Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(Dereša @ 2013 11 19, 11:47)
suaugusiam greiciau laikas bega, negu vaikui  biggrin.gif  o ypac jeigu kazko lauki

Tai jeigu ziema bus visa tokia(ka ir pranasauja), tai Kaledu ryta bus galima ne su rogemis ciuozti, o su dviraciu vazineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 18, 16:11)


Tegul pildosi vaiku svajones wub.gif Vienok, kad jau jie tokio amziaus, jog zino, kad tikro Kaledu senio nera blush2.gif



Nu nesakykit... man vyresnėlė gal iki 12 m tikėjo, kol mažesnioji sesė jai akis atvėrė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 11 19, 15:53)
Nu nesakykit... man vyresnėlė gal iki 12 m tikėjo, kol mažesnioji sesė jai akis atvėrė  biggrin.gif

Apsimete tikinti irnesakyk.gif Vaikai jau 7 metu zino, kaip seksas atrodo, o cia-Kaledu senelis hihihi.gif
Atsakyti
mano 9-mete ale tiki, sventai, itikinamai viska daro, nes nori tiketi, bet jau situacija zino puikiai biggrin.gif
Atsakyti
Mano sūnus iki 14 metų šventai tikėjo Kalėdų seneliu. Aš savimi didžiuojuos-daug pastangų reikėjo pakurstyt jo tikėjimą iki tokio amžiaus, bet man pavyko smile.gif
Atsakyti
ir saldziuose majuose yra 4u.gif
Atsakyti
Jau trys dovanos nupirktos! thumbup.gif
Dukrytei - medinis arkliukas. Mazajam sunenui (vyro sesers vaikui) karusele, kuri kabinama lovytej, vezime, ar dar kur sugalvosi, labai faina tokia. smile.gif Sesei su vyru kavos virimo virduliukas. smile.gif
Sunenui (mano sesers vaikui) pirksim pizama. Mano tevai pradejo kasryt gerti kava, tai gal ir jiems kavos virduliuka, arba kavos rinkini, dar nezinau... doh.gif Vyro tevai dar nesugalvojo, tikslau anyta nori bliuskutes, o uosvis plono dzemperio, bet ju tokios apimtys, kad tegul patys perkasi... biggrin.gif
Dar suku galva del dovanos kriksto mamai, ji "pasinesus" ant ekologisku dalyku, sveikuole bando tapti, nes ligos prasidejo (cukralige), bet ji sau viska gali leisti ir as nebezinau ka padovanot, kas butu naudinga ir nerinktu dulkiu... doh.gif Mociutei dovanosiu medaus, jo jai niekada nebuna perdaug. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klikky: 20 lapkričio 2013 - 12:33
QUOTE(klikky @ 2013 11 20, 12:32)
Jau trys dovanos nupirktos! thumbup.gif 
Dukrytei - medinis arkliukas. Mazajam sunenui (vyro sesers vaikui) karusele, kuri kabinama lovytej, vezime, ar dar kur sugalvosi, labai faina tokia. smile.gif Sesei su vyru kavos virimo virduliukas. smile.gif
Sunenui (mano sesers vaikui) pirksim pizama. Mano tevai pradejo kasryt gerti kava, tai gal ir jiems kavos virduliuka, arba kavos rinkini, dar nezinau... doh.gif  Vyro tevai dar nesugalvojo, tikslau anyta nori bliuskutes, o uosvis plono dzemperio, bet ju tokios apimtys, kad tegul patys perkasi... biggrin.gif
Dar suku galva del dovanos kriksto mamai, ji "pasinesus" ant ekologisku dalyku, sveikuole bando tapti, nes ligos prasidejo (cukralige), bet ji sau viska gali leisti ir as nebezinau ka padovanot, kas butu naudinga ir nerinktu dulkiu... doh.gif  Mociutei dovanosiu medaus, jo jai niekada nebuna perdaug. wink.gif

Parodykit koki kavinuka pirkot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2013 11 20, 14:33)
Parodykit koki kavinuka pirkot  ax.gif

Buvo grupinio pirkimo portale, dabar su telefonu narsau, tai nerandu. Randu espresso kavai. Bet pirkom panasu. smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klikky @ 2013 11 20, 13:32)

Dar suku galva del dovanos kriksto mamai, ji "pasinesus" ant ekologisku dalyku, sveikuole bando tapti, nes ligos prasidejo (cukralige), bet ji sau viska gali leisti ir as nebezinau ka padovanot, kas butu naudinga ir nerinktu dulkiu... doh.gif  Mociutei dovanosiu medaus, jo jai niekada nebuna perdaug. wink.gif

Manau visai jai tiktų kokie natūralūs eteriniai aliejai. Natūralūs ne tokie jau ir pigūs, o panaudoti galima daug kur, natūralūs rankų gamybos muilai, o ir netradiciniai aliejai: makadamijų, simondsijų, argano, kmynų, agurklių, nakvišų......, taip pat himalajų druska ir t.t.
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif
Gal kuri zino kur yra pirkti riesutu spaustuku?noriu vyrui padovanoti graikiniu riesutu su kevalu ir spaustuka?maximoj neradau.per interneta nenoriu siustis, nes kainuoja atsiuntimas.
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2013 11 21, 10:37)
Sveikutes, 4u.gif
Gal kuri zino kur yra pirkti riesutu spaustuku?noriu vyrui padovanoti graikiniu riesutu su kevalu ir spaustuka?maximoj neradau.per interneta nenoriu siustis, nes kainuoja atsiuntimas.


medini spaustuka? as pirkau indu parduotuvej, o siaip buna ju turguose prie mediniu irankiu visokiu.. smile.gif
Atsakyti