Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 12, 09:31)
Denyxe, manau, tavo bendradarbiai bus labai patenkinti dovana smile.gif As pernai kaledoms dovanojau tokia dovana uosviams(i apvalia vaza-akvariuma dejau tuos lapelius, visi buvo ryskiu skirtingu spalvu). Minciu buvo tiek, kiek metuose dienu. Tikrai buvo vargo vien surast tas mintis, po to suasyt, atspausdint, sukarpyt, susukt i ritinukus ir surist bantukus is rafijos. Jau net pirstus paskausdavo... Galutinis vaizdas tikrai buvo gan ispudingas. Ir ka... Tie lapeliai iki siol sau guli toj vazoj svetainej, gal kokia 30 isvyniota schmoll.gif Nevertina jie tokiu dovanu, o tiek sirdies ir meiles sudeta verysad.gif

verysad.gif
as kazkodel galvoju, kad namiskiams tokia dovana nelabai.. ir man gal nusibostu kas diena vyniot, skaityt.. bet va, galvoju (o gal - guodziuosi), kad darbe, kai kas ryta pusryciaujama apie pusvalandi 8 kolegu rate, tai gal bus visai idomu skaityt tas mintis.. g.gif nors dabar jau irgi pradedu bijoti, kad neskaitys.. g.gif

savo vyriskiui planuoju - pizama, loreal losjona (maximoj akcija dabar), vilnones kojines..
o daugiau nieko nzn.. sunku sugalvot, ka mamai, ka dukrytei, draugams.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2013 11 11, 22:51)
tikiuosi, nesupyksi, sia ideja pasinaudosiu ir as ... pries 3 savaites isejau i dekreta, tai si puiki dovana neleis kolegoms manes pamirsti visus metus  thumbup.gif
as dekupazuosiu dezute..ji bus tokia ryza, ant virsaus kavos puodelis (servetele) ir klijuosiu tikras kavos pupeles..o i vidu tie lapeliai visi.. tkiuos, kad kantrybes nepritruksiu  thumbup.gif


va, va ir aš galvoju, kad norėčiau pasinaudoti šia idėja. Mėnesio pabaigoje išeinu į dekretą tai pamaniau, kad būtų labai smagu kasdien apie save priminti mergaitėm, bet bijau, kad liks neskaitytos tos mintys. Kolektyvas nedidukas, bet toks kiekviena sau ir už save, nors visos valgo valgomajame, net nžn ar verta, nors noriu labai.. g.gif
Atsakyti
As kip tik galvojau, kad anytai turi patikt, nes ji prie kitu visada vaidina tokia intelektuale, filosofe, labai gilu zmogu... lotuliukas.gif Nezinau, as tai tikrai labai dziaugciausi tokia dovana, juk smagu kasdien geriant kava prisimint zmones, kurie tau brangus-juk sunaus seima. Be to ne taip daznai susitinkam. Ai, tiek to. Uz tai gaus siemet puodelius ir kavos-vistiek kava isgers smile.gif Vakar dziovinau orkaitej citrinu riekeles-susvilo. Ka reiskia netureti kantrybes, per didele kaitra padariau doh.gif Reiks is naujo pirkti blush2.gif
Papildyta:
Rienka, as manau, kad tokia dovana tiesiog negali nepatikti smile.gif Maciau yra kazkokioj e-parduotuvej pirkti tokia dezute, kaina apie 70 ar 80Lt. O tu juk pati daysi, tiek meiles bus ideta.
Atsakyti
Gal kas turite kokių idėjų ką galima padovanoti 13 metų paaugliui g.gif niekaip nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2013 11 12, 10:29)
Gal kas turite kokių idėjų ką galima padovanoti 13 metų paaugliui g.gif niekaip nesugalvoju  doh.gif

priklauso ar cia savo sunui ar giminaiciui ir kiek norit ir galit isleist pinigeliu 4u.gif gal koki kompiuterini zaidima, o gal megsta konstruot ka nors yra tokiu 3D puzliu, gal knygas megsta skaityt, arba yra kokios grupse gerbejas tai galima ju albuma arba netgi bilietus I ju koncerta nupirkti g.gif reik ziuret kokie jo hobiai ka megsta, nu aisku jeigu toks kur nieko nereikia niekas neidomu va tada sdunkiau g.gif doh.gif
Atsakyti
Mano pusbroliui 12m, tai as bilietus i kina dovanosiu. Dar gali kokius kvepaliukus, juk jau vyras jauciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 12, 12:14)
Mano pusbroliui 12m, tai as bilietus i kina dovanosiu. Dar gali kokius kvepaliukus, juk jau vyras jauciasi smile.gif

Bilietai i kina thumbup.gif dovana. Dar galima dovanu ceki i kokia picerija. Sunenams dovanojom - buvo labai patenkinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 11 10, 01:03)
Mes šiemet tikriausiai visiems trims elektroninius žaidimukus dovanosim... Nelabai žavi mane ši idėja, bet dabar vis pasitaiko ilgų kelionių, nebeužtenka knygučių ir spalvotų pieštukų.

Taigi buna labai sauniu lavinanciu zaidimu, kur mokoma skaiciuoti, atpazinti raides ir t.t. Visoms amziaus grupems thumbup.gif

Del pazadu, kazkas jau issake mano minti, kad geriau karta per menesi, negu kiekviena savaitgali ax.gif Manau, jei tai butu kiekvienas savaitgalis, tai jau nebebutu kazkas mielo ir malonaus, taptu eiliniu savaitgaliu ir tiek. Be to, bus laikai, kai isvaziuosit, turesit sveciu, sirgsit (nelinkiu), tingesit, kitos sventes, kuriomis reikes rupintis....

Tos mintys, labai grazi ideja thumbup.gif Bet tikrai ne visi vertins schmoll.gif Manau reikia labai gerai apgalvoti kaip tai pateikiama. Jei stikliniame inde atrodo ispudingai, man asmeniskai butu gaila viska isardyti, isimti ir likti su tusciu indu. Ir apskritai, gaila butu ismesti lapelius su graziom mintim, bet ir nekaupsi popierieliu, su laiku jie taps siukslytem verysad.gif Gal tiktu kazkaip ireminti ir uzdengti juostelem, o kasryt nuplesiama po juostele ir atidengiama mintis g.gif Arba ant dezutes daryti ta pati, dezuteje gali buti laikoma arbata. Artimiesiems tiktu grazias mintis rasyti ant praktisku daiktu - peles kilimelio, puodelio, padekliuko...

Mano siemetinis dovanu sarasas kolkas labai trumpas:
MB per atostogas keleta graziu foto padare (labai jomis didziuojasi), tai jas paslapcia atspauzdinsiu ir ireminsiu. Turiu savo nuotrauka, kuria taip pat jam ireminsiu ir padovanosiu blush2.gif
Mamai dovanosim vakariene restorane.
Mylimai tetai, bus ranka rasytas laiskas ir bandysim foto-kalendoriu padaryt, zinau apsidziaugs be galo wub.gif
MB mama uzsiprase arba kuponu kosmetikai arba konkreciu produktu (turim sarasiuka).
Dar visokiu ranku darbo smulkmeneliu sveciams ir kaip priedus prie rimtu dovanu.
Atsakyti
Na matot, Ajste, pas mus namuose maisto gamyba-sventas reikalas, gaminama kasdien ar bent kas antra diena. Savaitgaliais taip pat, bet dazniausiai gaminu, ka pati sugalvoju, kad greit ir daug smile.gif O vyras nelabai megsta tokiu patiekalu(plokstainio pvz.). Taigi bus jam svente, kai zinos, kad savaitgali valgys skaniai, ka jis pats megsta. Palepinsiu savaitgali, o atsiimsiu darbo dienom lotuliukas.gif Del to, kad butu gaila ardyt popieriukus, tai jie atgal taip pat susivynioja smile.gif Cia tiesiog kas ka vertina, man tokia dovana butu thumbup.gif o kazkam-siuksliukai... Ant praktisku daiktu nesurasysiu, vistik dienu metuose 360 bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kam bus aktualu galvojant dovaną artimiesiems.. šiuo metu facebook vienos fotografės profilyje yra paskelbtas konkursas nemokamas, "dovanok fotosesiją nemokamai". Jei norėtumėt pasižiūrėt, parašykit AŽ, nurodyčiau. smile.gif man visai patiktų tokia dovana.. biggrin.gif tik kad jei gerai supratau, ten saves siulyt negalima, kita reik...
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 12, 13:37)
Na matot, Ajste, pas mus namuose maisto gamyba-sventas reikalas, gaminama kasdien ar bent kas antra diena. Savaitgaliais taip pat, bet dazniausiai gaminu, ka pati sugalvoju, kad greit ir daug smile.gif O vyras nelabai megsta tokiu patiekalu(plokstainio pvz.). Taigi bus jam svente, kai zinos, kad savaitgali valgys skaniai, ka jis pats megsta. Palepinsiu savaitgali, o atsiimsiu darbo dienom lotuliukas.gif Del to, kad butu gaila ardyt popieriukus, tai jie atgal taip pat susivynioja smile.gif Cia tiesiog kas ka vertina, man tokia dovana butu thumbup.gif  o kazkam-siuksliukai... Ant praktisku daiktu nesurasysiu, vistik dienu metuose 360 bigsmile.gif

Mes taip pat gaminti megstame ir gaminame daug. Jei pati manote, kad sugebesite kiekviena savaitgali skaniai gaminti ir tai bus ivertinta - super ir pirmyn! thumbup.gif Tik pastebejimas buvo, kad paskui netaptu toks dalykas prievole ir kasdienybe.
Apie siuksliukus, tai nenorejau izeisti. Pati vertinu tokius dalykus ir nekyla ranka ismesti lapeliu su graziais zodziais, ypac kai zinai, kad zmogus tau taike, stengesi, idejo darbo. Deja, per laika prisikaupia tokiu sentimentaliu smulkmenu kalnai, nebera kur laikyti, laiko mazeja, o dulkes kaupiasi... Be to kazkada pradedi zmones vertinti daug labiau negu tokius lapelius. Todel ir sakau, kad su laiku patampa siuksliukai. Na, neskaitant tokiu dalyku, kurie vieninteliai pasaulyje, kazkas is pirmo pasimatymo, pirmas dantukas, plauku sruoga... O ant praktisku daiktu nereikia rasyti 365 minciu kiekvienai dienai ir paciu daiktu nereikia tiek. Juk esme tame, kad tas daiktas salia, kasdiena gal neskaitai, bet uzkliuna akis ir nusisypsai, susimastai... Sulankstytus popierelius reikia prisiminti, isvynioti. O ka daryti su jau perskaitytais? Deti atgal ir paskui zvejoti kuris dar neislukstentas? Velgi, nepagalvokite, kad kritikuoju Jus ar pacia minti. Tik bandau pasamprotauti kaip kitiems, ne tokiems sentimantaliems zmonems gali atrodyti tokios dovanos. Juk tai ipareigojimas, o ne visi vienodai reaguoja i tokius dalykus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 11 12, 13:13)
Mano siemetinis dovanu sarasas kolkas labai trumpas:
MB per atostogas keleta graziu foto padare (labai jomis didziuojasi), tai jas paslapcia atspauzdinsiu ir ireminsiu. Turiu savo nuotrauka, kuria taip pat jam ireminsiu ir padovanosiu  blush2.gif
Mamai dovanosim vakariene restorane.
Mylimai tetai, bus ranka rasytas laiskas ir bandysim foto-kalendoriu padaryt, zinau apsidziaugs be galo  wub.gif
MB mama uzsiprase arba kuponu kosmetikai arba konkreciu produktu (turim sarasiuka).
Dar visokiu ranku darbo smulkmeneliu sveciams ir kaip priedus prie rimtu dovanu.


Siulyciau nuotraukas spausdinti ant kanvos (kazkas panasaus kaip paveikslai) zinau kad pakankamai brangu bet isrinkus viena butu tikrai grazi dovana na bent jau man blush2.gif
Atsakyti