Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(rim @ 2013 12 09, 13:52)
doh.gif žiauru, vaikui širdis gali sprogt iš apmaudo, skirtumas tik 3 metai, praktiškai vienmečiai ir šitaip skirstyti... niekada taip nedarėm, jei kur važiavom ar skridom tai visada tik su visa šeima. Jeigu visiems per brangu renkamės artimesnę/pigesnę kelionę ar vienas atostogas niekur nekeliaujam, kad pasitaupyt ir sekančiais metais išvykt visiems.

Nežiauru. Nes, nors skirtumas nedidelis, interesai vaikų absoliučiai skirtingi. Mažas nemėgsta daug vaikščioti, greit pavargsta ir tuomet zyzia. Jam Paryžius - tai Disneilendas. Na, gal dar "Paryžius" būtų Eifelis ir, žinoma, Lotynų kvartalas, -kur daug daug maisto. Vyresniam įdomūs visai kiti dalykai, pas Mikį nesiveržia.
Jei vyresnis pastoviai nori kur nors važiuoti, keliauti ir pan., tai Mažas - stabdžių stabdis tuo klausimu. Kita vertus, turės motyvaciją mokytis.
O kad apmaudo būtų mažiau, tai ir uždaviau savo klausimą šiame forume. Nes yra svarstomi įvairūs variantai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapė+: 09 gruodžio 2013 - 14:27
QUOTE(Rutele_S @ 2013 12 09, 13:22)
Taikliai pasakyta. Zinau kad priemones geros, ir ne is visai pigiuju, ir kad tas kas gaus, niekada nepirktu ir neperka pvz duso zeles jei ji kainuoja virs 10 lt  blush2.gif  O visokius tokius kvepiancius dalykelius, megsta rolleyes.gif  Tai manau, visai geras priedas, prie dovanos. Beje, jau man geriau gera duso zele, ar sampuna padovanotu, nei kokia nors statulele dulkems kaupti doh.gif  Nu ko nekenciu tai nekenciu  biggrin.gif  O tuos tai bent sunaudos  cool.gif

Cia jau zmogu reikia pazinoti ir pasukti galva. As pvz statuleles megztu, bet paprastu turiu tiek, kiek reikia ir daugiau nenoriu, o tokiu solidesniu, kur man tiktu (pvz bronzines art deko) tai neipirks dovanotojai rolleyes.gif O is susinaudojanciu daiktu geriau priimciau maista arba, kad vieni dovanotu maista, kiti sampunus ir butu balansas. Juk nesinori prikrauti stalcius nei vienais nei kitais ir metu metais naudoti, kai jau ne daiktas teikia dziaugsmo, o jo sunaudojimas ir vietos atlaisvinimas doh.gif Va, dar zvakes is sunaudojamu daikciuku tinka, o ir kalediska thumbup.gif
QUOTE(Lapė+ @ 2013 12 09, 13:24)
Nežiauru. Nes, nors skirtumas nedidelis, interesai vaikų absoliučiai skirtingi. Mažas nemėgsta daug vaikščioti, greit pavargsta ir tuomet zyzia. ... tai Mažas - stabdžių stabdis tuo klausimu. Kita vertus, turės motyvaciją mokytis.
O kad apmaudo būtų mažiau, tai ir uždaviau savo klausimą šiame forume. Nes yra svarstomi įvairūs variantai.

Jei vyresnelis keliaus su mama, tai jauneliui tiktu kazka nuveikti su teciu. Na, jei patinka kompiuteriniai zaidimai, tai tegul apturi kazkoki mini turnyra g.gif Nauja zaidima nuperkat, uzsakot picos, popkornu ir kitu panasiu maistu ir vyrai leidzia laika. Ar i vandens parka? Kina ar kelis naujus dvd namie paziuret? Jei domisi technika, tai i kokia technikos muge ar paroda. Nezinau ar Raspberry jau parduoda ir kiek kainuoja, bet jei ikandama, galetu paskonstruoti kompiuteri thumbup.gif Jei su mokslais problemos, gal reiketu pasidometi inovatyvesniais budais sudominti akademinias dalykais. O siaip papasakokite kokiu jis turi pomegiu, bus lengviau patarti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, apie prabangias ir brangias statuleles a snekalbu, man irgi patiktu kokios antikvarines...o, bet, taciau...minty turejau tas visokias maximines - angeliukai, stiklo burbule kur kazkas yra ir sniegelis krenta, dar visokie a la kaledu seniai, nu zodziu va toks slamstas...
Bet tai jusu irgi nelabai pazista, kad sakot visa stalciu turit prikaupta visokiu ten duso zeliu ir tt biggrin.gif Neisizeiskit, kaip raset taip ir issisifravau...

Vienam tas gerai, kitam anas biggrin.gif

Keiciam tema. Zvakes, o taip, zvakes grazu. Jei pritruks kazkam dovaneles dovanosiu lotoso zvake. Pati sau snd nusipirkau, maciau realiai kaip atrodo, nu pasaka wub.gif Norejau jos jau senokai, bet musu mieste nebuvo, dabar atsirado thumbup.gif
Tai va dar prie galimu dovaneliu tos zvakes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė+ @ 2013 12 09, 14:24)
Nežiauru. Nes, nors skirtumas nedidelis, interesai vaikų absoliučiai skirtingi. Mažas nemėgsta daug vaikščioti, greit pavargsta ir tuomet zyzia. Jam Paryžius - tai Disneilendas. Na, gal dar  "Paryžius" būtų Eifelis ir, žinoma, Lotynų kvartalas, -kur daug daug maisto. Vyresniam įdomūs visai kiti dalykai, pas Mikį nesiveržia.
Jei vyresnis pastoviai nori kur nors važiuoti, keliauti ir pan., tai Mažas - stabdžių stabdis tuo klausimu. Kita vertus, turės motyvaciją mokytis.
O kad apmaudo būtų mažiau, tai ir uždaviau savo klausimą šiame forume. Nes yra svarstomi įvairūs variantai.

o jei vienas is tevu su vyresneliu vaiksto kur jam patinka,o kitas su jauneliu i disneilanda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 12 09, 14:44)
Na, apie prabangias ir brangias statuleles a snekalbu, man irgi patiktu kokios antikvarines...o, bet, taciau...minty turejau tas visokias maximines - angeliukai, stiklo burbule kur kazkas yra ir sniegelis krenta, dar visokie a la kaledu seniai, nu zodziu va toks slamstas...
Bet tai jusu irgi nelabai pazista, kad sakot visa stalciu turit prikaupta visokiu ten duso zeliu ir tt  biggrin.gif  Neisizeiskit, kaip raset taip ir issisifravau...

Vienam tas gerai, kitam anas biggrin.gif 

Keiciam tema. Zvakes, o taip, zvakes grazu. Jei pritruks kazkam dovaneles dovanosiu lotoso zvake. Pati sau snd nusipirkau, maciau realiai kaip atrodo, nu pasaka wub.gif  Norejau jos jau senokai, bet musu mieste nebuvo, dabar atsirado  thumbup.gif
Tai va dar prie galimu dovaneliu tos zvakes 4u.gif

Niu jo, tos suvenyrines... Nors turiu sniego gaubli su seniu salciu, drauge is Prancuzijos parveze, tai tikrai grazus dalykelis, nedidelis toks, sventiskas... Zodziu nesupykau, nes kitu ta tematika ir neturiu ax.gif
Nezinau ar nepazista ar tingi pagalvoti... Toks priedelis atrodo nieko, bet kai gauni 5 dovanas ir kiekviena su priedeliu... prisikaupia pilnas stalcius doh.gif Nors jau su sitais reikalais apsiramine, matyt prasisviete mano praktiskumas ir dabar greiciau pagauna uzuominas. Siemet MB gavo sarasiuka su daiktai ko man reikia ir ko noriu (kvepianciu zvakiu), kad butu ikveptas bigsmile.gif
Vis prie dovanu ideju rasau ispejimus, kad ne visiems tokie dalykai patinka, kaip kokia burbekle doh.gif matyt nuo to stalciaus su duso zelem ax.gif O kai pati nusvilus, tai daugiau laiko skiriu apgalvoti ka kitiems dovanosiu ir stengiuosi dovanoti tai, ka zinau megsta. Geriausia, kai konkreciai pasako, kad noriu to ir to, kaip MB tevai thumbup.gif
Kas per lotoso zvake? Ikelkite nuoroda, gal ir man jos reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė+ @ 2013 12 09, 14:24)
Nežiauru. Nes, nors skirtumas nedidelis, interesai vaikų absoliučiai skirtingi. Mažas nemėgsta daug vaikščioti, greit pavargsta ir tuomet zyzia. Jam Paryžius - tai Disneilendas. Na, gal dar  "Paryžius" būtų Eifelis ir, žinoma, Lotynų kvartalas, -kur daug daug maisto. Vyresniam įdomūs visai kiti dalykai, pas Mikį nesiveržia.
Jei vyresnis pastoviai nori kur nors važiuoti, keliauti ir pan., tai Mažas - stabdžių stabdis tuo klausimu. Kita vertus, turės motyvaciją mokytis.
O kad apmaudo būtų mažiau, tai ir uždaviau savo klausimą šiame forume. Nes yra svarstomi įvairūs variantai.

Jei vaikas labai megsta kompiuteri gal tiktu x-box ir priedai prie jo? (kilimelis, gitaros, bugnai) Aisku, tai uzima daug vietos. Arba plansetas, ismanusis tel. g.gif
Atsakyti
As asmeniskai niekada nedovanoju kaledinio slamsto, pvz statuleliu ar pan. Nes zinau, kad ir man jas nepatiktu gauti, tai tada rimtai geriau, vynas, sampanas, kava ar pan.... duso zeles ir kitos higienines prieziuros priemones man taip pat kazkaip i kaledini dovanu sarasa nedera g.gif na nebent dovanociau labai jau geras ir brangias plauku prieziuros priemones....o va dar viena dovana i musu sarasa, vieniems draugams( vyrui) dovanosim irankiu deze...ir jau su sese pakalbejom ka noretu, tai akims seseliai, kur buna po viena spalva geri pirkti, tai keleta spalvu nupirksiu ir dar kazka, o tas kazkas dar nesugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 09, 20:19)
As asmeniskai niekada nedovanoju kaledinio slamsto, pvz statuleliu ar pan. Nes zinau, kad ir man jas nepatiktu gauti, tai tada rimtai geriau, vynas, sampanas, kava ar pan.... duso zeles ir kitos higienines prieziuros priemones man taip pat kazkaip i kaledini dovanu sarasa nedera g.gif  na nebent dovanociau labai jau geras ir brangias plauku prieziuros priemones....o va dar viena dovana i musu sarasa, vieniems draugams( vyrui) dovanosim irankiu deze...ir jau su sese pakalbejom ka noretu, tai akims seseliai, kur buna po viena spalva geri pirkti, tai keleta spalvu nupirksiu ir dar kazka, o tas kazkas dar nesugalvojau biggrin.gif


net balsu nusikvatojau.... biggrin.gif
pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://www.lotuscandle.com/ - palaukit kol desineje uzkraus filmuka biggrin.gif

http://i293.photobuc...a25/lotoso3.jpg
http://i293.photobuc...a25/lotoso1.jpg

Papildyta:
o, saunu klipuka radau
http://www.youtube.c...h?v=18wEp_SnM0s
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 12 09, 23:11)

wow kokia zvake bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 09, 19:19)
As asmeniskai niekada nedovanoju kaledinio slamsto, pvz statuleliu ar pan. Nes zinau, kad ir man jas nepatiktu gauti, tai tada rimtai geriau, vynas, sampanas, kava ar pan.... duso zeles ir kitos higienines prieziuros priemones man taip pat kazkaip i kaledini dovanu sarasa nedera g.gif  na nebent dovanociau labai jau geras ir brangias plauku prieziuros priemones....o va dar viena dovana i musu sarasa, vieniems draugams( vyrui) dovanosim irankiu deze...ir jau su sese pakalbejom ka noretu, tai akims seseliai, kur buna po viena spalva geri pirkti, tai keleta spalvu nupirksiu ir dar kazka, o tas kazkas dar nesugalvojau biggrin.gif

aha, aš ir taip galvojau lotuliukas.gif bet tikrai reikia žmogų pažinoti, vat, mano kaimynė dievina tokias statulėles, nes sakė, kad maistas tai nėra dovana, nes suvalgai ir neprisimeni, o vat statulėlė, kad ir už 2 Lt primena apie žmogų thumbup.gif
o man irgi geriau maistas ar net dušo visokios želės, apskritai, aš tik už praktiškas dovanas ax.gif

Nesugalvoju, ką praktiško ir nebrangaus mamai su anyta padovanoti doh.gif Kai klausi, tai visko turi, nieko nereikia doh.gif
Spektakliai, spa ir pan. atkrenta, nes viena namisėdų namisėda, o kita dirba nuo ryto iki nakties.
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2013 12 08, 15:21)
Kur pirkot padekla?  blush2.gif

Pirkome iš čia http://www.dekostudi...ai/561-561.html , kadangi jau esu tokį pirkusi, tai žinau, kad tikrai tvirtas. Tik tiek, kad jis reikalauja dekoravimo/dažymo ir lakavimo.
Atsakyti