savaitgalis lekte praleke smile.gif dziaugiuosi,kad tas laikas taip greit lekia,nes uz menesiuko teveliai atskris,jeeeee thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitiki @ 2013 11 18, 08:48)
sake MB,kad jau papuostas ir labai graziai atrodo  ax.gif reikes koki savaitgali atvaziuoti,nes dar nei vienais metais nesu buvusi Dubline pries Kaledas  blush2.gif  rolleyes.gif


tai atlėk atlėkt, kavytės gal išgersim bigsmile.gif gal ir kitos moterytės prisijungtų iš čia.. ax.gif


labas rytas! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 11 18, 11:35)
tai atlėk atlėkt, kavytės gal išgersim  bigsmile.gif gal ir kitos moterytės prisijungtų iš čia..  ax.gif
labas rytas!  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif parasysiu,kada atvaziuosim,gal tikrai iseis susimatyti ir kavytes kur nors isgerti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitiki @ 2013 11 18, 11:48)


Labas rytas  4u.gif savaitgalis lekte praleke  smile.gif dziaugiuosi,kad tas laikas taip greit lekia,nes uz menesiuko teveliai atskris,jeeeee  thumbup.gif  wub.gif

man laikas sustojo nuo tos dienos kai nupirkom tevam bilietus..mano ir uz menesio atskris...

laba vakara
Atsakyti
QUOTE(raudona26 @ 2013 11 17, 14:32)
Labukai
Apie kvepalus maciau ejo kalba,tai galiu dar paminet cia kvepalai ne tualetinis vanduo Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme nuostabus kvapas,naujas kvapas,vyriskiams smile.gif

situos MB dovanojau gimtadienio proga,man igi jie super thumbup.gif
Atsakyti
Labas, jungiuos su popietine kava ir biskvitiniu obuoliu pyragu essen.gif:

QUOTE(sky1 @ 2013 11 17, 01:52)
Gal yra vienisu mamyciu Dubline ar aplink ji? smile.gif

Cia daugiau visos Airijos mamos bendrauja

O sitoj temoj Dublinietes 4u.gif
http://www.supermama...?...4431&st=576


Faina vaziuosiancioms i LT per sventes wub.gif Ir toms, pas kurias kazkas atvaziuos cia
Atsakyti
Laba diena. Merginos,parekomenduokit patikima vezeja Airija-Lietuva -Airija.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Pasariote @ 2013 11 25, 09:07)
Laba diena. Merginos,parekomenduokit patikima vezeja Airija-Lietuva -Airija.
Aciu

Turbut nesuklysiu pasakydama, kad daugiausia veza su sitais http://mvtransport.lt/

Laba. Niu kaip patinka man sitas ruduo, taip grazuuuu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos bigsmile.gif 4u.gif
tikrai pritariu tutei - puikus ruduo šįmet! lijo gal dvi ar tris dienas, jei gerai pamenu biggrin.gif skėtis, tfu tfu tfu, praktiškai nelabai ir reikalingas šį rudenį bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Keliu tema,nes nuskes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2013 11 25, 11:39)
Turbut nesuklysiu pasakydama, kad daugiausia veza su sitais http://mvtransport.lt/

Laba. Niu kaip patinka man sitas ruduo, taip grazuuuu  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 11 28, 14:21)
4u.gif Keliu tema,nes nuskes  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif 4u.gif


Labas, as irgi ateinu pakelt temos 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti