Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas


Sauniai padirbejai Hiver, sitiek nuorodu surankiojai i viena vieta 4u.gif
QUOTE(Hiver @ 2013 11 09, 01:14)

Ir jame randu hot pink kuri tinkama clear spring

bet ja pagal ta hot pink priskyre clear winter, ne clear spring g.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 11 08, 17:46)

Kaip atskirt Bright Winter ir Bright Spring
user posted image
http://www.thechicfa....com/clear.html


meginau testuotis pagal sias spalvas, ale nepabaigiau, nes spalvu neradau pas save tokiu ir pamirsau veliau. Reiktu dar pasiieskot tokiu spalvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2013 11 09, 10:07)
bet ja pagal ta hot pink priskyre clear winter, ne clear spring g.gif

Tiksliai... vis per ta skubejima doh.gif Gerai kad pastebejai, gaila kad neiseina pataisyt. unsure.gif
QUOTE(Mute @ 2013 11 09, 10:07)

meginau testuotis pagal sias spalvas, ale nepabaigiau, nes spalvu neradau pas save tokiu ir pamirsau veliau. Reiktu dar pasiieskot tokiu spalvu smile.gif

Maciau kad sitos lenteles yra prie kiekvieno tipo, bet neisivazduoju kaip jas galima nukopijuot ir va taip ikelt kaip sita. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 08, 16:57)
Prasom. 4u.gif  Vis kazkaip patogiau kai daugiau visko vienoj vietoj. ax.gif
Papildyta:
Paziurejau ta nuotrauka kur bytte ikele tas dvi mergickas su bizais ant galvos ir jau norejau rasyt kad pas mane tokie buvo kaip pas ta be kaspinuku, lotuliukas.gif  o va ziuriu ir bytte ir aina ta pati pas save pastebejusios. bigsmile.gif Tik pas mane galai ne i rausvuma o daugiau link vos gelsvo siaudo atspalvio. Bet saknys tai tokios. Ir mes su aina tokia pacia pudros spalva naudojam, idomu. ax.gif Nu bet va akys pas mane tai aiskiai pilkesnes.

Nu va tai kaip čia gaunasi. g.gif Hiver kiek žinau vasara,bytte kaip suprantu abejoja dėl vasaros ir pavasario g.gif Gal Hiver dėl akių šaltesnė.Bet kaži kiek jau tos akys įtakoja šaltumą ar šiltumą? g.gif
Pagal "mažos juodos suknelės"testą tai manau kad geriausiai atrodyčiau su Warm spring ir soft autumn variantais.Tikrai ne su nė vienu iš light'u.Blyn įdomiai g.gif
O Erzebeth tai manau tikrai ne clear.Aš galvoju, kad Jūs esate priėjusi gero varianto Warm spring.Bet kartais pažiūrėjus į Jūsų foto, tai man atrodo, kad Jūs netgi kažkuris iš rudenų.
Bet tai tik mano pamastymai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2013 11 08, 14:15)
Pas mane kažkuriuo momentu irgi taip koks 6-tas buvo, taip paauglystės laikotarpiu. Dabar nutamsėjo, kaip ankstyvoj vaikystėj. Bet kasas atsiauginau, ir nebėr to tamsumo. Va žilt pradėjau, galvoju geriau dažyt kaip šaknys, ar kaip galai lotuliukas.gif .

Man irgi dilema dėl žilų.Aš galvoju, kad reiktų dažyt pagal šaknis, nes kai atauginėja tuomet nesimatys didelio kontrasto. g.gif Aš norėdama atsikratyt blondės plaukų(aišku dar liko), nusirėžiau kasas, bet kaip dažyt nesugalvojau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 09, 13:25)
Tiksliai... vis per ta skubejima doh.gif  Gerai kad pastebejai, gaila kad neiseina pataisyt. unsure.gif


va man ir idomu, kodel tada mane priskiriat clear spring, jei man ta hot pink tinka g.gif nu neduoda man ramybes tas klausimas nors tu ka doh.gif biggrin.gif


QUOTE(Hiver @ 2013 11 09, 13:25)
Maciau kad sitos lenteles yra prie kiekvieno tipo, bet neisivazduoju kaip jas galima nukopijuot ir va taip ikelt kaip sita. ax.gif

visai paprastai mirksiukas.gif , jei neisina is karto issaugot kaip foto, tada spaudi "print screan", atsidarai "Paint" programa, spaudi "paste", iskerpi kas reikalinga ir issaugai kaip foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 08, 23:49)
O aš pradėjau abejoti, ar esu warm, ar clear spring. Mano šiltumas ar auksinis atspalvis plaukuose ir odoje yra tikrai ne iš karto pastebimi. Dėl warm (true) spring apsisprendžiau iš esmės pasimatavusi vieną fuksijos spalvos palaidinę, nes ji odą darė negražiai rausvą. Bet kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad aš matavau ne pavasario, o žiemos fuksiją. Bet tinka (nors ir ne baisiai patinka) kai kurios kitos pusiau šiltos/šaltos rožinės, taip pat problema, kad tinka kur kas daugiau mėlynų, nei siūloma warm spring paletėse. WS naudai byloja itin gražiai tinkanti sodri violetinė, kurios lyg ir neturi BS paletė. Aš pasimetus.

Pasimetus ir dėl mažosios. Jos veido bruožus išryškina šaltokos ryškios rožinės spalvos, dėl to galvojau, kad ji gali būti bright spring, bet iš pažiūros ji man atrodo soft autumn... Dabar gavom naujas darželio grupės nuotraukas, aiškiai matau mergytes-pavasarius, ir warm, ir clear, bet maniškė nepanaši, ji šalia jų atrodo šiltas, tačiau "murzinas" sezonas, ruduo. Greičiausi bus šviesesnis, bet tas pats, kaip sesės, tipas, true autumn. Abi tėčio mergaitės, nors kiek skirtingo šviesumo. Dėl vyro potipio labai abejoju, jis gana tamus, šiltas, bet akys gana šviesios. True autumn, sakyčiau, trūksta kontrasto. Bet kaip galima maišyti, soft ar deep?  doh.gif


Jau net krizenu į ūsą lotuliukas.gif Aš gi tau nuolat bumbėjau, kad man nepatinka visu 100proc. tas warm ant tavęs biggrin.gif

Žiūriu dabar Mis Visata, tai stebiu kokie tipai vaikšto lotuliukas.gif Toks jausmas, kad dauguma žiemos, ne? ...ir jau taip mažai šviesiaplaukių bigsmile.gif beje, vieną kitą pavasario įžiūrėjau

Tiesa, buvo šiandien mano panų pusseserės, tai anos mergaitės abi lyg abi būtų šviesiaplaukės kaip maniškės, bet šalai kai atsistoja, tai mano gerokai šiltesnės. Ir anos mergaitės daug nešioja šviesiai rožinių rūbelių ir toks jausmas, kad visi tinka. Na o maniškėms reta kuri šviesi rožinė tinka. Jau kur kas geriau visokie koraliniai.
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2013 11 09, 13:30)
*Nu va tai kaip čia gaunasi. g.gif Hiver kiek žinau vasara,bytte kaip suprantu abejoja dėl vasaros ir pavasario g.gif Gal Hiver dėl akių šaltesnė.Bet kaži kiek jau tos akys įtakoja šaltumą ar šiltumą? g.gif


*Pagal "mažos juodos suknelės"testą tai manau kad geriausiai atrodyčiau su Warm spring ir soft autumn variantais.Tikrai ne su nė vienu iš light'u.Blyn įdomiai g.gif *


***O Erzebeth tai manau tikrai ne clear.Aš galvoju, kad Jūs esate priėjusi gero varianto Warm spring.Bet kartais pažiūrėjus į Jūsų foto, tai man atrodo, kad Jūs netgi kažkuris iš rudenų.
Bet tai tik mano pamastymai mirksiukas.gif


*Nu žinok įtakoja, bent jau daugiau negu plaukai. Pavyzdžiui lightai - tai oda apskritai beveik vienoda, gal ten vos vos, bet abiejų tokia neutrali. Tik pagal akis ir skirsto! biggrin.gif

**O čia kas per testas? unsure.gif

***Man tai irgi taip atrodo. Kad tokiam ryžam žmogui eit į clear neverta, reikia eit į warm, ten šilta ir gerai biggrin.gif Gi ryži negali būt su žiemos įtaka! Žiemą išvis ryžo nieko nebūna! Tik lapės gal, ir tos pašviesėja biggrin.gif

QUOTE(Mute @ 2013 11 09, 14:41)
va man ir idomu,  kodel tada mane priskiriat clear spring, jei man ta hot pink tinka g.gif  nu neduoda man ramybes tas klausimas nors tu ka doh.gif  biggrin.gif

Bliamba, mergos, Inc, Bytte, anoj temoj gi buvot įdėję nuorodą, kur parašyta, kad ta magenta tinka išvis absoliučiai visiems, vienintelė tokia spalva.
Aišku, tai kiauliška - ar negalėtų ta spalva būti kokia juoda? biggrin.gif Bet yra kaip yra biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2013 11 09, 12:30)
O Erzebeth tai manau tikrai ne clear.Aš galvoju, kad Jūs esate priėjusi gero varianto Warm spring.Bet kartais pažiūrėjus į Jūsų foto, tai man atrodo, kad Jūs netgi kažkuris iš rudenų.
Bet tai tik mano pamastymai mirksiukas.gif


Iš foto man ir vasarą šitoje temoje būrė... Bet šiaip warm spring ir yra artimas rudeniui, tai gal ir tiesa.

QUOTE(inc @ 2013 11 09, 21:16)
Jau net krizenu į ūsą  lotuliukas.gif Aš gi tau nuolat bumbėjau, kad man nepatinka visu 100proc. tas warm  ant tavęs biggrin.gif


Tai vat ir prisimenu tavo bumbėjimus. Nežinau, gal iš tiesų ir esu tas warm (nes kitaip ko gero netiktų sodri violetinė, kuri labai tinka), gal pagal tuos dar smulkesnius skirstymus į visokius golden ir t.t., būčiau kažkokio atspalvio warm, pasislinkęs, tarkim, link clear...

Šiandien su vyresnėle buvom šopintis. Taip gražiai aprengiau rudeniniais rūbais, kad net pačiai pavydu, kaip jai tinka tos spalvos. Šiltai tamsokai žali džinsai, burgundiško vyno spalvos marškiniai su švelniai unginiais, žaliais bei camel marginimais apykaklėje, apačioj ir rankogaliuose. Prigesintai raudonas megztukas... Ant manęs tai neatrodo taip efektingai.

QUOTE(Noa @ 2013 11 09, 22:23)
***Man tai irgi taip atrodo. Kad tokiam ryžam žmogui eit į clear neverta, reikia eit į warm, ten šilta ir gerai biggrin.gif Gi ryži negali būt su žiemos įtaka! Žiemą išvis ryžo nieko nebūna! Tik lapės gal, ir tos pašviesėja biggrin.gif


Aš ryža? Pati tu ryža tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 09, 23:38)
Aš ryža? Pati tu ryža  tongue.gif

lotuliukas.gif Nu ne ryža, ne ryža, čia gražiau vadina. Su rudens įtaka lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip jums Zita Kelmickaitė? Žiema ane? g.gif
Blyn, neįsikelia foto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 11 09, 22:40)
lotuliukas.gif Nu ne ryža, ne ryža, čia gražiau vadina. Su rudens įtaka lotuliukas.gif


Su rudens įtaka... Bet tu jauti, kaip abydna? Pavadinta, lyg specialiai norint paerzinti. Nes rudens spalvos vis vien man neskirtos.

Pavyzdžiui, šitoks daiktas ant manęs nei šiaip, nei taip (nesakau, kad labai blogai, bet nieko išskirtinio):

user posted image

O va toks, lyg ant pasityčiojimo - puikiai:

user posted image

Ir niekas manęs neįtikins, kad tai alternatyvūs to paties variantai skirtingiems tipams verysad.gif Pirmos spalvos noriu, o antra visiškai netraukia.
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2013 11 09, 13:30)
bytte kaip suprantu abejoja dėl vasaros ir pavasario

Man irgi dilema dėl žilų.Aš galvoju, kad reiktų dažyt pagal šaknis, nes kai atauginėja tuomet nesimatys didelio kontrasto. g.gif Aš norėdama atsikratyt blondės plaukų(aišku dar liko), nusirėžiau kasas, bet kaip dažyt nesugalvojau. verysad.gif

bytte ir oda sviesaus rausvo atspalvio pagal pudros testa, musu geltonesne. ax.gif

Zinau kaip nelengva ieskot dazu atitinkanciu naturalius plaukus. Pasiulyciau tuos pacius kur pati naudoju Loreal Casting iced mochacino nr.5 arba iced truffle nr.6. Man jie tinka ir patinka, prie saknu atrodo naturaliai, bet kiekvienai savo. 4u.gif

QUOTE(Mute @ 2013 11 09, 14:41)
visai paprastai mirksiukas.gif , jei neisina is karto issaugot kaip foto, tada  spaudi "print screan", atsidarai "Paint" programa, spaudi "paste", iskerpi kas reikalinga ir issaugai kaip foto 4u.gif

a mat kaip ax.gif nu man cia per mandrai, neturiu tokio daikto kaip Paint. blush2.gif

QUOTE(Noa @ 2013 11 09, 23:34)
įdėję nuorodą, kur parašyta, kad ta magenta tinka išvis absoliučiai visiems, vienintelė tokia spalva.

Kazkaip praleidau pro akis. g.gif Tikrai butent magenta? Nes magenta labai konkreti svari ir ryski spalva, turejau kazkada toki megstini, teko atsisveikint nes mano veidas prie jos atrodydavo purvinas. unsure.gif Va butu kokia fuksija, tai ji bent atspalviu ne viena turi...

user posted image

QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 09, 23:38)
Iš foto man ir vasarą šitoje temoje būrė...

Aha drinks_cheers.gif prisimenu as viena is variantu galvojau apie soft autumn (patamsinta soft autumn panasiai kaip kad inc pasviesintas dark autumn).

QUOTE(Erszebeth @ 2013 11 09, 23:59)
Pavyzdžiui, šitoks daiktas ant manęs nei šiaip, nei taip (nesakau, kad labai blogai, bet nieko išskirtinio):


As tokios kaip pirmas spalvos turiu ruba, tinka man sita spalva, o antrasis butu po klaustuku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 10 lapkričio 2013 - 00:54
Dar vienas puslapis i sarasa:
http://www.prettyyourworld.com/


ir dar vienas testas tipo nustatymui http://www.prettyyou...zeyourself.html


3 Steps to Finding your Season


Determine your dominant characteristic


Deep: Strong, rich, dark coloring

Light: Very light and delicate

Warm: Yellow based colors, no blue undertones

Cool: Blue based colors, no yellow or golden undertones

Clear: Bright, clear colors, nothing muted or dusty

Muted: Soft, dusty colors; nothing bright and overpowering


Determine secondary characteristic


Deep, Cool Colors = Deep Winter

Deep, warm colors = Deep Autumn.

Light, warm colors = Light Spring

Light, Cool colors = Light Summer

Clear, cool colors = Clear Winter

Clear, warm colors = Clear Spring

Soft, warm colors = Soft Autumn

Soft, cool colors = Soft Summer

Warm, light colors = Warm Spring

Warm, medium colors = Warm Autumn

Cool, medium colors = Cool Summer

Cool, darker colors = Cool Winter



Test Drape Key Colors


Deep Autumn vs. Deep Winter

Salmon Pink vs. Fuchsia
Light Peach vs. Icy Pink
Terracotta vs. Burgundy

Light Spring vs. Light Summer

Bright Coral vs. Deep Rose
Camel vs. Cocoa
Light moss vs. Aqua green

Warm Spring vs. Warm Autumn

Light Mango vs. Pumpkin
Medium Blue vs. Jade
Clear Red vs. Rust

Cool Summer vs. Cool Winter

Soft White vs. Pure white
Lavender vs. Royal Purple
Raspberry vs. True Red

Soft Summer vs. Soft Autumn

Blue Green vs. Olive Green
Soft Fuchsia vs. Salmon Pink
Burgundy vs. Mahogany

Clear Spring vs. Clear Winter

Warm Pink vs. Magenta
True Green vs. Pine Green
True Blue vs. Royal Blue

Still not sure what your season is?

Here are some more ways to find out, by analyzing hair and eyes.... toliau http://www.prettyyou...zeyourself.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 10 lapkričio 2013 - 00:55