Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(Loranija @ 2013 11 18, 07:47)
Reikia jūsų patarimo. Dukrelė labai nori Kalėdom dviračio. Sakė rašys laišką, prašys būtent dviračio. Mes tokį pirkinį planavom, bet vasarai, jos gimtadieniui. Ne dėl finansų, o dėl to, kad žiemą juk nevažinėsi. Ji šventai tiki, kad gaus Kalėdom dviratį(nemanipuliuoja, kad negausiu dvirašio-nėra Senelio, bet svarsto, kaip jis į maišą jam tilps, juk didelis ir pan). Tai va ir susidūriau su problema: pirikt dviratį dabar(tiksliau čekį iš dviračių parduotuvės, kad pati išsirinktų, pasimatuotų) ir, kad jis stovėtų iki pavasario/vasaros, ar pirkt kažką kitą ir mėgint kažkaip išsisukt? Jai 9 metai, nemanau, kad patikėtų, kad "Senelis žiemą dviračio nerado"


Na nzn kaip pasielgsit ar dvirati pirksit dabar ar ne, man tik vienas dalykas uzkliuvo - cekis blush2.gif aisku mergytei jau 9 metukai, bet manau kad jie visi laukia DOVANU o ne cekio, ar kitokios pinigines israiskos 4u.gif o Deresa teisingai sako biggrin.gif kodel Jus turit atsakyti uz senelio sprendimus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2013 11 18, 10:23)
Na nzn kaip pasielgsit ar dvirati pirksit dabar ar ne, man tik vienas dalykas uzkliuvo - cekis  blush2.gif  aisku mergytei jau 9 metukai, bet manau kad jie visi laukia DOVANU o ne cekio, ar kitokios pinigines israiskos  4u.gif  o Deresa teisingai sako  biggrin.gif  kodel Jus turit atsakyti uz senelio sprendimus  biggrin.gif  4u.gif

Mes aisku neturim zinoti wisko, bet waikai tikrai laukia atsakymo i kiekwiena klausima.
As dowanociau dwirati. O kad nereiketu dowanot cekio, galima db nuwykti h kokia parduotuwe, lyg netycia uzeit su ja, pasimatuot, pasiziuret ir tikrai suprasit kokio dukra noretu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2013 11 18, 10:39)
Mes aisku neturim zinoti wisko, bet waikai tikrai laukia atsakymo i kiekwiena klausima.
As dowanociau dwirati. O kad nereiketu dowanot cekio, galima db nuwykti h kokia parduotuwe, lyg netycia uzeit su ja, pasimatuot, pasiziuret ir tikrai suprasit kokio dukra noretu. smile.gif

si karta nesulauktu atsakymo ir nebutu pasaulio pabaiga biggrin.gif

mano manymu ziema dviratis kaip vasara roges biggrin.gif na bet cia aisku kiekvieno reikalas
Atsakyti
as rasyciau laiska nuo senelio , jog sutarta su tevais, dviratis bus vasara perkamas, ar tai atsilus orams, ar per gimtadieni, o dabar, dovanoti akzka tokio, ko taip pat nori
Atsakyti
As pritariu Fortunai drinks_cheers.gif Manau, kad jusu vaikuciui butu smagiausia rast po eglute dvirati. Is anksto tegu nusiziuri, pasimatuoja, o jus be jos nupirkite. Koks skirtumas, ziema ar vasara, jei tai mergytes didziulis noras, kodel gi nenudziuginus? Ji jaustusi Senio Salcio isgirsta bigsmile.gif Juk mes irgi kartais norime dovanu, kurios tuo metu netinka. As, pvz, noreciau gaut Kaledoms ceki sokt su parasiutu, o sokciau juk tik pavasari. Bet tikrai tuo dziaugciausi. Mano mergaite dviracio irgi LABAI uzsimane per gimtadieni, link rudens ir, nors trumpai juo pavazinejo, bet visa ziema lauke pavasario, vis pasededavo ant jo, paglostydavo, ratuka apvaziuodavo. O kai istirpo sniegas buvo islaukta labai labai ir daug dziaugsmo.
Atsakyti
QUOTE(Loranija @ 2013 11 18, 10:47)
Reikia jūsų patarimo. Dukrelė labai nori Kalėdom dviračio. Sakė rašys laišką, prašys būtent dviračio. Mes tokį pirkinį planavom, bet vasarai, jos gimtadieniui. Ne dėl finansų, o dėl to, kad žiemą juk nevažinėsi. Ji šventai tiki, kad gaus Kalėdom dviratį(nemanipuliuoja, kad negausiu dvirašio-nėra Senelio, bet svarsto, kaip jis į maišą jam tilps, juk didelis ir pan). Tai va ir susidūriau su problema: pirikt dviratį dabar(tiksliau čekį iš dviračių parduotuvės, kad pati išsirinktų, pasimatuotų) ir, kad jis stovėtų iki pavasario/vasaros, ar pirkt kažką kitą ir mėgint kažkaip išsisukt? Jai 9 metai, nemanau, kad patikėtų, kad "Senelis žiemą dviračio nerado"

Tikrai pirkčiau dviratį. Juk žiema taip greit praeis ir bus pavasaris, o ir pavasario bus smagiau laukti, kai tas džiaugsmas stovės kambary, gal bus koks plotelis pasimokyti ir apsukti ratą, dviratis manau bus paauglinis, tai ne toks jau ir didžiulis. O išrinkti gali ir pati mama parduotuvėje pasikonsultavusi su pardavėju, o jei kas kartais netiktų, gal ir pakeisti galima bus, gi jis tebebus naujas.
Tegu pildosi vaikų svajonės!
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 11 18, 15:10)
Tikrai pirkčiau dviratį. Juk žiema taip greit praeis ir bus pavasaris, o ir pavasario bus smagiau laukti, kai tas džiaugsmas stovės kambary, gal bus koks plotelis pasimokyti ir apsukti ratą, dviratis manau bus paauglinis, tai ne toks jau ir didžiulis. O išrinkti gali ir pati mama parduotuvėje pasikonsultavusi su pardavėju, o jei kas kartais netiktų, gal ir pakeisti galima bus, gi jis tebebus naujas.
Tegu pildosi vaikų svajonės!

Tikrai pritariu visom keturiom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Juolab, kad būna labai kompaktiškų dviračių, kurie nesunkiai tilptų namuose. Teko girdėti teigiamų atsiliepimų apie tokį born2ride. Pasigooglinkit pagal tokį pavadinimą, galima rast sočiai info.
Atsakyti
QUOTE(proaktyvi @ 2013 11 18, 15:53)
Juolab, kad būna labai kompaktiškų dviračių, kurie nesunkiai tilptų namuose. Teko girdėti teigiamų atsiliepimų apie tokį born2ride. Pasigooglinkit pagal tokį pavadinimą, galima rast sočiai info.

Esu irgi uz dvirati drinks_cheers.gif
Sunui Kaledom kazkada pirkom dvirati, tai vaikas pora savaiciu apie ji vaiksciojo, su skudureliu sluoste, kambaryje "matavosi", nu dziaugsmo dviratis suteike jam dviem savaitem thumbup.gif Kai jau man nusibodo griozdas, tai i garaza isnesem ir tai vaikas 'lanke" dvirati garaze, kai iseidavom i lauka pasivaikscioti lotuliukas.gif

Tegul pildosi vaiku svajones wub.gif Vienok, kad jau jie tokio amziaus, jog zino, kad tikro Kaledu senio nera blush2.gif

Del dovanu bendradarbiams: pas mus kasmet vyksta bendradarbiu balius su dovaneliu keitimusi. Kadangi balius vyksta pagal scenariju, tai bendradarbiai gauna nominacijas ir apdovanojimus(pvz, sokoladinius medalius arba auksine taure-i aukso folija suvyniota sampano buteli, pirkta uz bendrus pinigus), jokiu daugiau dovaneliu nera ir jos nereikalingos. Asmeniskai man ranku darbo dovaneles yra brangios tik gautos is artimu zmoniu, na kurie zino mano skoni. Visokios zvakutes, suvenyrai keliauja i siuksliu deze blush2.gif Ir man tada buna labai gaila dovanojusio zmogaus ir laiko, ir pinigu drinks_cheers.gif
Atsakyti
as pirkciau dvirati, tiksliau mes ir perkam tik ne dvirati ale toki flisker'i ( kaip paspirtukas, kaip kas net nezinau kaip nupasakoti) smile.gif netruks tas pavasaris ateis thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus wub.gif
Visai nepagalvojau apie "netyčinį" užėjimą ir pasimatavimą. Paaiškinčiau, kad laiškelyje reikia rašyt modelį, spalvą ir pan, kad Kalėdų Seneliui būtų lengviau, juk turi apdovanot viso pasaulio vaikus ir pan 4u.gif
Linko širdis, kad pirkt dviratį žiemą, nes ji taip jo laukia, kad net gražu žiūrėt wub.gif būtume tikrai nepirkę, jei prasidėtų manipuliacijos, kaip kažkuriais metais buvo, o dabar nenoriu vaiko nuvilt.
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2013 11 18, 23:12)
netruks tas pavasaris ateis  thumbup.gif

suaugusiam greiciau laikas bega, negu vaikui biggrin.gif o ypac jeigu kazko lauki
Atsakyti