Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(Dereša @ 2013 11 13, 14:16)
kaip neidomu, negi vyras negali tuo pasirupint?  g.gif

tai vyras nuo saves ir rupinsis. Ir vaikai taip pat.
Tik kuo as prastesne uz kitus, kad jiems sukciau galva ir ieskociau dovanu, o pati save pamirsciau? Juk jeigu zmogus nemoka myleti saves, tai nemoka myleti ir kitu - neveltui ir vienas is dievo isakymu sako "mylek savo artima taip kaip save pati" .
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as idejom Ka sugalvojau Kaledom dovanu smile.gif

Dukrytei zaislai, interaktyvus pingvinukas Penbo, pamate ir labai nori smile.gif kokia knygute dar pasaku ir smulkesniu zaisliuku smile.gif
Mamai, vyresnei sesei ir anytai po mano megzta skara
Jaunesnei sesei Nerta kepure su baktusu, dar flesiukas su megstamu personazu
Teciui prenumerata megstamo zurnalo, taip pat visiems seneliams po kalendoriu su seimos nuotraukom smile.gif
Tik va vyrui dar nesugalvojau dovanos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2013 11 14, 09:02)
tai vyras nuo saves ir rupinsis. Ir vaikai taip pat.
Tik kuo as prastesne uz kitus, kad jiems sukciau galva ir ieskociau dovanu, o pati save pamirsciau? Juk jeigu zmogus nemoka myleti saves, tai nemoka myleti ir kitu - neveltui ir vienas is dievo isakymu sako "mylek savo artima taip kaip save pati" .

idomus poziuris, gaunu dovanu nuo kitu, bet man per maza dar ir pati sau nusiperku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2013 11 14, 11:20)
idomus poziuris, gaunu dovanu nuo kitu, bet man per maza dar ir pati sau nusiperku  lotuliukas.gif

jeigu tu rupiniesi savimi tik del to, kad tau mazai demesio kiti suteikia, tai nereiskia, kad kiti taip pat elgiasi.
Atsakyti
Man irgi gan keista, kad patys sau perkasi dovanas, man kaledu dovana tuo ir nuostabi, kad gauni ja is artimuju... Jie stengiasi tave maloniai nustebinti ir bla bla bla... O sau patinkanti daigta galima nusipirkti be jokios progos. Butent tai ir yra meile sau, kai lepini save nuolat, o ne tik per Kaledas. Na bet juk visos skirtingos esam. 4u.gif
Nors dovanas megstu sipirkti is anksto, siemet kazkaip nieko nesauna i galva. Neturiu ideju nei dovanoms vaikams, nei brangiausiajam, nei artimiesiems. doh.gif
Kol kas dovanas sugalvojau tik mociutems, jos gaus po toki ananasa is saldainiu ir sampano. Radau foto daryta vasara, bet ananasas puikiai tinka ziemos sventems.
user posted image
Atsakyti
Fortun, koks grozis! thumbup.gif Gaila, as neturiu sugebejimu tokius grozius daryt cry.gif
Atsakyti
Gal kas įsivaizduojat kaip tokį grožį padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2013 11 14, 11:14)


ispudingi man jie smile.gif gal reikes kazka panasaus pabandyt padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2013 11 14, 10:51)
jeigu tu rupiniesi savimi tik del to, kad tau mazai demesio kiti suteikia, tai nereiskia, kad kiti taip pat elgiasi.

man uztenka to ka is kitu gaunu
rupinimasi savim as kitaip suprantu, o ne per kaledas pirkt sau dovanas biggrin.gif

QUOTE(Fortun@ @ 2013 11 14, 11:14)
O sau patinkanti daigta galima nusipirkti be jokios progos. Butent tai ir yra meile sau, kai lepini save nuolat, o ne tik per Kaledas. Na bet juk visos skirtingos esam.  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
as ir sutinku, kad per kaledas po egle pasideti dovana sau - siaip sau..nebent, issirenkama kartu su vyru, vyras ja nuperka ir lauki tos dienos, kai gali jau ispakuoti biggrin.gif

dazniausiai as rupinuosi visu dovanomis, bet jau dovana man - vyras pasirupina pats, slepia, pakuoja kaip moka i 10 popieriu biggrin.gif

na, o as turbut esu bjauri mama, jei manes paprasytu tiek dovanu - turbut akys issprogtu..kaledos - stebuklu metas, bet ne iki tiek biggrin.gif demesys, norimi keli daiktai ir svarbiausia buvmas kartu, su senaliais, proseneliais..man tada tikros kaledos wub.gif
mano paneles mazos dar, 5 ir 9 metuku, bet jau zino, kad senelis atnesa po daikta i i kiekvienus manus..siemet norejo mobilaus telefono - bet draugiskai pasnekejom, kad tokios dovanos- ne is senelio, tai labiau butinybe ir tevu galimybe ji nupirkti, tad laukia sekmingai savo grazaus gimtadienio, kai ta dovanele gaus..aisku, kai pauges, tokios dovanos, turbut, taps norma, nes juk lego nenupirksi didesnei mergaitei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 11 14, 14:00)
na, o as turbut esu bjauri mama, jei manes paprasytu tiek dovanu - turbut akys issprogtu..kaledos - stebuklu metas, bet ne iki tiek biggrin.gif

drinks_cheers.gif as irgi manau, kad po viena na po du daiktus ir uztenka juk sveikina ir seneliai ir kas turi seses, broliai, taigi ir taip susidaro nemazai dovanu rolleyes.gif
Atsakyti
as tai pagalvoju, kad kai paaugs, prasys dar "sustresniu" daiktu ir ne po viena..o ka tada? juk bus iprate vaikai visada gauti tai, ko nori..bet cia kiekvienos seimos reikalas, auklejimas....mes tik savo nuomone issakom 4u.gif
Atsakyti