Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

Vakar kalbejau su drauge per skype, su ta pacia del kurios klausiau, ka padovanoti zmogui, kuris viska turi....tai vakar klausinejau vel ka nupirkti jai, sakau gal papuosalus, gal ceki koki...atsakymas taspats ai ne....viska turiu.... doh.gif tai nepatikesit iki ko pokalbis issirutuliojo, paprase, kas šeškiuka padovanociau bigsmile.gif sako tokia dovana tai man labai patiktu, jau senai noriu, tai va problema issisprende, dovanosim šeškiuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 06, 13:16)
Vakar kalbejau su drauge per skype, su ta pacia del kurios klausiau, ka padovanoti zmogui, kuris viska turi....tai vakar klausinejau vel ka nupirkti jai, sakau gal papuosalus, gal ceki koki...atsakymas taspats ai ne....viska turiu.... doh.gif  tai nepatikesit iki ko pokalbis issirutuliojo, paprase, kas šeškiuka padovanociau bigsmile.gif  sako tokia dovana tai man labai patiktu, jau senai noriu, tai va problema issisprende, dovanosim šeškiuka biggrin.gif

thumbup.gif raudona banta po kaklu
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2013 12 06, 14:22)
thumbup.gif raudona banta po kaklu

thumbup.gif jie pas mus atvaziuos nauju metu svesti, tai galvoju geriausiai butu ji nupirkti po kaledu, kad maziau man ji auginti reiketu, nes kitaip musu katinas isprotes is pavydo ji pamates ir dar su raudonu kaspinu aprista biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 06, 13:30)
thumbup.gif  jie pas mus atvaziuos nauju metu svesti, tai galvoju geriausiai butu ji nupirkti po kaledu, kad maziau man ji auginti reiketu, nes kitaip musu katinas isprotes is pavydo ji pamates ir dar su raudonu kaspinu aprista biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ir katinui kaspina, kad ligybe butu lotuliukas.gif
Atsakyti
O arklio metams niekas arklio nenorit? Manau puiki ideja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 06, 13:16)
sako tokia dovana tai man labai patiktu, jau senai noriu, tai va problema issisprende, dovanosim šeškiuka biggrin.gif

jeigu seniai nori, kodėl nenusipirko g.gif aš nedovanočiau, iš meilės gyvūnams. ne žaisliukai vis gi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 06 gruodžio 2013 - 20:34
As irgi Kojiniu namuose esu pirkus spalvotas Happy Socks kojines vyrui ir sau, kaip tik reikejo teminiam vakareliui zalia spalva kad butu, o dabar buvau uzejus maciau labai fainu rinkiniu atsirado, tipo visos skirtingos kojines ir susidedi poras pats. Nutariau vyrui toki rinkini padovanoti. Nereali ideja smile.gif
Papildyta:
o gyvuneliu tai kazkaip mano nuomone nelabai, nu nebent reikia tiksliai zinai, kad tas gyvunelis tiesiog svajone:)
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2013 12 06, 21:33)
jeigu seniai nori, kodėl nenusipirko  g.gif aš nedovanočiau, iš meilės gyvūnams. ne žaisliukai vis gi.

Nezinau kodel nenusipirko g.gif jug buna dalyku, kai zmogus pats nori, bet nenusiperka, pagalvoja tik ir viskas g.gif
Atsakyti
Oi, nenoreciau gaut gyvunelio nei Kaledu nei gimtadienio ar kita proga biggrin.gif

Mano saraselis kol kas ne iki galo supildytas, bet kiek jau yra, galiu pasidalinti, gal kam pravers, nes ir as pati cia ateinu pasisemt ideju smile.gif

1. Sunui - zaislinis kasos aparatas, medinis traukinukas su begiais, Tomy astunkojai i vonia bei Tomy zaisliniai kiausiniai ir siek tiek saldumynu
2. Vyrui - dar tiksliai nzn, bet arba megstamus kvepalus kuriuos pabaigia jau, arba kazka zvejybai, gal dovanu kupona g.gif
3. Teciui su zmona - musu seimos sieninis kalendorius, saldumynu
4. Savo seneliui taip pat kalendorius, kojnes ir saldumynu
5. Sesei - pacios darytas kolje arba apyranke, duso gelis bei kuno sviestas ir saldumynai
6. MB sesei su vyru - saldumynai, kolje arba apyranke pacios daryta - sesei, duso gelis, kuno sviestas o vyrui nzn, pasitarsim su MB, gal kazka irgi zvejybai
7. MB mamai su draugu - sieninis musu seimos kalendorius, saldumynai, gal dar kazkoki rankdarbi sumastysiu...
8. MB mociutei - sieninis musu kalendorius taip pat biggrin.gif saldumynai
9. Krikstaduktei - Monster High lele, saldumynai
10. MB sesers dukrytei - Tommy stumiama vista su kiausiniais biggrin.gif
11. 2 drauges su vaikais, tai berniukams po masinyte, draugems darysiu naturalu savos gamybos, lupu pilinga biggrin.gif ir gal dar koki saldesi
12. 2 drauges be vaiku - taip pat lupu pilingas, saldesis

Jauciu i dovaneles dar pateks tradiciskai ir kalediniai meduoliukai pacios kepti rolleyes.gif

pernai dariau stiklainiukuose ivairiu gerimu mixa - kavos, kakavos, tirpios kavos, sausos grietineles, cukriuku, nu zodziu toki miksiuka, labai visiems patiko...
Atsakyti
Mamytės, patarkite, ką dovanoti beveik 3 metukų sūnėnui. Smulkmenėlių jau nupirkau, dabar ieškau kažkokio tai lavinamojo žaisliuko, dėlionės, knygelės ar dar kažko. Žaislų parduotuvės lūžta nuo žaisliukų, bet niekaip nesugalvoju ką pirkti. Kas labiausiai domina tokio amžiaus berniukus?
Atsakyti
Mergaites, nupirkau vyrui Kaledoms barzdaskute Philips RQ 1145. Mokejau 415Lt. Pardaveja sake, kad nebloga. Bet zinot, ne visos tiesa sako... Gal kas turit? Nes dar galeciau pakeist, jei ka. Noreciau praktiniu atsiliepimu. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
pernai dariau stiklainiukuose ivairiu gerimu mixa - kavos, kakavos, tirpios kavos, sausos grietineles, cukriuku, nu zodziu toki miksiuka, labai visiems patiko...

Papasakokit placiau, nelabai supratau. Kaip ir ka ten darot g.gif
Atsakyti